Tranchess Güncel Fiyatı ₺34.98 , Tranchess Coin Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği

Tranchess Güncel Fiyatı ₺34.98 , Tranchess Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği sayfamızdasınız. Sayfamızın alt kısımlarında coine dair tüm bilgilendirmeler detaylı olarak yer almaktadır. Tranchess - CHESS güncel fiyatı şuan ₺34.98 olarak, güncel market hacmi şuan ₺877.71 M olarak seyretmektedir.. Tranchess son zamanlarda yakaladığı yükseliş ile yatırımcıların ve ilgili potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye başaran bir coindir. Bu nedenle de Tranchess nedir? Sorusu yatırımcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Bu yazımızda, Tranchess nedir ? Tranchess geleceği ve Tranchess yorum başlıklarına cevap bularak sizlere bilgilendirmelerde bulunacağız. Kar elde etmeye başlayan CHESS yatırımcıları oldukça ciddi kar elde etti. Kripto paranın üst sıralarda yer alması ve para ile ilgili oldukça önemli gelişmelerin meydana gelmesiyle birlikte yatırımcılar anlık olarak bu paranın gelişimini ve bilgilerini kontrol etmeye başladılar.

Tranchess - CHESS Nedir?

Tranchess nedir ? Kripto para ile ilgilenen kişiler yakın zamanda Tranchess de yatırım yaparak kar elde etmeye başladı. Hızlı bir yükselişin ardından, Tranchess yatırımcılarının ve ilgililerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve artan yükselişle beraber Tranchess meraklıları da arttı Zamanla Tranchess sanal para yatıra piyasasında oldukça popüler hale geldi. Bu durumla birlikte yatırımda bulunan ve kazanç elde elde etmiş birçok müşteri, sosyal medya aracılığıyla bu kazançları konuşmaya başlayarak Tranchess viral bir etki yaratmış oldu. Yaşanan gelişmelerle birlikte kripto para dünyasında, Tranchess adını duyurmayı başarıp pazar alanında yer edinebilmiş bir coin halini almıştır.

Tranchess Geleceği

Tranchess coin geleceği bakıldığında Son 24 saatte Tranchess fiyatları -3.21% aşağı değişti. Elbette yaşanan gelişmelerin ardında artış ya da azalma yaşayabilmektedir. Bu nedenle sıkı bir takip gerektirmektedir. Bunun için, https://teknobilgi.net/kripto-para/ sitemizden yaşanan gelişimleri an ve an izleyebilir bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede Tranchess hakkında güncel verilere ulaşmanız mümkün olur.

Tranchess Yorum

Tranchess yorum hakkında ilerleyen zamanda birçok yorum yapılabilir. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler, ülkemizde ve kripto camiasında her an farklı yorumlara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle anlık gelişmelerin takibi ve yorumu için Tranchess sosyal medya hesaplarını takip edebilir ek olarak sitemizden gerekli verilere ulaşabilirsiniz. Zamanla Tranchess - CHESS artış ve düşüş yaşayabilir bu nedenle uzman yatırımcılardan destek alabilirsiniz. Ayrıca Tranchess güncel market hacmi şuan tam olarak ₺877.71 M kadardır.


Alış-satış Tranchess

 • tranchess
  Tranchess (CHESS)
 • Canlı Fiyat
  ₺34.98
 • 24s %
  -3.21%
 • Piyasa Değeri
  ₺877.71 M
 • Hacim
  ₺85.18 M
 • Mevcut Tedarik
  25.12 M CHESS
 • Rütbe
  476

  Tranchess Hesaplama

  Tranchess Fiyat Grafiği

  blank
  Loading Data
  Please wait, we are loading chart data

  Tranchess Hakkında Detaylı Bilgi

  Ne (chess) Tranchess Protokolü Var mı?

  Tranchess, çeşitli risk getirisi çözümlerine sahip verim artırıcı bir varlık izleyicisidir. Tranchess, belirli bir dayanak varlığı izleyen tek bir ana fondan farklı bir risk / getiri matrisi sağlar. Tranchess adı, satranç oyunundan ve genellikle farklı risk iştahı olan farklı yatırımcı sınıflarına hitap eden dilim fonlarıyla ilişkilendirilen Fransızca “dilim” kelimesinden esinlenmiştir. Tranchess 24 Haziran 2021'de başlatıldı.

  Ana fon, yani token Queen, belirli bir dayanak varlığı izler ve eşit olarak 2 alt fona bölünebilir. Btc'yi takip eden ilk kripto varlık olarak bilerek seçtik. Bu arada, tek varlık getirili tarım, borçlanma ve borç verme, ticaret vb.gibi popüler Defı özelliklerinin çoğunu da paylaşıyor.

  Tranchess sağlar:

  Kalıcı kayıplara maruz kalmadan geliştirilmiş verim getirileri
  Düşük maliyetle kaldıraçlı pozisyonlar ve zorla tasfiye yok
  Kraliçe sahipleri için sıfır kilitleme süresi
  Twap kullanarak Oracle Saldırılarının önlenmesi (zaman ağırlıklı ortalama fiyat)
  İlgili sayfalar: tranchess.medium.com

  Tranchess protokolünün kurucuları kimlerdir?

  Tranchess Protokolü, Kurucu ortak Danny Chong ve ekibinin beynidir. Konsept, 2020 yılında Google, Facebook, Microsoft gibi teknoloji firmalarında Morgan Stanley, UBS ve BNP Paribas gibi yatırım bankalarına kadar çeşitli deneyim ve rollerden oluşan bir ekiple hayata geçirildi.

  Teknoloji ekibimiz özellikle ticaret ve Defı protokollerinde siber güvenlik konusunda deneyimlidir, akıllı sözleşme kodlamasındaki bilgileri önümüzdeki yıllarda bakım ve yükseltmelere katkı sağlamaktadır.

  Danny'nin kendisi hem BNP Paribas hem de Societe Generale'de çalışmış, kariyeri boyunca FICC alanında bölgesel olarak ticaret, satış ve yönetimden pozisyonlar almıştır.

  Omni Varlık Yönetimi yetenekleri ve Geleneksel Finans nu anlattı gelen paradigma değişimi katkı nu anlattı kullanıcıları güçlendirmek için takımın vizyondur. Ve zaman içinde, risk kapasiteleri ve iştahları arasında Defı kullanıcıları için uyarlanmış Varlık Yönetimi protokollerinde eksiksiz bir ürün paketi sunmak.

  Tranchess Coin Özellikleri

  Proje, süreçler arasında şeffaf ve otomatik hale getiren akıllı sözleşmelerden yararlanır. Protokol, kullanıcıların BTC'Yİ takip ederken daha fazla kazanç elde etmelerini, jetonlarını ödünç vererek ekstra faiz kazanmalarını veya zorla tasfiye edilmeden kaldıraçtan yararlanmalarını sağlar. Kullanıcılar ayrıca, bahis getirilerinin bir parçası olarak platform kazançlarından pay alırlar. Tranchess ekosistemi hem NAV hem de verim perspektiflerinden kazanç sağlar.

  Transchess Protokolü nasıl güvence altına alınır?

  Akıllı sözleşmelerimiz diğer akıllı sözleşmelerden gelen fiyat akışlarına dayanmaz ve bu nedenle ani kredi saldırıları gibi fiyat manipülasyonlarına karşı oldukça dirençlidir. Oracle, ayrık oracle fiyatı yerine 30 dakikalık TWAP kullanır. Bu, oracle manipülasyon saldırısı olasılığını en aza indirir. Oracle, open Oracle standardını bileşik olarak genişletir, iki ayrı kaynaktan (Coinbase ve OKEX) imzalı fiyat verilerini kabul eder ve her 30 dakikalık dönemde zaman ağırlıklı ortalama fiyatı (TWAP) hesaplar.

  Diğer güvenlik önlemleri şunları içerir: saygın ekipler tarafından birden fazla kod denetimi turu (Peckshield & Certik), Bug Bounty (Immunefı) ve çoklu imza ayarları.

  Kaç tane satranç Jetonu dolaşımda?

  Chess Tokens, aşağıdaki tahsisatla maksimum 300 milyon arzına sahiptir: %5 tohum yatırımcısı, %20 çekirdek ekip, %15 gelecekteki yatırımcılar için ayrılmış, %50 likidite madenciliği, %10 Hazine.

  Hazine'den 300.000 kişi Pancakeswap'ın likidite havuzundan serbest bırakıldı.

  Aşağıdaki gibi satranç emisyonu:

  1-4. hafta için, ilk haftada 300.000 ve bundan sonraki her yeni hafta, bir önceki haftanın dağıtımına ek olarak 300.000 yeni jeton ekler.

  5. hafta 2.400.000 jeton dağıtıyor.

  6-20. hafta için 2.304.000'den başlar ve her hafta %4 azalır.

  Kalan dağıtım daha sonra kararlaştırılacak.

  Transchess protokolünü (chess) nereden satın alabilirim?

  Satranç, 8 Temmuz 2021'den itibaren Krep ticareti için kullanılabilir. Daha sonra diğer borsalarda satışa sunulacak.

  Tranchess Tarihsel Veriler

  Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

  Tranchess Teknik Analizi

  No technical data available for this coin

  Tranchess Yorumlar