Güncel Haberler

Masterchef İfşa Oldu mu Masterchef Kim Elenecek ?

Masterchef ifşa, Masterchef İfşa Oldu mu Masterchef Kim Elenecek ?

Ekranların en sevilen programlarından olan masterchef’te ifşa iddiaları dur durak bilmiyor. Öncesinde takımların erkenden belli olması sonrasında ifşa olmaları, sonrasında her hafta 4-5 gün önceden eleme adaylarının ifşa olmaları Acun Medya tarafında hiç hoş karşılanmayan durumlardı. Twitter ifşa hesapları , masterchef programındaki elenecek isimleri sürekli twitterdan ifşa ediyorlardı.

Zaman zaman masterchef kahini , masterchef ifşacısı isimleri ile sosyal medya sitelerinde hesaplar açan kişi veya kişiler içeriden edindikleri bilgiler ile Pazar günü gelmeden eleyecek adayları açıklıyorlardı ki nitekim geçtiğimiz haftalarda Kıbrıs’tan yarışmaya katılan ve duzunu muzunu goyduum lafıyla bizleri güldüren Tanya’nın elendiğini bir önceki pazartesi gününden öğrenmiştik.

Masterchef ifşa, Masterchef İfşa Oldu mu Masterchef Kim Elenecek ?
Twitter İfşa Hesapları Paylaştı ! Masterchef İfşa Oldu Elenen İsim Belli Oldu – Masterchef ifşa kaynaklarından edinilen bilgilerden derledik..

Masterchef Dün Kim Potaya Girdi

MasterChef Türkiye’nin 5 Aralık akşamı ekranlara gelen 114. bölümünde dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan MasterChef Türkiye’nin cumartesi akşamı yayınlanan son bölümünde “Mezeler” konsepti ile yemekler yapıldı. Şırdancı Mehmet, Faruk Batuhan Öner ve Tanya Kilitkayalı’nın yemeklerin tadına bakmasının ardından dokunulmazlığı mavi takım aldı. Eray ve Serhat arasında geçen bireysel dokunulmazlık oyunu sonunda potaya giren isim Serhat oldu.

Masterchef Eleme Adayı Kim Oldu ?

Şefler oy birliği yaparak dokunulmazlık alan ismin eray olduğunu duyurduktan sonra kırmızı takım 2 kişi kaldı. Bu nedenle Serhat direkt olarak eleme potasına girerken , hafta başında da Ebru’nun potaya girmiş olması bu akşamki adayların Serhat ve Ebru olduğunun göstergesi.

Masterchef İfşa Bugün Kim Elenecek ?

Çeşitli kaynaklardan ve haber sitelerinden yapılan haberlere göre ve Masterchef kahini, masterchef ifşacısı gibi sosyal hesaplarına göre Bu akşam elenen ismin Ebru olduğu internette paylaşılıyor.

Kaynak: abcgazetesi , tv100

Bu bilgiler doğru mu, masterchef twitter ifşa hesapları gerçekten içeriden bilgi mi alıyorlar yoksa rasgele sallıyorlar mı doğru mu yanlış mı hep beraber akşam tv8 izleyerek göreceğiz.

İlginizi Çekebilir: Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar ?

Zira Serhat zaten güçlü bir rakip, Ebru’nun elenmesi bizim için pek sürpriz sayılmaz.

Bir Yorum Yap