League of Legends Oyununda Eloboost Nedir?

19.10.2020
League of Legends Oyununda Eloboost Nedir?

League of Legends eloboost hizmeti zamanınızdan tasarruf ederek profesyonel oyuncular sayesinde hedeflenen yüksek liglere ulaşmanıza yardımcı olan ücretli bir hizmettir. Eloboosting hizmeti düşük ligteki hesaplarınız veya hardstuck diye tabir edilen kavrama sıkışıp kalmış hesaplara, yüksek oyun kazanma kabiliyeti olan uzman boosterlar sayesinde istenilen lige elo boost servisiyle çok kısa sürede ve elonuzu yükselterek lig atlatmaya imkan tanıyan bir hizmettir.

Eloboost hizmetinin en önemli amacı en kısa sürede ve en yüksek performansta hesaplarınızı yüksek liglere ulaştırmaktır. Elo boost yaptırmayı düşünen oyuncular genellikle hesaplarının güvenliğini kaybedeceklerini düşündüğü için kararsız kalabiliyorlar. Hesaplarınızı yaşadığınız şehirdeki lokasyonlara bağlanıp o lokasyonlar üzerinden giriş yapılır. Böylece Riot Games hesabın farklı şehirlerde oynandığını belirleyemedikleri için banlanma riskini tamamen ortadan kaldırmış olunur.

Türkiye’de Eloboosturkiye gibi olan kurumsal az sayıda site LoL Türkiye, Kuzey Amerika, Güney Amerika sunucularında GrandMaster ve Challanger liglerine ulaşan türk oyuncular ile irtibata geçip onlarla booster olarak anlaşırlar. Hesabınızı kasmaya başlayan uzman boosterler site üzerinde yazılı bir şekilde görüşülebiliyor. Hesabınızı kasan profesyonel oyuncuların güvenliği ve gizliliği açısından sadece yazılı olarak konuşmanıza imkan veren bir sistem geliştirilmiş.

Hesabınızın LoL sıralamasını yükseltmek için elinden gerekeni yapacak profesyonel oyuncularımız sizin için bekliyor olacak. Bu süre zarfında 7/24 destek sağlayabileceğimiz canlı desteğimiz üzerinden bize istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

Eloboost Yapılan Hesap Fark Ediliyor mu?

, League of Legends Oyununda Eloboost Nedir?

League of Legends elo boost hizmetinde profesyonel oyuncular hesaplarınızı kasarken abartı bir şekilde kill alıp oyunu direk bitirmeye oynamıyor. Hesabınızı kasan uzmanlar erken oyunda sakin bir şekilde kasılırken geç oyunda ise oyunu kazandırmaya yönelik hamleler yapıyor. Böylece hesabınız reportlandığında ban yemiyorsunuz. Geçmiş oyunlar da ortalama 5/12 skora sahip bir oyuncu bir anda art arda 15/2 – 17/4 gibi skorlarla sürekli oyun kazanırsa hesabınızın eloboost ile kasıldığını kanıtlar. Eloboosturkiye sitesinde bulunan uzman eloboosting ekibi skor seviyesini minimum tutarak oyunu kazanır. Çünkü skordan ziyade oynayış biçimi daha önemlidir. Hesabınızı güvenli bir şekilde kasmanın bir yöntemi de budur. Türkiye’nin önde gelen kurumsal eloboost hizmetimi sayesinde EBTR hesabınız için her türlü önlemi almış durumda.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Consulting Partner Veri Cloud

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.