Binamon Güncel Fiyatı ₺2.703 , Binamon Coin Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği

Binamon Güncel Fiyatı ₺2.703 , Binamon Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği sayfamızdasınız. Sayfamızın alt kısımlarında coine dair tüm bilgilendirmeler detaylı olarak yer almaktadır. Binamon - BMON güncel fiyatı şuan ₺2.703 olarak, güncel market hacmi şuan ₺373.40 M olarak seyretmektedir.. Binamon son zamanlarda yakaladığı yükseliş ile yatırımcıların ve ilgili potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye başaran bir coindir. Bu nedenle de Binamon nedir? Sorusu yatırımcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Bu yazımızda, Binamon nedir ? Binamon geleceği ve Binamon yorum başlıklarına cevap bularak sizlere bilgilendirmelerde bulunacağız. Kar elde etmeye başlayan BMON yatırımcıları oldukça ciddi kar elde etti. Kripto paranın üst sıralarda yer alması ve para ile ilgili oldukça önemli gelişmelerin meydana gelmesiyle birlikte yatırımcılar anlık olarak bu paranın gelişimini ve bilgilerini kontrol etmeye başladılar.

Binamon - BMON Nedir?

Binamon nedir ? Kripto para ile ilgilenen kişiler yakın zamanda Binamon de yatırım yaparak kar elde etmeye başladı. Hızlı bir yükselişin ardından, Binamon yatırımcılarının ve ilgililerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve artan yükselişle beraber Binamon meraklıları da arttı Zamanla Binamon sanal para yatıra piyasasında oldukça popüler hale geldi. Bu durumla birlikte yatırımda bulunan ve kazanç elde elde etmiş birçok müşteri, sosyal medya aracılığıyla bu kazançları konuşmaya başlayarak Binamon viral bir etki yaratmış oldu. Yaşanan gelişmelerle birlikte kripto para dünyasında, Binamon adını duyurmayı başarıp pazar alanında yer edinebilmiş bir coin halini almıştır.

Binamon Geleceği

Binamon coin geleceği bakıldığında Son 24 saatte Binamon fiyatları 10.43% yukarı değişti. Elbette yaşanan gelişmelerin ardında artış ya da azalma yaşayabilmektedir. Bu nedenle sıkı bir takip gerektirmektedir. Bunun için, https://teknobilgi.net/kripto-para/ sitemizden yaşanan gelişimleri an ve an izleyebilir bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede Binamon hakkında güncel verilere ulaşmanız mümkün olur.

Binamon Yorum

Binamon yorum hakkında ilerleyen zamanda birçok yorum yapılabilir. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler, ülkemizde ve kripto camiasında her an farklı yorumlara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle anlık gelişmelerin takibi ve yorumu için Binamon sosyal medya hesaplarını takip edebilir ek olarak sitemizden gerekli verilere ulaşabilirsiniz. Zamanla Binamon - BMON artış ve düşüş yaşayabilir bu nedenle uzman yatırımcılardan destek alabilirsiniz. Ayrıca Binamon güncel market hacmi şuan tam olarak ₺373.40 M kadardır.


Alış-satış Binamon

 • binamon
  Binamon (BMON)
 • Canlı Fiyat
  ₺2.703
 • 24s %
  10.43%
 • Piyasa Değeri
  ₺373.40 M
 • Hacim
  ₺55.87 M
 • Mevcut Tedarik
  138.19 M BMON
 • Rütbe
  704

  Binamon Hesaplama

  Binamon Fiyat Grafiği

  blank
  Loading Data
  Please wait, we are loading chart data

  Binamon Hakkında Detaylı Bilgi

  binamon coin nedir ?

  Binamon, milyonlarca insanın NFT ve blok zinciri tabanlı oyun dünyasına kolay, yaratıcı ve eğlenceli bir şekilde katılmasına olanak tanıyan Binance Smart Chain ağında (BSC) olan Dijital Canavarların eksiksiz bir metaverse’idir.

  Binamonlar şu özelliklere sahiptir: Class, Attack, Hornpower (Resistance) and Element.

  Her özellik, oyun ve savaşlar sırasında Binamonlara daha fazla güç ve performans sağlar. Bu özellikler aynı zamanda dijital canavarların gerçek değerini ve piyasa fiyatını da artırır.
  Kullanıcılar Binamon’larının fiziksel bir versiyonunu evde oluşturup alabilir. Bunun için bu amaç için oluşturulan akıllı sözleşmeyi kullanmaları, NFT’nin sahipliğini kanıtlamaları ve bunun için $BMON tokenı ile ödeme yapmaları gerekir.

  Nasıl çalışır?

  Booster adlı akıllı bir sözleşme aracılığıyla, $BMON tokenı (BEP-20) kullanılarak oluşturulur (BEP721). NFT’lerin gücü, olasılık hesaplamaları sonrasında rastgele oluşturulur. Sonra akıllı sözleşme, benzersiz özelliklere ve güçlere sahip 3 farklı Binamon oluşturur.

  Staking

  Pasif gelir elde edebilirsiniz: $BMON token kazanmak için Binamonlarınızı stake edin.

  Nadir Binamonlarla daha yüksek ödüller: ultra nadir Binamonlar en iyi bahis ödüllerini kazanacak.

  Ekonomik Model

  Binamonlar şu özelliklere sahiptir: Class, Attack, Hornpower (Resistance) and Element.

  Her özellik, oyun ve savaşlar sırasında Binamonlara daha fazla güç ve performans sağlar. Bu özellikler aynı zamanda dijital canavarların gerçek değerini ve piyasa fiyatını da artırır.

  Her Binamon’un üretilmesiyle ilişkili bir algoritmik maliyet vardır. Bu maliyet, her Binamon’un özelliklerini oluşturmanın zorluğuna ve onu oluşturmak için harcanan $BMON token miktarına bağlıdır.

  En güçlü Binamon’un algoritmik maliyeti, halka açık satış sırasındaki $BMON tokeninin fiyatı dikkate alındığında 1.000.000 USD’den fazladır.

  Mobil Uygulama

  Cüzdan: Koleksiyonları tutmanın ve sergilemenin yanı sıra, kullanıcılar Binamon’larını mobil uygulama aracılığıyla alıp satabilir.

  P2P Değişimi: Mobil uygulama aracılığıyla diğer topluluk üyeleriyle Binamon’ları kolayca takas edebilirsiniz.

  İzleme: Bakiyenizi kontrol etme ve ödülleri stake etme gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

  The Binamon oyunu, ekonomisi $BMON tokenı desteklenecek çok oyunculu bir macera oyunudur.

  • Oyun İçi Varlıklar: Oyuncular varlık oluşturabilecek ve bunları pazarda satabilecekler. Varlıklar Binamonların gücünü artırma yeteneğine sahip olacak.
  • Ticaret Bölgeleri: Oyuncuların ve içerik oluşturucuların varlık alıp satabilecekleri oyun içi ticaret bölgeleri olacak.
  • Teknoloji: Seçilen teknoloji Unreal Engine’dir.

  Binamon Tarihsel Veriler

  Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

  Binamon Teknik Analizi

  No technical data available for this coin

  Binamon Yorumlar