Auto Fiyatı ₺5,965.33 , Auto Yorumlar , Grafik , Geleceği

auto Auto (AUTO)

₺5,965.33
0.11% ( (24s))
İzle
Piyasa DeğeriHacimMevcut Tedarik
₺208.62 M ₺25.76 M34,963 AUTO

Auto Güncel Fiyatı ₺5,965.33 , Auto Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği sayfamızdasınız. Sayfamızın alt kısımlarında coine dair tüm bilgilendirmeler detaylı olarak yer almaktadır. Auto - AUTO güncel fiyatı şuan ₺5,965.33 olarak, güncel market hacmi şuan ₺208.62 M olarak seyretmektedir.. Auto son zamanlarda yakaladığı yükseliş ile yatırımcıların ve ilgili potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye başaran bir coindir. Bu nedenle de Auto nedir? Sorusu yatırımcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Bu yazımızda, Auto nedir ? Auto geleceği ve Auto yorum başlıklarına cevap bularak sizlere bilgilendirmelerde bulunacağız. Kar elde etmeye başlayan AUTO yatırımcıları oldukça ciddi kar elde etti. Kripto paranın üst sıralarda yer alması ve para ile ilgili oldukça önemli gelişmelerin meydana gelmesiyle birlikte yatırımcılar anlık olarak bu paranın gelişimini ve bilgilerini kontrol etmeye başladılar.

Auto - AUTO Nedir?

Auto nedir ? Kripto para ile ilgilenen kişiler yakın zamanda Auto de yatırım yaparak kar elde etmeye başladı. Hızlı bir yükselişin ardından, Auto yatırımcılarının ve ilgililerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve artan yükselişle beraber Auto meraklıları da arttı Zamanla Auto sanal para yatıra piyasasında oldukça popüler hale geldi. Bu durumla birlikte yatırımda bulunan ve kazanç elde elde etmiş birçok müşteri, sosyal medya aracılığıyla bu kazançları konuşmaya başlayarak Auto viral bir etki yaratmış oldu. Yaşanan gelişmelerle birlikte kripto para dünyasında, Auto adını duyurmayı başarıp pazar alanında yer edinebilmiş bir coin halini almıştır.

Auto Geleceği

Auto coin geleceği bakıldığında Son 24 saatte Auto fiyatları 0.11% yukarı değişti. Elbette yaşanan gelişmelerin ardında artış ya da azalma yaşayabilmektedir. Bu nedenle sıkı bir takip gerektirmektedir. Bunun için, https://teknobilgi.net/kripto-para/ sitemizden yaşanan gelişimleri an ve an izleyebilir bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede Auto hakkında güncel verilere ulaşmanız mümkün olur.

Auto Yorum

Auto yorum hakkında ilerleyen zamanda birçok yorum yapılabilir. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler, ülkemizde ve kripto camiasında her an farklı yorumlara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle anlık gelişmelerin takibi ve yorumu için Auto sosyal medya hesaplarını takip edebilir ek olarak sitemizden gerekli verilere ulaşabilirsiniz. Zamanla Auto - AUTO artış ve düşüş yaşayabilir bu nedenle uzman yatırımcılardan destek alabilirsiniz. Ayrıca Auto güncel market hacmi şuan tam olarak ₺208.62 M kadardır.

Auto (AUTO) Nedir?

Autofarm, getiri optimizasyonunu ve AMM kaynağını tek bir ürün olarak birleştirerek Binance Akıllı Zincirinde (BSC) lider bir DEX ve getiri kaynağı olmayı hedefliyor: Bu, kullanıcıların tek bir platformda iki ürüne sahip olmalarını sağlayarak birden fazla protokole kaydolma sorununu çözüyor.

Autofarm, Şubat 2021’de Huobi ECO Zincirinde ilk çapraz zincir kasasını piyasaya sürdü. Autofarm, Mart 2021’de, kullanıcıların Binance Akıllı Zincir üzerinde varlıklarını nasıl izleyip takip ettiklerini basitleştirmek için tasarlanmış akıllı bir portföy yöneticisi Farmfol.io’yu satın alarak ekosistemini genişletti

AUTO token’ı, teklif oylaması için kullanılabilir ve protokolden kazanılan ücretleri alacaktır. AUTO, yalnızca kasa kullanıcılarının AUTO token kasası madenciliği programına katılma fırsatına sahip olmasını sağlayarak, topluluk tarafından adil olarak başlatılan bir token dağıtımını başlattı.

Beefy.Finance ve ACryptoS gibi diğer yield farming projeleriyle karşılaştırıldığında Autofarm arasındaki en büyük fark, piyasadaki en düşük ücretlerden bazılarına sahip olduğunu iddia etmesidir. Autofarm ayrıca, başlangıçta BSC’den başlayarak Huobi ECO Zinciri’ne (HECO) genişlemeden önce zincirler arası yeteneklere sahiptir ve bu yol haritasında daha fazla zincirler arası ürün planlanmaktadır.

Auto Coin Geleceği

BSC’de yer alması sebebiyle projenin özellikle dikkat çektiği görülüyor. Bunun yanında analistler AUTO coin’in yeni bir kripto para birimi olduğunu ve bu sebeple takip edilmesi gerektiğini ifade ederken yatırımcıların da şu an için temkinli davrandıkları görülüyor.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada dolar karşısında 978USD ile işlem gören Auto Coin, Bitcoin (BTC) karşısında da 0.02876 BTC ile işlem görüyor. Auto Coin’in 3 Şubat 2021’de 363 dolar ile dip seviyeyi ve 14 Haziran 2021’de de en yüksek seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Bunlara ek olarak Auto (AUTO) Coin toplam arzının 80.000 Auto (AUTO) olacağı da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Auto Coin Nasıl Alınır?

Auto Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

Auto Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından Auto Coin’in işlem gördüğü Tether (USDT), Bitcoin (BTC) ve BUSD alarak Auto işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

blank
Loading Data
Please wait, we are loading chart data
Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

A Custom Twitter Feed plugin is required to make this section working!