İstanbul’daki Teknoloji ve Oyun Fuarlarına Gelenlere Konaklama Önerileri

13.11.2020

İstanbul’da düzenlenen birçok fuar gibi oyun sektörünün fuarları denince ilk akla gelen adres de şüphesiz TÜYAP Fuar ve Gösteri Merkezi olmaktadır. GameX oyun fuarının da düzenlendiği fuar merkezi İstanbul’un gerçek kalabalığından uzak olmasıyla ve ulaşım kolaylığı ile konaklama noktasında diğer gösteri merkezlerine göre daha öne çıkmasıyla tercih ediliyor.

İstanbul’daki oyun fuarlarına yakın konaklama seçenekleri

Şehrin kalabalığından uzakta olup gösteri ve etkinliklerin yoğun olduğu bir bölgede olan TÜYAP’a metrobüs ile rahatlıkla ulaşılabilir. Eğer TÜYAP gerçekleşen bir fuarı şehir dışından ziyaret edecekseniz, konaklama seçeneklerini göz önünde bulundurmalısınız.

İşte sizler için hazırladığımız İstanbul’un oyun fuarlarına yakın otel seçenekleri:

TÜYAP Palas

TÜYAP Palas, fuar alanına en yakın olan otellerin başında. Özellikle şahsi aracı ile fuara gelemeyen katılımcılar için yoldan ve zamandan kâr etmesine olanak sağlayan bu otel katılımcılar tarafında yoğun bir şekilde talep görüyor. Ayrıca gündüz fuarda yorulan katılımcılar için birçok aktivite de fuar deneyimini daha eğlenceli hale getiriyor.

, İstanbul’daki Teknoloji ve Oyun Fuarlarına Gelenlere Konaklama Önerileri

Kumburgaz Marin Princess Hotel

Diğer alternatiflere kıyasla Kumburgaz Marin Princess Hotel, 0-7 yaş arasında çocuğu olan konuklar için büyük bir fırsat sunuyor. Bu yaş aralığındaki çocuklara ücretsiz konaklama imkanıv eren bu otel katılımcılar için birçok konfor olanağına da sahip. Otele fuar alanından şahsi arabanız ile 20 dakikalık, toplu taşıma araçları ile yaklaşık 50 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Fuar dışı vakitlerde de eğlencenize devam edebilmek için Kumburgaz Marin Princess Hotel ve diğer otellerin tüm detaylarına otelleri.net sayfalarından ulaşabilirsiniz.

, İstanbul’daki Teknoloji ve Oyun Fuarlarına Gelenlere Konaklama Önerileri

Kaya İstanbul Fair & Convention Hotel

Yürüyerek 5 dakikada ulaşabileceğiniz, fuar merkezine 250 metre uzaklıkta olan bu otel lüks özellikleri sayesinde fuarın ardından keyifli bir gece geçirmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca otelin büyük avantajlarından olan toplantı salonları sayesinde içerik üretici grubunuzla birlikte günü değerlendirebilir ve ardından otelin imkanları dahilinde eğlencenize devam edebilirsiniz.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Antalya’nın En İyi Otel Sıralaması
, İstanbul’daki Teknoloji ve Oyun Fuarlarına Gelenlere Konaklama Önerileri

Mercia Otel

Fuar kapsamında İstanbul’a gelip, şehrin keşmekeşinden uzak kalmak istiyorsanız Mercia Otel akılcı bir tercih olabilir. Kumburgaz’da yer alan bu otelde akşamları fuar etkinliklerine ek olarak çeşitli aktiviteler ile seyahatinizi keyifli hale getirebilirsiniz. İstanbul Havaalanı’na 60 km, Beylikdüzü’ne 12 km, Esenler Otogarı’na ise 50 km mesafede olan otel, fuar kapsamında değerlendirebileceğiniz alternatifler arasında.

, İstanbul’daki Teknoloji ve Oyun Fuarlarına Gelenlere Konaklama Önerileri

Eser Premium Hotel & Spa

Gerek deniz manzarası gerekse fuar merkezine ve havalimanına yakın mesafede bulunması Eser Premium Hotel & Spa’yı öne çıkan bir seçenek haline getiriyor. Konumu ve sunduğu hizmetlere rağmen otel, segmentindeki rakiplerine kıyasla fiyatıyla da dikkat çekiyor.

, İstanbul’daki Teknoloji ve Oyun Fuarlarına Gelenlere Konaklama Önerileri

New Penguen Hotel

Fuar sonrasında küçük de bir tatil yapmak istiyorsanız New Penguen Hotel değerlendirilebileceğiniz otellerden. Kemerburgaz’da yer alan otel, uygun fiyatı ve gece aktiviteleri ile değerlendirmeniz gereken alternatifler arasında. New Penguen Hotel ile TÜYAP Fuar Merkezi arasında şahsi aracınızla sadece 20 dakika olduğunu söyleyelim.

, İstanbul’daki Teknoloji ve Oyun Fuarlarına Gelenlere Konaklama Önerileri

Kaynak: https://shiftdelete.net/istanbuldaki-teknoloji-ve-oyun-fuarlari-icin-konaklama-tavsiyeleri

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

cerrahi bone
doktor bonesi
tesettür cerrahi bone
hemşire bonesi medwoox cerrahi bone modelleri