Argon Fiyatı ₺0.1147 , Argon Yorumlar , Grafik , Geleceği

argon Argon (ARGON)

₺0.1147
2.16% ( (24s))
İzle
Piyasa DeğeriHacimMevcut Tedarik
₺7.84 M ₺337,71668.40 M ARGON

Argon Güncel Fiyatı ₺0.1147 , Argon Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği sayfamızdasınız. Sayfamızın alt kısımlarında coine dair tüm bilgilendirmeler detaylı olarak yer almaktadır. Argon - ARGON güncel fiyatı şuan ₺0.1147 olarak, güncel market hacmi şuan ₺7.84 M olarak seyretmektedir.. Argon son zamanlarda yakaladığı yükseliş ile yatırımcıların ve ilgili potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye başaran bir coindir. Bu nedenle de Argon nedir? Sorusu yatırımcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Bu yazımızda, Argon nedir ? Argon geleceği ve Argon yorum başlıklarına cevap bularak sizlere bilgilendirmelerde bulunacağız. Kar elde etmeye başlayan ARGON yatırımcıları oldukça ciddi kar elde etti. Kripto paranın üst sıralarda yer alması ve para ile ilgili oldukça önemli gelişmelerin meydana gelmesiyle birlikte yatırımcılar anlık olarak bu paranın gelişimini ve bilgilerini kontrol etmeye başladılar.

Argon - ARGON Nedir?

Argon nedir ? Kripto para ile ilgilenen kişiler yakın zamanda Argon de yatırım yaparak kar elde etmeye başladı. Hızlı bir yükselişin ardından, Argon yatırımcılarının ve ilgililerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve artan yükselişle beraber Argon meraklıları da arttı Zamanla Argon sanal para yatıra piyasasında oldukça popüler hale geldi. Bu durumla birlikte yatırımda bulunan ve kazanç elde elde etmiş birçok müşteri, sosyal medya aracılığıyla bu kazançları konuşmaya başlayarak Argon viral bir etki yaratmış oldu. Yaşanan gelişmelerle birlikte kripto para dünyasında, Argon adını duyurmayı başarıp pazar alanında yer edinebilmiş bir coin halini almıştır.

Argon Geleceği

Argon coin geleceği bakıldığında Son 24 saatte Argon fiyatları 2.16% yukarı değişti. Elbette yaşanan gelişmelerin ardında artış ya da azalma yaşayabilmektedir. Bu nedenle sıkı bir takip gerektirmektedir. Bunun için, https://teknobilgi.net/kripto-para/ sitemizden yaşanan gelişimleri an ve an izleyebilir bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede Argon hakkında güncel verilere ulaşmanız mümkün olur.

Argon Yorum

Argon yorum hakkında ilerleyen zamanda birçok yorum yapılabilir. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler, ülkemizde ve kripto camiasında her an farklı yorumlara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle anlık gelişmelerin takibi ve yorumu için Argon sosyal medya hesaplarını takip edebilir ek olarak sitemizden gerekli verilere ulaşabilirsiniz. Zamanla Argon - ARGON artış ve düşüş yaşayabilir bu nedenle uzman yatırımcılardan destek alabilirsiniz. Ayrıca Argon güncel market hacmi şuan tam olarak ₺7.84 M kadardır.

Argon token nedir? Yine bir proje kapsamında ortaya çıkmış bir coindir. Akıllı sözleşmelerle çalışan ve tamamen merkezi olmayan Binance Akıllı Zincir ağında dünyanın ilk blok zinciri tabanlı serbest çalışan platformu olarak kendisini tanımlamaktadır. Kısa süre içerisinde birçok merkez kripto para borsasında listelenmiştir. Bunların en önemlisi de gate.io’dur.

Argon nedir?

Argon token bir nevi platformlarla kullanıcılar arasındaki para alışverişinde kesilen işlem ücreti, komisyon veya hafta sonu işlemlerini kısıtmala gibi özellikleri ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Kısa süre içerisinde coin yatırımcılarının ilgilisini çekmeye başlamıştır. Yeni çıkan coin listesinde Argon token yıldız gibi parlamaktadır. Bu sebeple hem gate.io’da hem de coinmarketcup’ta en çok araştırılanlar içerisine girmeyi başarmıştır. Ayrıca internet sitelerinde verdikleri detaylar ve sosyal medyayı da etkin bir şekilde kullanmaları da Argon token hakkındaki güveni arttırmaktadır.

Argon nasıl alınır?

Argon coin Binance Smart Chain ağında hareket etmektedir. Bu sebeple ilk olarak cüzdan oluşturmanız gerekmektedir. Trustwallet ya da Pancakeswap işinizi görecektir. Daha sonra Gate.io borsasıa girerek cüzdanınızı buraya tanımlayın. Ardından standart bir şekilde chrom’a yüklediğiniz eklentiler ya da mobil üzerinden BSC karşılığında Argon token satın alabilirsiniz.

Argon coin yorum

Bugüne kadar ismi çok fazla duyulmasa da son günlerde çokça konuşulmaktadır. Bilhassa Twitter’da kripto para analistlerini heyecanlandıran bir proje olmuştur. Bu sebeple Twitter’da en çok takip edilen analistlerden Kerem Kalenler Argon Coin için şunları ifade etmiştir;

Bu kadar kısa sürede Gate ve Mxc’de listelendiler. Sıradaki hedef Binance borsası gibi gözüküyor. Onlarca geliştirme, reklam ve pazarlama konularındaki yeterlilikleri de es geçilmemesi gereken detaylardan $ARGON şuan için #BinanceSmartChain #BSC ağında çalışıyor. Ancak yaptıkları açıklamalara göre uygulama ilerleyen dönemlerde Ethereum, Solana ve Avalanche ağlarına da entegre olacakmış. Bugün bizi UI/UX ve uygulama alanı bekliyor. Dünyada yıllık 10 Milyar $’dan fazla ticaret hacmi olan “freelancer hizmet ticareti” sektöründe merkeziyetsiz yapıda olan ilk proje $ARGON olacak. Bu zamana kadar yaptıkları gelecekte de neler yapabileceklerini gösteriyor ve güven veriyor.

Geçtiğimiz aylarda ise Kripto Emre adlı hesap da Argon coin hakında; “Gözüme bir coin daha kestirdim: Argon ($ARGON). Bugün epey düşmüş alım fırsatı veriyor gibi, yakında bir kaç borsada daha listelenecekmiş. PancakeSwap ya da MXC’den alabilirsiniz.” ifadelerini kullanmıştır.

blank
Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

A Custom Twitter Feed plugin is required to make this section working!