Wing Finance Güncel Fiyatı ₺193.91 , Wing Finance Coin Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği

Wing Finance Güncel Fiyatı ₺193.91 , Wing Finance Nedir, Yorum, Grafik , Geleceği sayfamızdasınız. Sayfamızın alt kısımlarında coine dair tüm bilgilendirmeler detaylı olarak yer almaktadır. Wing Finance - WING güncel fiyatı şuan ₺193.91 olarak, güncel market hacmi şuan ₺383.56 M olarak seyretmektedir.. Wing Finance son zamanlarda yakaladığı yükseliş ile yatırımcıların ve ilgili potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeye başaran bir coindir. Bu nedenle de Wing Finance nedir? Sorusu yatırımcılar tarafından sıkça sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Bu yazımızda, Wing Finance nedir ? Wing Finance geleceği ve Wing Finance yorum başlıklarına cevap bularak sizlere bilgilendirmelerde bulunacağız. Kar elde etmeye başlayan WING yatırımcıları oldukça ciddi kar elde etti. Kripto paranın üst sıralarda yer alması ve para ile ilgili oldukça önemli gelişmelerin meydana gelmesiyle birlikte yatırımcılar anlık olarak bu paranın gelişimini ve bilgilerini kontrol etmeye başladılar.

Wing Finance - WING Nedir?

Wing Finance nedir ? Kripto para ile ilgilenen kişiler yakın zamanda Wing Finance de yatırım yaparak kar elde etmeye başladı. Hızlı bir yükselişin ardından, Wing Finance yatırımcılarının ve ilgililerin yüzünü güldürmeyi başardı. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ve artan yükselişle beraber Wing Finance meraklıları da arttı Zamanla Wing Finance sanal para yatıra piyasasında oldukça popüler hale geldi. Bu durumla birlikte yatırımda bulunan ve kazanç elde elde etmiş birçok müşteri, sosyal medya aracılığıyla bu kazançları konuşmaya başlayarak Wing Finance viral bir etki yaratmış oldu. Yaşanan gelişmelerle birlikte kripto para dünyasında, Wing Finance adını duyurmayı başarıp pazar alanında yer edinebilmiş bir coin halini almıştır.

Wing Finance Geleceği

Wing Finance coin geleceği bakıldığında Son 24 saatte Wing Finance fiyatları 3.40% yukarı değişti. Elbette yaşanan gelişmelerin ardında artış ya da azalma yaşayabilmektedir. Bu nedenle sıkı bir takip gerektirmektedir. Bunun için, https://teknobilgi.net/kripto-para/ sitemizden yaşanan gelişimleri an ve an izleyebilir bilgilendirmelerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede Wing Finance hakkında güncel verilere ulaşmanız mümkün olur.

Wing Finance Yorum

Wing Finance yorum hakkında ilerleyen zamanda birçok yorum yapılabilir. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler, ülkemizde ve kripto camiasında her an farklı yorumlara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle anlık gelişmelerin takibi ve yorumu için Wing Finance sosyal medya hesaplarını takip edebilir ek olarak sitemizden gerekli verilere ulaşabilirsiniz. Zamanla Wing Finance - WING artış ve düşüş yaşayabilir bu nedenle uzman yatırımcılardan destek alabilirsiniz. Ayrıca Wing Finance güncel market hacmi şuan tam olarak ₺383.56 M kadardır.


Alış-satış Wing Finance

 • wing-finance
  Wing Finance (WING)
 • Canlı Fiyat
  ₺193.91
 • 24s %
  3.40%
 • Piyasa Değeri
  ₺383.56 M
 • Hacim
  ₺61.09 M
 • Mevcut Tedarik
  1.99 M WING
 • Rütbe
  696

  Wing Finance Hesaplama

  Wing Finance Fiyat Grafiği

  blank
  Loading Data
  Please wait, we are loading chart data

  Wing Finance Hakkında Detaylı Bilgi

  Wing Finance (WING) Nedir?

  Wing'in, kripto varlık kredilendirmesine ve DeFi ürünleri arasındaki zincirler arası etkileşimlere adanmış, kredi bazlı, zincirler arası bir DeFi kredilendirme platformu olduğu açıklanıyor. Projenin merkezi olmayan yönetişim modeli ve risk kontrol mekanizması, borçlular, alacaklılar ve garantörler arasında karşılıklı yarar sağlayan bir ilişkiyi teşvik etmek için tanımlanmıştır.

  Wing, aynı zamanda, krediye dayalı merkezi olmayan kredilendirmenin bir vitrin örneği olarak bir kredi değerlendirme modülü geliştirmiştir. Birkaç proje özeti var:

  Flash Pool: Wing'in ilk ürünü olan Flash Pool, varlıkların kredilendirilmesini desteklediğini iddia ediyor ve varlık risklerini azaltmak için Insurance Pool'u başlattı. Kullanıcıların Wing'de Flash Pool'dan ödünç vererek, ödünç vererek ve yatırarak ödül kazanabilecekleri iddia ediliyor. Şu anda ONT, ETH, wBTC, USDT ve DAI gibi varlıkları desteklemektedir.

  Kredi Borç Verme: Wing'in, OScore'a sahip kullanıcıların ödünç alınan varlıkların değerinin % 80'i veya daha yüksek bir değeri olan varlıkları yatırabileceği kredi tabanlı bir kredi ürünü olan IF Pool'u piyasaya süreceği iddia ediliyor.

  Topluluk Teklifleri: Ayrıca Wing DAO'nun topluluk üyelerinin DeFi hizmetleri için teklif sunmaya teşvik edildiği bir yer olduğu iddia edilmektedir. Topluluk, ürün lansmanları konusunda bağımsız olarak kararlar alabilecektir. Model ayrıca, faiz oranı ayarlaması, ürünlerin feshi ve iptali gibi ürün uygulama kurallarında özerkliğe izin verir.

  WING Tokenı

  WING token sahipleri, Wing DAO topluluğunun yönetimine katılabilir. Bu, yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi için oylamayı, WING tokenının ürün uygulama kurallarını, Wing DAO topluluk fonunun tahsisini ve muhtemelen topluluk için diğer yeni yönetişim önerilerini içerir.

  Wing platformundaki DeFi ürünlerinin işlem hacmine bağlı olarak her bir ürüne WING tokenlerinin günlük sürekli sürümü atanır. Her ürün, WING tokenlerini, mevcut tahsis kurallarına göre mevduat sağlayan borçluya, alacaklıya ve garantörlere tahsis edecektir.

  WING Nasıl ve Nereden Alınır?

  WING, diğer ana kripto para birimlerinin aksine bir dizi kripto borsasında listelenmiştir, doğrudan fiat parayla satın alınamaz. Ancak yine de herhangi bir büyük borsadan Bitcoin, ETH, USDT satın alarak bu kripto parayı kolayca satın alabilir ve ardından bu kripto parayı takas etmeyi teklif eden borsaya aktarabilirsiniz,.

  Önce büyük kripto para birimlerinden birini satın almanız gerekecek, genellikle Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT) ile alım yapabilirsiniz.

  Wing Coin Grafik

  Wing Finance bugünkü fiyatı ₺227,52 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺114.821.734 TRY. Wing Finance son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #544, piyasa değeri ₺437.530.128 TRY. Dolaşımdaki arz 1.923.062 WING coin ve maksimum seviyede. 5.000.000 WING coin.

  Wing Finance Tarihsel Veriler

  Tarih Fiyat Hacim Piyasa Değeri

  Wing Finance Teknik Analizi

  No technical data available for this coin

  Wing Finance Yorumlar