Finans Güncel Haberler

Kervan Gıda Hisse Senedi

Kervan Gıda Hisse Senedi Nasıl Kervan Gıda Hisse Senedi Alınır mı Fiyatı Yorumlar 2022 Güncel Detaylı Teknik Analiz Teknobilgi Finans

Kervan Gıda Hisse Senedi Fiyatı , Kervan Gıda Hisse Senedi nasıl , Kervan Gıda Hisse Senedi alınır mı gibi sorular çok fazla sorulmaya başlamasıyla beraber, Teknobilgi finans ekibi olarak sizler için kervan gıda hisseleri araştırması yaptık. Öncesinde kervan gıda hakkında bilgilendirme yapalım.

Borsada En Çok Kazandıran Hisseler

Kervan Gıda Hakkında

Kendilerini Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi olarak niteleyen Kervan Gıda , 1994 yılında kuruldu. 1999 yılında Bebeto markası ile jelibon üretmeye başlayan Kervan Gıda, 2007 yılında Frito Lay ile işbirliği yaptı.

2017 yılında Ar-Ge Merkezi, 2. Marshmallow Hattı, Uçantay Fabrika satın alınması , Kervan Almanya (Erti Food) gibi geliştirmelerle yoluna devam eden Kervan Gıda, 2020 yılında Happy Life’ın satın alınması 5.Jelly Hattı,, 5. Licorice Hattı, Akhisar’da yeni fabrika arsası satın alınması, 10.000 Paletlik Akhisar Depo Kurulumu Fabrika binasının büyütülmesi gibi geliştirmelerle büyümeye devam ediyor.

Brent Petrol Nedir

Kervan Gıda Hisse Senedi Fiyatı

Kervan gıda hisse senedi ( KRVGD ) şuan itibarı ( 4 Aralık 2020 ) ile 9.9 TL’den satılıyor.

Türk borsasının önemli yatırımcılarından Norveç Varlık Fonu, uzun aradan sonra Türkiye’den hisse aldığını duyurdu: #KRVGD hissesinin halka arzından 4.6 milyon $ almış. Bu, halka arzın % 7.7 si, yabancıya satışın %40’ı demek.

Kervan Gıda Hisse Senedi Nasıl Alınır mı Yorumlar

– Şirketin daha önceleri sektöründe satınalmalarla büyümesi (Akaş Uçantay gibi. Bence bu çok önemli. Çoğu şirket satın almaktansa sıfırdan kurmayı tercih ediyor. Oysa satınalmalar bence çok daha verimli stratejiler.

– Halka arz gelirinin yatırıma aktarılacak olması, – Sektörün büyüme potansiyeli. – Girmesi zor ihracat pazarlarına (ingiltere abd gibi ülkelere) girmiş olması. Daha kolay pazarlara ise (Rusya Azerbaycan) henüz çok yeni giriyor olması.

– Dünyaca tanınan (Fritolay gibi) firmalarla işbirliği yapabilecek profesyonelliğe sahip olmaları. – Sektörde marka nın önemi ve şirketin bilinirliliği ve güvenirliliği artan bir markaya sahip olması (Bebeto) gibi

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*