IDLE Güncel Fiyatı ₺63.36 , IDLE Coin Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği

IDLE Güncel Fiyatı ₺63.36 , IDLE Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği sayfamızdasınız. Sayfamızın alt kısımlarında coine dair tüm bilgilendirmeler detaylı olarak yer almaktadır. IDLE - IDLE güncel fiyatı şuan ₺63.36 olarak, güncel market hacmi şuan ₺110.33 M olarak seyretmektedir.. IDLE son zamanlarda yakaladığı yükseliş ile yatırımcıların ve ilgili potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye başaran bir coindir. Bu nedenle de IDLE nedir? Sorusu yatırımcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Bu yazımızda, IDLE nedir ? IDLE geleceği ve IDLE yorum başlıklarına cevap bularak sizlere bilgilendirmelerde bulunacağız. Kar elde etmeye başlayan IDLE yatırımcıları oldukça ciddi kar elde etti. Kripto paranın üst sıralarda yer alması ve para ile ilgili oldukça önemli gelişmelerin meydana gelmesiyle birlikte yatırımcılar anlık olarak bu paranın gelişimini ve bilgilerini kontrol etmeye başladılar.

IDLE - IDLE Nedir?

IDLE nedir ? Kripto para ile ilgilenen kişiler yakın zamanda IDLE de yatırım yaparak kar elde etmeye başladı. Hızlı bir yükselişin ardından, IDLE yatırımcılarının ve ilgililerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve artan yükselişle beraber IDLE meraklıları da arttı Zamanla IDLE sanal para yatıra piyasasında oldukça popüler hale geldi. Bu durumla birlikte yatırımda bulunan ve kazanç elde elde etmiş birçok müşteri, sosyal medya aracılığıyla bu kazançları konuşmaya başlayarak IDLE viral bir etki yaratmış oldu. Yaşanan gelişmelerle birlikte kripto para dünyasında, IDLE adını duyurmayı başarıp pazar alanında yer edinebilmiş bir coin halini almıştır.

IDLE Geleceği

IDLE coin geleceği bakıldığında Son 24 saatte IDLE fiyatları 11.91% yukarı değişti. Elbette yaşanan gelişmelerin ardında artış ya da azalma yaşayabilmektedir. Bu nedenle sıkı bir takip gerektirmektedir. Bunun için, https://teknobilgi.net/kripto-para/ sitemizden yaşanan gelişimleri an ve an izleyebilir bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede IDLE hakkında güncel verilere ulaşmanız mümkün olur.

IDLE Yorum

IDLE yorum hakkında ilerleyen zamanda birçok yorum yapılabilir. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler, ülkemizde ve kripto camiasında her an farklı yorumlara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle anlık gelişmelerin takibi ve yorumu için IDLE sosyal medya hesaplarını takip edebilir ek olarak sitemizden gerekli verilere ulaşabilirsiniz. Zamanla IDLE - IDLE artış ve düşüş yaşayabilir bu nedenle uzman yatırımcılardan destek alabilirsiniz. Ayrıca IDLE güncel market hacmi şuan tam olarak ₺110.33 M kadardır.


Alış-satış Idle

 • idle
  IDLE (IDLE)
 • Canlı Fiyat
  ₺63.36
 • 24s %
  11.91%
 • Piyasa Değeri
  ₺110.33 M
 • Hacim
  ₺7.62 M
 • Mevcut Tedarik
  1.74 M IDLE
 • Rütbe
  1124

  Idle Hesaplama

  Idle Fiyat Grafiği

  blank
  Loading Data
  Please wait, we are loading chart data

  Idle Hakkında Detaylı Bilgi

  Idle, basit bir sloganla yaşayan merkezi olmayan bir finans projesidir: "Para asla yerinde oturmamalıdır.”

  IDLE Coin Ne Demek ?

  Bu projenin ilk yinelemesi Ağustos 2019'da yayına girdi — ve o zamandan bu yana geçen aylarda bir dizi iyileştirme yapıldı. Bu daha sonra, akıcı bir arayüz ve kullanıcılar için daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlayan Idle Finance V3'ün piyasaya sürülmesine yol açtı.

  Idle sayesinde, kripto yatırımcıları risk iştahlarını en iyi şekilde yöneten bir portföy oluşturabilirler. Kullanıcılar para yatırdıktan sonra, fonlar bir dizi DeFı protokolü arasında otomatik olarak dağıtılır ve faiz kazanmalarını sağlar. Portföyler, daha iyi fırsatlar ortaya çıktığında düzenli olarak yeniden dengelenir ve bir gösterge tablosu, fonların nasıl performans gösterdiğine dair bir bakışta fikir verir.

  IDLE Coin Kurucuları

  Idle'ın CEO'su Matteo Pandolfi ve LinkedIn profiline göre, proje bir ConsenSys hackathonu sırasında kuruldu. Şirketteki rolünü "koddan başka her şey" olarak tanımladı - yani platformun geleceğe yönelik vizyonunu oluşturmak, yeni yetenekler edinmek ve stratejik satışlara öncülük etmekle görevlendirildi.

  BitCompare bir röportajda, şirketi kurduğundan beri öğrendiği en güçlü derslerden birinin, yol boyunca daha iyi hale getirmek için iyileştirmeler yerine ilk kez mükemmel bir ürün oluşturmaya çalışmanın çok az anlamı olduğunu açıkladı. kullanıcılardan gelen geri bildirimlerle bilgilendirilir.

  Pandolfi'nin Idle'deki kurucu ortağı, şirketin baş teknik sorumlusu olarak görev yapan William Bergamo'dur.

  IDLE Coin Özellikleri

  Idle'ın benzersiz satış noktalarından biri, kullanıcıların bugün var olan DeFı protokollerinin bolluğu arasında paralarını manuel olarak taşımalarına gerek kalmamasıdır. Bu, BOŞTA belirteçleri tutarak elde edilir.

  Ancak diğer bir ayırt edici özellik, Idle Finance'in ekibinin ürünlerini mümkün olduğunca kullanımı kolay hale getirmeyi amaçladığı gerçeğiyle ilgilidir. Blockchain kompleksi, kriptonun neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen birçok yatırımcı için aşılmaz bir engeldir.

  DeFi Prime ile yakın tarihli bir röportajda Pandolfi, gazın yalnızca geliştiricilerin ilgilenmesi gereken bir şey olması gerektiğine inandığını söyledi — akıllı sözleşme kayıplarıyla ilgili riskleri ortadan kaldırmak için sigortanın ürünlere entegre edilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

  IDLE Coin Madeni

  Ocak 2020'nin sonlarından itibaren CoinMarketCap verileri dolaşımda 892.640 BOŞTA olduğunu ve maksimum 13 milyon jeton arzı olduğunu gösteriyor.

  BOŞTA jetonlar için bir airdrop 2020'nin sonlarında yapıldı - ve Ekim 2020'den önce bu platformla etkileşime giren herkes uygun oldu.

  IDLE Coin Ağı Güvenliği

  Idle Finance'in jetonları Ethereum ağına dayanıyor. Platform, Aralık 2020 değerlendirmesinde bu sözleşmelerin “genellikle iyi belgelenmiş ve iyi tasarlanmış" olduğunu içeren Quantstamp'ın izniyle birkaç güvenlik denetimine sahiptir.”

  IDLE Coin Nereden Alınır ?

  Boşta Finans belirteçleri elde etmek için ana pazar, Paketlenmiş ETH (kısaca WETH olarak bilinir) ile eşleştirmenin sunulduğu Uniswap'ta bulunur.) Yalındır kılavuzumuzla yerel fiat para birimlerini Bitcoin gibi kripto varlıklara dönüştürme hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Idle Tarihsel Veriler

  Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

  Idle Teknik Analizi

  No technical data available for this coin

  Idle Yorumlar