Advertorial

Kolay E-Ticaret Sitesi Kurulumu

Günümüzde pek çok insanın alışverişlerini internet üzerinden yapması sebebiyle e-ticaret siteleri daha da önemli hale gelmiştir. Bundan dolayı firmalar, mal ve hizmetlerini daha fazla insana ulaştırabilmek adına, e-ticaret sitesi nasıl kurulur sorusuna yanıt aramaya başlamışlardır. Bu noktada varılan ortak sonuç çoğunlukla e-ticaret paketleri olmaktadır. Site kurmayı daha da avantajlı hale getiren bu paketler kurulum için gerekli olan tüm özelliklere sahiptir. Kendi içerisinde hem özellik hem de fiyat olarak çeşitlere ayrılması paketleri kullanıcılar için daha da avantajlı hale getirmektedir. Genellikle insanlar doğrudan e-ticaret paket fiyatları ile ilgilense de fiyatlardan önce içeriğe göz atmakta yarar vardır. Her paket ihtiyaca uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Fiyatlar da paketin içinde yer alan özelliklere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Site kurulumu ve işleyişi için nelere ihtiyaç duyulduğunu daha net anlayabilmek adına ilk etapta ücretsiz olan deneme paketinden yararlanılabilir.

FSRgkO
Kolay E-Ticaret Sitesi Kurulumu 4

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur ?

Site kurulumu için e-ticaret paketleri arasından seçim yapmak gerekir. Temel özelliklere sahip olan paket içerisinde ürün sergileme, bayiler için XML, kişisel alan adı, kullanım eğitimi, sınırsız e-mail hesabı, sanal POS kullanımı, ücretsiz SSL sertifikası, kredi kartlarına taksitli sipariş ve buna benzer özellikler yer almaktadır. Bu gibi özellikler dikkate alınarak e-ticaret paketleri arasından seçim yapıldıktan sonra kullanım aşamalarının tamamlanması gerekir.

bDddMQ
Kolay E-Ticaret Sitesi Kurulumu 5

E-ticaret paketleri ile kurulum yapabilmek için ilk olarak pakete kayıt yapılır ve ardından sitenin görünümü daha özel hale getirilir. Burada yazı tipi, sayfada kullanılacak renkler, temalar gibi ayrıntılar ayarlanabilir. Bir sonraki aşamada ürün görselleri yüklenmeli ve önemli mağaza ayarları yapılandırılmalıdır. Görsel yükleme sırasında anahtar kelime, başlık, renk, şekil gibi özelliklere dikkat edilmelidir. Bunlarında ardından ise yayın ve yönetim aşamasına geçilir. Böylece ürünler dünyanın dört bir yanındaki insanların erişimin açık hale gelecektir. Kurulum aşamasını daha da kolay hale getirebilmek için, açık ve anlaşılır kontrol paneline sahip olan Kobisi ile ücretsiz mağazanızı hemen açabilirsiniz.

E-Ticaret Paket Fiyatları Nasıl Belirlenir?

E-ticaret paket fiyatları belirlenirken pek çok unsur dikkate alınır. Bu noktada paketlerin içindeki özellikler belirleyici rol oynar. Busıness ve Prime paketler en gelişmiş özelliklere sahip olup, bunlar için belirlenen e-ticaret paket fiyatları diğerlerine kıyasla biraz daha yüksektir. Düşükten yükseğe doğru sıralanmak üzere fiyat olarak herkesin ihtiyacına uygun paketler mevcuttur. Bunlara ulaşabilmek, e-ticaret paket fiyatları hakkında fikir edinmek ve en doğru seçimi yapabilmek adına Kobisi uzmanlarından destek alabilirsiniz. Sektördeki başarısı ile adından sıkça söz ettiren Kobisi sayesinde online mağazanızı açarak, satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yap