Shirtum Güncel Fiyatı ₺4.253 , Shirtum Coin Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği

Shirtum Güncel Fiyatı ₺4.253 , Shirtum Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği sayfamızdasınız. Sayfamızın alt kısımlarında coine dair tüm bilgilendirmeler detaylı olarak yer almaktadır. Shirtum - SHI güncel fiyatı şuan ₺4.253 olarak, güncel market hacmi şuan ₺375.22 M olarak seyretmektedir.. Shirtum son zamanlarda yakaladığı yükseliş ile yatırımcıların ve ilgili potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye başaran bir coindir. Bu nedenle de Shirtum nedir? Sorusu yatırımcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Bu yazımızda, Shirtum nedir ? Shirtum geleceği ve Shirtum yorum başlıklarına cevap bularak sizlere bilgilendirmelerde bulunacağız. Kar elde etmeye başlayan SHI yatırımcıları oldukça ciddi kar elde etti. Kripto paranın üst sıralarda yer alması ve para ile ilgili oldukça önemli gelişmelerin meydana gelmesiyle birlikte yatırımcılar anlık olarak bu paranın gelişimini ve bilgilerini kontrol etmeye başladılar.

Shirtum - SHI Nedir?

Shirtum nedir ? Kripto para ile ilgilenen kişiler yakın zamanda Shirtum de yatırım yaparak kar elde etmeye başladı. Hızlı bir yükselişin ardından, Shirtum yatırımcılarının ve ilgililerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve artan yükselişle beraber Shirtum meraklıları da arttı Zamanla Shirtum sanal para yatıra piyasasında oldukça popüler hale geldi. Bu durumla birlikte yatırımda bulunan ve kazanç elde elde etmiş birçok müşteri, sosyal medya aracılığıyla bu kazançları konuşmaya başlayarak Shirtum viral bir etki yaratmış oldu. Yaşanan gelişmelerle birlikte kripto para dünyasında, Shirtum adını duyurmayı başarıp pazar alanında yer edinebilmiş bir coin halini almıştır.

Shirtum Geleceği

Shirtum coin geleceği bakıldığında Son 24 saatte Shirtum fiyatları -10.32% aşağı değişti. Elbette yaşanan gelişmelerin ardında artış ya da azalma yaşayabilmektedir. Bu nedenle sıkı bir takip gerektirmektedir. Bunun için, https://teknobilgi.net/kripto-para/ sitemizden yaşanan gelişimleri an ve an izleyebilir bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede Shirtum hakkında güncel verilere ulaşmanız mümkün olur.

Shirtum Yorum

Shirtum yorum hakkında ilerleyen zamanda birçok yorum yapılabilir. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler, ülkemizde ve kripto camiasında her an farklı yorumlara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle anlık gelişmelerin takibi ve yorumu için Shirtum sosyal medya hesaplarını takip edebilir ek olarak sitemizden gerekli verilere ulaşabilirsiniz. Zamanla Shirtum - SHI artış ve düşüş yaşayabilir bu nedenle uzman yatırımcılardan destek alabilirsiniz. Ayrıca Shirtum güncel market hacmi şuan tam olarak ₺375.22 M kadardır.


Alış-satış Shirtum

 • shirtum
  Shirtum (SHI)
 • Canlı Fiyat
  ₺4.253
 • 24s %
  -10.32%
 • Piyasa Değeri
  ₺375.22 M
 • Hacim
  ₺12.25 M
 • Mevcut Tedarik
  88.23 M SHI
 • Rütbe
  701

  Shirtum Hesaplama

  Shirtum Fiyat Grafiği

  blank
  Loading Data
  Please wait, we are loading chart data

  Shirtum Hakkında Detaylı Bilgi

  Shirtum, oyuncuların hikayelerini hayranlarıyla paylaşmaları ve onları dijital spor hatıralarını toplamaya katılmaya davet etmeleri için tasarlanmış küresel bir dijital varlık pazarıdır (NFT'LER). Misyonumuz, spor sporcularını içerik oluşturucu olmaları ve hayranlarıyla doğrudan bağlantı kurmaları için güçlendirmektir.

  Shirtum Coin Ne demek

  Shirtum, futbol taraftarlarına oyunculara ve hikayelerine özel erişim sağlayarak futbolu yeniden keşfetmeleri için yeni konseptler vermek istiyor. Tüm spor dallarından sporcuların kariyerlerini şekillendiren hikayeleri anlatabilecekleri, taraftar deneyimini daha değerli ve etkileşimli hale getirebilecekleri bir platform olmak istiyoruz.

  Shirtum Coin Özellikleri

  Shirtum ayrıca kullanıcılara NFT satın almak, satmak ve ticaret yapmak için küresel bir pazara erişim sağlamak istiyor. Kullanıcılar yalnızca özel içeriğe sahip olmak için ödeme yapmakla kalmaz, aynı zamanda NFT koleksiyonlarına somut bir değer vermek için dinamik bir pazarda etkileşimde bulunabilirler.

  Shirtum Coin Kurucuları

  Bizimle imza atan her oyuncunun özel içeriklerini ve nft'lerini sergileyecekleri bir dijital müze inşa edeceği yerel uygulamamızı zaten geliştirdik. Bu içerik, içerik oluşturma ekibimizin yardımıyla oyuncunun kendisi tarafından oluşturulacaktır.

  Shirtum Coin Güvenliği

  Bu içeriği sınırlı sayıdaki nft'lerimize gömüyoruz ve hem kripto hem de FİAT kullanıcılarının en sevdikleri oyuncular hakkında daha fazla bilgi edinirken bu nft'leri toplayıp ticaret yapabilecekleri bir pazar oluşturuyoruz.

  Shirtum Coin Madeni

  Hayranlar, NFT koleksiyonlarını doğrudan birincil pazardaki oyunculardan edinebilir, ancak birçok kullanıcı bunlara erişmek için özel avantajlara ihtiyaç duyacaktır.

  Shirtum Tarihsel Veriler

  Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

  Shirtum Teknik Analizi

  No technical data available for this coin

  Shirtum Yorumlar