Advertorial

İnternetten alışveriş yapmadan önce, alacağınız ürün hakkında her şeyi öğrenin!

Son yıllarda internetten alışveriş yapma alışkanlığı hızla artış gösteriyor. E-Ticaret siteleri ve bu sitelerin telefon uygulamaları ile, hem mobil hem de bilgisayar üzerinden online alışveriş deneyimi yaşıyoruz. İnternetten alışveriş yaparken fiziksel bir mağaza ile karşılaşmadığımız için ürünleri dokunarak ve görerek test edemiyoruz. İşte tam bu noktada anlatbakim ürün inceleme ve tavsiyeleri sitesi size yardımcı oluyor. Nasıl mı ?

İnternetten bir ürün sipariş etmeden önce neler yapıyoruz ? Genellikle arama motorlarında, ürünün adını ve yorumlarını aratıyoruz veya YouTube’da ürün incelemesi var mı diye bakıyoruz. Alışveriş sitelerinde daha önce o ürünü satın alıp, yorum yazan kullanıcıların yorumlarını okuyoruz.

Eğer marka ve model belliyse bu araştırma süreci biraz daha kolay olabiliyor. Fakat ihtiyacımız acil ve ürün konusunda bilgimiz yoksa seçim yapmak gerçekten zor olabiliyor.

Anlatbakim blog sitesi; ev, mutfak, teknoloji, otomobil, spor, kişisel bakım gibi kategorilerde ürün incelemeleri yaparak en iyi ürünleri listeliyor. Seçtiği ürünlerin neden en iyi olduklarını sebepleriyle birlikte açıklıyor. Ayrıca o ürün grubunu satın alırken nelere dikkat edilmeli konusunda bir rehber hazırlıyor. Örneğin; bilgisayarınıza bir ssd almayı düşünüyorsunuz ve ssd bellekler hakkında fazla bilgi sahibi değilsiniz. Anlatbakim editörleri, hem ssd hakkında bir rehber hazırlıyor hem de alışveriş sitelerinde en çok tercih edilen ssd modellerinin listesini yaparak, sizi araştırma zahmetinden kurtarıyor.

Rehberler hazırlanırken nelere dikkat ediliyor ?

Ürünü üreten en iyi markalar hangileri ?

Kullanıcı yorumları incelenerek, kullanıcıların en çok memnun kaldığı ürünler seçiliyor

E-ticaret sitelerindeki ürün puanı

Satıcının, satış sonrası hizmetleri nasıl? Teknik servis hizmeti iyi mi?

Siz de fark etmiş olacaksınız ki, bu soruların cevabı olumlu ise zaten genelde iyi bir alışveriş yapılmış oluyor. Tabi internetten yapılan her alışverişte memnun kalmayabiliriz. Kargo sorunları olsun, satıcının dikkatsizlikleri olsun bazen mağdur olabiliyoruz. Ancak riski minimuma indirmek için anlatbakim’in sizin için hazırladığı ürün inceleme rehberlerinden faydalanabilirsiniz.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmeli ?
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu