Dizi Haberleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragman İzle

, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragman İzle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragman İzle en iyi adresi Teknobilgi’desiniz. En güncel dizi haberleri ile karşınızda olan Teknobilgi’de dizi fragmanları son hızıyla devam ediyor. İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragmanı:

Kuzey Yıldızı yeni bölümüyle 4 Nisan Cumartesi günü Show TV’de! Ramo Kuzey Yıldızı 27. Bölüm Fragmanı Full İzle :

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragman İzle

Dikkat : Sitemizde kesinlikle Kuzey yıldızı 27. bölüm full olarak yayınlanmamaktadır. Sadece dizinin resmi kanalından embed edilen fragmanlar paylaşılmaktadır. Sitemizde Kuzey Yıldızı 27. bölüm full hd izle imkanı yoktur, dizinin resmi kanalı bölümü full olarak yayınlamaktadır oradan izleyebilirsiniz.

Dizinin Resmi Youtube Kanalı : https://www.youtube.com/channel/UCCzteqZRzsr87Lfh2wUKw5Q/featured

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Full İzle : https://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/kuzey-yildizi-ilk-ask/2595

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Konusu

Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar. Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır. Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

  • Yapım: Süreç Film
  • Yönetmen: Ersoy Güler
  • Oyuncu Kadrosu: Aslıhan Güner İsmail Demirci Toygan Avanoğlu Cezmi Baskın Zeynep Kankonde Hüseyin Soysalan Uğur Demirpehlivan

Bir Yorum Yap