Advertorial

Knight Kingdom GB ve CPoint Yetkilisi Satıcısı : BursaGB

2014 Yılından bu yana bünyesinde onbinlerce oyuncu barındıran Knight Kingdom, 8’den fazla aktif GM, 3 aktif sunucu ve her sunucuyu minimum 3 ay boyunca onbinlerce oyuncu oynuyor. Knight Kingdom ekibi şimdi ise 5 Haziran itibariyle yayınlanacak yeni sunucusu Gordion için hazırlanıyor!

Efsane klanların bir araya geldiği bu efsane MMORPG oyununda, oyuncuların ihtiyaçları olan GB ve CPoint ihtiyaçları artık BursaGB tarafından karşılanıyor! 2020 Yılı itibariyle Knight Kingdom yetkili satıcısı olan BursaGB üzerinden indirimli fiyat avantajıyla hemen teslimat özelliğiyle 7/24 CPoint alışverişi yapabilir, GB işlemlerinizi sabah 09:00 ve gece 02:00’ye kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Hatırlatma! BursaGB, Knight Online yayıncılarına sponsor oluyor! Eğer sende yayıncıysan bu fırsatı kaçırmamak için hemen www.bursagb.com adresi üzerinden başvuru yapabilirsin. 

Knight Kingdom GB ve CPoint Satın Al

Tek yetkili satıcı olan BursaGB’den Knight Kingdom GB ve CPoint satın almak çok kolay! Öncelikle kendinize bir BursaGB hesabı oluşturun ya da sepette misafir sepeti özelliğini kullanın, satın almak istediğiniz Knight Kingdom paketini seçin ve ödemenizi tamamlayın. İşlemler bu kadar! Ayrıca misafir sepeti ile satın alınan CPoint kodu SMS olarak gönderilmektedir.

GB ve CPoint Alışverişi için Neden BursaGB?

12 Yıldan fazla bir süredir 1.5 Milyondan fazla alışveriş ve yüzbinlerce müşteri BursaGB’yi tercih ediyor!  . Uygun fiyat avantajı, canlı destek hizmeti, hemen teslimat sistemi ve tabiki alışverişinizin her adımında yanınızda oluyor, en ufak probleminizi hızlı çözüm merkezi ile olumlu sonuçlandırıyor. 

MUTLAKA OKUMALISIN:   Çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmeli ?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı