Dizi Haberleri Netflix

La Casa De Papel Tokyo Kimdir , La Casa De Papel Tokyo Gerçek Adı

, La Casa De Papel Tokyo Kimdir , La Casa De Papel Tokyo Gerçek Adı

Netflix’in gözde dizilerinden La Casa De Papel , en çok izlenen Netflix dizilerinden biri olarak adını duyurmuştur. Herkesin severek izlediği bu dizide yıldızı parlayan Tokyo karakteri, hem güzelliği hem de zekası ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. La casa de papel tokyo dizideki ağırbaşlı karakteri , güzelliği ve yaşadığı aşk ile gündeme geliyor. lacasa de papel tokyo kimdir ?

La Casa De Papel Tokyo

, La Casa De Papel Tokyo Kimdir , La Casa De Papel Tokyo Gerçek Adı

La casa de papel tokyo gerçek adı nedir ? Gerçek adı Ursula Corbero olan tokyo la casa , 11 Ağustos 1989 tarihinde İspanya’nın Barcelona şehrinde dünyaya gelmiştir. En çok merak edilen Ursula Corbero boy kilo nedir ? Sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Ursula Corbero 1.63 cm boy ve 51 kg ağırlığındadır. Ursula Corbero vücut ölçüleri ise 79-56-83 cm’dir. Annesi Esther ve babası Pedro Delgado’nun kızı olan Tokyo, Monica Corbero isminde bir kız kardeşe sahiptir. İlk filmi deneyimini 2011 yılında Ölümcül Arayış adındaki sinema filmiyle yaşamıştır. Şimdilerde hayatına Madrid’de devam ediyor.

Tokyo La Casa De Papel Kimdir ?

11 Ağustos 1989 tarihinde İspanya’nın Barcelona şehrinde dünyaya gelen Ursula Corbero, 1.63 cm boya ve 51 kg ağırlığa sahiptir. Oyuncunun vücut ölçüleri ise 79-56-83 cm’dir. Esther ve Pedro Delgado çiftinin kızı olan güzel ismin birde Monica Corbero isminde kız kardeşi mevcuttur. İlk senam filmi deneyimini 2011 yılında Ölümcül Arayış adındaki sinema filmiyle yaşayan güzel oyuncu, hayatını şimdilerde İspanya’nın Madrid şehrinde devam ettirmektedir.

Bir Yorum Yap