JOE Güncel Fiyatı ₺31.18 , JOE Coin Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği

JOE Güncel Fiyatı ₺31.18 , JOE Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği sayfamızdasınız. Sayfamızın alt kısımlarında coine dair tüm bilgilendirmeler detaylı olarak yer almaktadır. JOE - JOE güncel fiyatı şuan ₺31.18 olarak, güncel market hacmi şuan ₺2.93 B olarak seyretmektedir.. JOE son zamanlarda yakaladığı yükseliş ile yatırımcıların ve ilgili potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye başaran bir coindir. Bu nedenle de JOE nedir? Sorusu yatırımcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Bu yazımızda, JOE nedir ? JOE geleceği ve JOE yorum başlıklarına cevap bularak sizlere bilgilendirmelerde bulunacağız. Kar elde etmeye başlayan JOE yatırımcıları oldukça ciddi kar elde etti. Kripto paranın üst sıralarda yer alması ve para ile ilgili oldukça önemli gelişmelerin meydana gelmesiyle birlikte yatırımcılar anlık olarak bu paranın gelişimini ve bilgilerini kontrol etmeye başladılar.

JOE - JOE Nedir?

JOE nedir ? Kripto para ile ilgilenen kişiler yakın zamanda JOE de yatırım yaparak kar elde etmeye başladı. Hızlı bir yükselişin ardından, JOE yatırımcılarının ve ilgililerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve artan yükselişle beraber JOE meraklıları da arttı Zamanla JOE sanal para yatıra piyasasında oldukça popüler hale geldi. Bu durumla birlikte yatırımda bulunan ve kazanç elde elde etmiş birçok müşteri, sosyal medya aracılığıyla bu kazançları konuşmaya başlayarak JOE viral bir etki yaratmış oldu. Yaşanan gelişmelerle birlikte kripto para dünyasında, JOE adını duyurmayı başarıp pazar alanında yer edinebilmiş bir coin halini almıştır.

JOE Geleceği

JOE coin geleceği bakıldığında Son 24 saatte JOE fiyatları -7.86% aşağı değişti. Elbette yaşanan gelişmelerin ardında artış ya da azalma yaşayabilmektedir. Bu nedenle sıkı bir takip gerektirmektedir. Bunun için, https://teknobilgi.net/kripto-para/ sitemizden yaşanan gelişimleri an ve an izleyebilir bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede JOE hakkında güncel verilere ulaşmanız mümkün olur.

JOE Yorum

JOE yorum hakkında ilerleyen zamanda birçok yorum yapılabilir. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler, ülkemizde ve kripto camiasında her an farklı yorumlara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle anlık gelişmelerin takibi ve yorumu için JOE sosyal medya hesaplarını takip edebilir ek olarak sitemizden gerekli verilere ulaşabilirsiniz. Zamanla JOE - JOE artış ve düşüş yaşayabilir bu nedenle uzman yatırımcılardan destek alabilirsiniz. Ayrıca JOE güncel market hacmi şuan tam olarak ₺2.93 B kadardır.


Alış-satış Joe

 • joe
  JOE (JOE)
 • Canlı Fiyat
  ₺31.18
 • 24s %
  -7.86%
 • Piyasa Değeri
  ₺2.93 B
 • Hacim
  ₺224.26 M
 • Mevcut Tedarik
  93.73 M JOE
 • Rütbe
  237

  Joe Hesaplama

  Joe Fiyat Grafiği

  blank
  Loading Data
  Please wait, we are loading chart data

  Joe Hakkında Detaylı Bilgi

  JOE coin, 15 Eylül'den bu yana çoğu kripto yatırımcısının ve tüccarının dikkatini çeken bir canavar boğa mitinginde bulunuyor.

  Bu jetonun etrafındaki heyecanın ardından Invezz, kripto tüccarlarının ve yatırımcıların JOE jetonunun ne olduğunu anlamalarına ve satın almak için en iyi yeri bulmalarına yardımcı olacak kısa bir makale hazırladı.

  JOE jetonunu Nereden Alınır ?

  JOE coin'in yükseliş trendinden faydalanmak mı istiyorsunuz, ancak madalyonun çevrimiçi olarak nasıl ve nerede olduğunu merak ediyor musunuz? Artık endişelenmene gerek yok. Doğru yerdesiniz!

  Tek yapmanız gereken, güvenilir bir değişim bulmak, bir ticaret hesabı açmak ve istediğiniz miktarda JOE jetonu satın almak için para yatırmak (izin verilen forma bağlı olarak fiat veya kripto).

  Profesyonel ekibimize göre, JOE coins'i çevrimiçi olarak satın alabileceğiniz en iyi platformlardan bazıları:

  Sikke Kong Tüccar

  Coin Kong, kripto para birimlerinin hızlı alım satımını kolaylaştırır. Sağlam güvenlik, şeffaf ücret ücretleri ve mükemmel müşteri desteği bunu yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenek haline getirir.

  Bugün Coin Kong Trader ile "JOE" satın alın

  Safemoon Tüccarı

  Safemoon Trader, kullanıcılara SAFEMOON, DOGE ve Bitcoin dahil olmak üzere çok çeşitli kripto para birimi paraları sunan bir ticaret yazılımıdır.

  Bugün Safemoon Trader ile "JOE" satın alın

  JOE Token

  JOE, Trader Joe platformunun yönetim belirtecidir.

  Trader Joe, Çığ blok zinciri ağı üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir ticaret platformudur. Kullanıcılar ticaret katılmak için izin verir, likidite havuzları, verimli tarım, kazık, borç verme ve yönetim oy için likidite sağlar.

  JOE coin'i kripto borsalarında işlem yapmanın ve Trader Joe platformunun yönetişimine katkıda bulunmanın yanı sıra, sahipleri de Trader Joe borsası gelirinin payından ödüller kazanıyor.

  JOE Coin Alınır Mı ?

  Mevcut yükseliş trendine göre, JOE coin, Trader Joe'nun jetonun sahibi olarak almaya hak kazanacağınız ödüllerinden bahsetmek için iyi bir yatırım botu olabilir.

  Bununla birlikte, kripto para piyasasını satın almanın son derece değişken olduğunun farkında olmalısınız.

  JOE fiyat tahmini

  Trader Joe, merkezi olmayan borsalar (DEX'LER) alanında nispeten yeni bir katılımcı olmasına rağmen, Trader Joe gibi DEX'LER de dahil olmak üzere merkezi olmayan finans (DEFI) platformlarına yüksek talep var. Yüksek talebin bir sonucu olarak, JOE coin fiyatının mevcut yükseliş eğilimi ile devam etmesi bekleniyor.

  JOE Coin Nedir ?

  Trader Joe, Avalanche ağındaki tek duraklı merkezi olmayan ticaret platformudur. Aynı zamanda JOE, sahiplerini borsa gelirlerinden bir pay ile ödüllendiren bir yönetim simgesidir. Belirteç dağılımı, sabit bir arz, azalan emisyon modelini takip eder. JOE, kaldıraçlı ticaret sunmak için DEX hizmetlerini DeFi kredisi ile birleştiriyo

  JOE Trader Özellikleri

  • Ticaret Jetonları
   Borsa, kullanıcıların iki jeton arasında geçiş yapmasına yardımcı olan otomatik bir piyasa yapıcıdır.
  • Çiftlik Jetonları
   Trader Joe, kullanıcıların likidite sağlayıcı (LP) jetonlarını stake ederek JOE jetonları kazanmalarına yardımcı olur.
  • Bahis Jetonlar
   Protokol ücretleri aracılığıyla daha fazla JOE kazanmak için JOE jetonlarınızı kullanın.
  • Jeton Ödünç Al
   Kullanıcılar, getiri elde etmek veya ticaret kaldıraçlarını artırmak için Trader Joe’dan token ödünç ve ödünç alabilecekler.

  Joe Tarihsel Veriler

  Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

  Joe Teknik Analizi

  No technical data available for this coin

  Joe Yorumlar