Teknoloji

iPhone 7 Plus Ne Kadar ?

iphone 7 plus ne kadar 5469

iPhone 7 Plus ne kadar , 2023’de iPhone 7 fiyatları ne oldu? Apple iPhone 7’yi Eylül 2016’da piyasaya sürdü. Bu güncelleme çift kamera sisteminin ilk modeli oldu. Bu güncellemeden sonra fotoğrafta derinlik ve odaklanmayı artırmak için daha iyi lenslere geçildi. iPhone kamera özellikleri bu seri ile karakteristik bir özellik kazandı iPhone 7’nin diğer özellikleriyse şöyleydi: Hızlı bir A10 Fusion işlemci ile çalışan telefon, 3 GB RAM ile gelir, Jet siyah renkli tasarıma sahip, 2900 mAh bir batarya, 12 megapisel arka kamera ve 7 megapiksel ön kamera ile orta-iyi bir kamera deneyimi sunar, İOS 10 işletim sistemi ile çalışır. iPhone 7’nin 2023 yurt içi fiyatları 3. 699 TL’den başlıyor. Amazon gibi yurtdışı sitelerde ise 230 dolardan başlayan fiyatlarla almak mümkün.

 iPhone 7 Plus Fiyatı Ne Kadar ?

 iPhone 7 Plus ne kadar , 2023 güncel fiyatları nedir ? Bütçe içinde kalmak isteyen Apple hayranları için iPhone 7 hala iyi bir seçenek olarak görülüyor. iPhone serileri bir telefon olmanın ötesinde kullanıcılarına farklı bir kullanıcı deneyimi ve ulaşılabilir lüks fırsatları sunuyor. iPhone cihazların pek çok açıdan rakiplerini dışarıda bırakan özellikleri var. Bunlardan birkaçı İOS işletim sistemi, özgün yazılımları ve uygulamaları olarak sıralanabilir. Bunlar göz önünde tutulduğunda binlerce lira daha ucuza bir iPhone 7 alma fikri o kadar kötü görünmüyor. Üstelik bu telefonlar yılların eskitemediği performans değerlerine sahipken, ödenen paranın karşılığını hakkıyla iade eder. 2023 itibariyle iPhone 7 Plus (ilk büyük ekranlı iPhone olma özelliğinden dolayı) hala sıfır olarak satın alınabilir. Yurt dışı Amazon’da 249 Dolar’dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Türkiye’de sıfır fiyatı ise 3.499 TL’den başlıyor.

iPhone 7 Plus 128 GB Ne Kadar ?

iPhone 7 Plus Ne Kadar ? iPhone’un bütün özelliklerine ek olarak 128 GB dahili hafızası olan cihazı sıfır olarak teknoloji marketlerde bulmak mümkün. Bilindiği üzere iPhone bazı eski modellerinin üretimini durdurmuştu ve son güncelleme ile birlikte bu cihazlara artık yazılım desteği verilmeyeceğinin üzücü haberini vermişti. Neyse ki iPhone 7 Plus hala Apple tarafından destekleniyor. Cihazın ilk büyük ekranlı ve gelişmiş özellikleri olan telefon olmasının bunda katkısı büyük.  Eğer yeni sürüm bir iPhone edinemiyorsanız merak etmeyin bu iPhone son telefonların pek çok özelliğini temel olarak üzerinde taşıyor. iPhone 7 Plus’un en dikkat çekici özelliği su geçirmezliği olmuştu. Belli bir miktar su geçirmezliği cihazı öne çıkaran önemli özelliklerdendi. iPhone akıllı telefonunun diğer önemli özellikleri ise Gadgets’ta aldığı şu performans değerleri ile anlaşılabilir:

Tasarım 10/8         Pil Ömrü 10/9    Kamera   10/ 9   Verim 10/10    Yazılım 10/10   Görüntü 10/8

  • Geliştirilmiş kamera ile derinlik algısı veren fotoğraflar çekme
  • İOS 10 işletim sistemi
  • Apple 10 A Fusion işlemci

Sınıfının en iyisi olmasa bile bu paraya alınabilecek en iyi iPhone deneyimini sunar.

İlginizi çekebilir: 2022 En İyi Telefonlar Hangileridir, Özellikleri Nelerdir ?

Bir Yorum Yap