Macfit Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Popüler spor merkezlerinden olan macfit, sağlıklı ve zinde bir hayatım olsun derken bir yandan da güzel görünmek isteyenlerin uğrak noktalarından biri. İster fazla kilolarınızdan kurtulmak, ister vücut şekillendirmek isteyin, ilk durağınız muhtemelen Macfit olacaktır. Önde gelen spor salonlarından olan macfit fiyatları ve kalitesi ile göze batıyor.

Macfit aylık üyelik sistemi ile çalışıyor ve üye olduğunuzda size bir şifre veriliyor. Salonlara girerken bu şifreyi kullanarak giriyorsunuz. Bu yazımızda macfit şifrenizi unuttuğunuzda ne yapmanız gerektiğini, şifre sıfırlamayı detayları ile anlattık

Macfit Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?.

Üyelik sistemi ile çalışan Macfit’de spor salonunu kullanmak için önce websitesine üye oluyorsunuz. Üye olduktan sonra size e-mail ile giriş kapısının şifresi gönderiliyor ve bu şifre ile giriş yapıyorsunuz.

 Üye olurken kullanıcı adı ve şifresi belirliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken husus verdiğiniz e-mail adresinin sizin ve güncel olmalıdır. Çünkü bütün iletişimlerinizde yanıtlar bu adrese gönderiliyor. Herhangi bir nedenden dolayı üyelik şifrenizi unutabilirsiniz. Bunun için panik yapmanız veya sorun etmeniz gerekmiyor. 

 Üye girişini yaptığınız portal.macfit.com.tr adresinde “şifremi unuttum” bölümü yer almıyor. Buraya ne kadar herhangi bir şifre yazsanız da hatalı şifre uyarısı veriyor. Ana sayfadaki canlı chat programı da destek birimine yönlendiriyor. Bu durumda tek yapacağınız iş hızlı şekilde şifrenize kavuşmak için 0 850 532 70 00 iletişim hattını arıyorsunuz. Zaten sistemde kaydınız olduğundan adınızı, soyadınızı, TC numaranızı söylediğinizde, sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize şifrenizi gönderiyorlar. İster aynı şifreyle devam edersiniz isterseniz şifrenizi değiştirerek başka şifre kullanırsınız. 

Macfit’e Nasıl Giriş Yapabilirim?

MAC+ uygulamasını indirdikten sonra üyelik sırasında kullandığın cep telefonu bilgisini kullanarak uygulamaya giriş yapabilirsin. Uygulama ana ekranındaki QR ikonuna tıklayıp turnikeler üzerindeki QR’ı okutarak temassız bir şekilde kulübe giriş sağlayabilirsin.

Macfit ile Sağlıklı Bir Yaşam

Outdoor grup derslerini de bünyesinde barındıran marka, “dilediğin yerde, dilediğin zaman spor” mottosuyla her ihtiyaca yönelik hizmet sunuyor. Üyeleri için şehrin farklı lokasyonlarında grup dersleri düzenleyerek açık havada sporu da sahipleniyor. Outdoorda spor yapmak isteyenler için benzersiz bir fırsat sunan kulüpler, ayrıca MAC Runners ve MAC Bikers isminde koşu ve bisiklet gruplarına sahip.MAC Runners ve MAC Bikers adı altında birçok farklı festival ve maratona eğitmenleri ve üyeleri ile birlikte katılım sağlıyor.

İstanbul Anadolu Yakası Spor Salonları

MACFit ve MAC olarak yıllardır Anadolu yakasında bulunan spor kulüpleri ile sporu bir yaşam tarzı haline getirmek için var gücüyle çalışıyor. Fitness sektöründe yıllardır fark yaratan projeleriyle, spor salonu sektöründe “en yeni ve en iyi”’yi sunan buluşma noktaları yaratıyor. Spora dair her türlü ihtiyacın yer aldığı kulüplerde, sınırlarını keşfetmen için alanında uzman eğitmenler ve ücretsiz ve dinamik onlarca grup dersi seni bekliyor.

İstanbul Avrupa Yakası Spor Salonları

MACFit ve MAC İstanbul Avrupa Yakası’nda onlarca kulüple spor salonu sektöründe “en yeni ve en iyi”yi sunan buluşma noktaları yaratıyor. 2007 yılından beri sporu herkes için erişilebilir hale getiriyor, üyeleri için daha iyi bir yaşamın kapılarını aralıyor. Alanında uzman eğitmenler ve onlarca farklı ve dinamik ücretsiz grup dersleriyle hedeflerinize kolayca ulaşabilir, kardiyodan kuvvete, yogadan pilatese, onlarca farklı grup dersi seçeneğinden yararlanarak daha sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atabilirsin. Dahası, açık havada spor yapmayı seven üyeler için outdoor grup dersleri kulüplerde seni bekliyor. MAC ve MACFit’e aylık ve yıllık taahhütlü taahhütsüz üyelik seçenekleriyle hemen üye olabilirsin. Dahası, Gold üyelik seçeneği ile tüm MACFit kulüplerine giriş, özel derslerde indirim gibi birçok ayrıcalıktan hemen yararlanabilirsin.

Bir Yorum Yap