Dekorasyon

Kardeşlik Ev Dekorasyon Fikirleri

, Kardeşlik Ev Dekorasyon Fikirleri

Tamam, bu yüzden, evinizi dekore etmek, yapılacaklar listenizin üstünde kesinlikle olmayabilir, ancak güzelce bir araya getirilmiş bir yere sahip olmak herkesi daha rahat hale getirebilir ve hatta partileri daha eğlenceli hale getirebilir. Tüm Martha Stewart’ý senin üzerine getirmeyeceđiz. Bu fikirler hızlı, ucuz ve kolay olacak ve muhtemelen şimdi toz ve bekarlık dolu olan cansız yere biraz karakter katacaklar.

1. Temizleyin. Kirli çoraplar ve bira kutuları dekorasyon olarak sayılmaz. Aslında bu ya da herhangi bir şey hakkında kurallar koymak zorunda değilsiniz, ama herkesin evinizin etrafında bir şeyleri tutmak için üstüne düşeni yaptığından emin olun. Ve haftada bir kez, mutfağı, tozu ve banyoları temizlemelisiniz, böylece bir partiye her ev sahipliği yaptığınızda kızlar tamamen harap olmaz.

2. Biraz boya atın. Resim, bir odanın daha iyi görünmesini sağlamak için en ucuz, en basit yollardan biridir. Mobilyalarınızın hepsi eşleşmek zorunda değildir ve güzel perdeleriniz olması gerekmez. Sadece ilginç bir renkte bir kutu boya alın ve şehre gidin. Bütün bir odayı parlak – ama neon – değil renkte yapabilir veya birkaç vurgu duvarında kalın, derin bir renk kullanabilirsiniz.

3. Birkaç – çok az – dekoratif parça ekleyin. Hiçbir şey orijinal bir sanat eserinden daha ilginç bir konuşma parçası yapamaz. Herkesin eviniz için özel bir resim veya heykel yapmak isteyip istemediğini görmek için okulunuzun sanat bölümüne gidin. Çok kırılgan veya girly bir şeyle gitme. Şimdi gerçekten harika izlenimci veya modernist parçalar alabilirsiniz ve bir öğrenciden bir parça satın almak tonlarca para kazandıracaktır.

Farklı duvarlarda çok sayıda küçük parça kullanmak yerine, yaşam alanınızın ana duvarında sadece bir büyük resim ile basit bir görünüm deneyin. Bu, her şeyi daha akıcı hale getirir ve aynı zamanda toza daha az şey verir. Aynı şey diğer dekorasyon parçaları için de geçerlidir. Bir sürü küçük, kırılabilir, toz toplayan parça yerine birkaç büyük, sağlam, ilginç parça alın.

4. Bir tema kullanmayın, ancak yapışmak için birkaç renk seçin. Açıkçası, herkesin yatak odaları hakkında çok fazla endişelenmek istemiyorsunuz, çünkü bu denize düşecek. Yaşam alanları ve mutfaklar ve benzeri şeyler söz konusu olduğunda, sadece yapışacak birkaç renk seçerek uzun bir yol kat edebilirsiniz. Blues ve portakal gibi tamamlayıcı renkler kullanın veya iki farklı yeşil tonu gibi benzer renklerle devam edin.

Karar veremiyor musunuz? Yerel donanım mağazanıza gidin ve bir sürü boya yongası alın. Gölgede her küçük varyasyonu sıralamak zorunda değilsiniz, ancak frat evinizde hangi renkleri kullanacağınızı görmek için hızlı bir çoğunluk oyu alabilirsiniz.

Evinizi iyi göstermek için biraz çaba harcayacak, ama buna değecek. Bir den daha çok bir ev gibi hissedecek ve ziyaret etmeye geldiklerinde kız arkadaşlarınızı, kız arkadaşlarınızı ve potansiyel kız arkadaşlarınızı daha mutlu edecektir.

Bir Yorum Yap