Dekorasyon

Modern Evler İç Dekorasyon Fikirleri

, Modern Evler İç Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorasyon stilinin seçimi tamamen kişisel bir karardır ve çok önemlidir, çünkü evimizde olmaya çalıştığımız atmosferi ve konforu yeniden yaratacaktır.

Modern evlerin iç tasarımı, günün sonuna kadar konaklamanın tadını çıkarmak için alanın konforunu güçlendirmeyi planlayanlar için büyük bir ilham kaynağıdır.

Modern ev iç tasarımları, birkaç ayrıntı ve canlı renklerle temiz alanlara sahip olmakla karakterize edilir, ancak bu da dokularla çok oynar. Çoğu insan bu tip dekorasyon için minimalist stili tercih eder.

Modern Evler Nasıl Dekore Edilir

Renkleri seçin

Bir paletteki renkleri seçmek istiyorsanız, bir boya renk şemasını öğrenmeniz ve okumanız gerekir, böylece duvarları boyamak istediğiniz renkleri seçmek ve birleştirmek daha kolay olacaktır.

Tüm beyaz duvarların soğuk ve steril olduğunu hisseden insanlardan biriyseniz, pastel renklerle birleştirmeniz iyi olabilir ve belki de diğer mobilya renkleriyle karşılaştırabilirsiniz.

Dekorasyon malzemeleri ve aksesuarları

Genellikle temiz kelimesi evin dekorasyonuyla minimalist bir anlaşma yapar ve aynı zamanda uzaya getirmek zorunda oldukları için stereo veya televizyon gibi elektronik aksesuarlara sahiptir.

Öte yandan, başka bir seçeneğiniz varsa, ancak halı veya battaniyeyle örtmeyi kullanmayı seçebilecek benzerlerden kaçınmanız durumunda granit zeminler veya muşamba olabilir.

Ayrıca mutfak dekorunda, iç modernlik paslanmaz çelik veya krom ile el ele geldi. Bu malzemeler banyo musluklarında veya borularında da kullanılabilir.

Modern mobilya

Modern evlerin iç mekanlarında mobilya seçimi çok önemli bir konudur. Bir seçenek, şık ve temiz sandalyeler, kanepeler ve masalar (yani, daha fazla alan hissi yaratan ayık renkler ve tasarımlar), cesur ama sofistike bir şey elde etmektir.

Açısal şekillerin mobilyalarını kullanan bu modern dekorda yaygındır, bu yüzden istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz, ancak daha fazla yerleştirmemeye çalışın çünkü bu dekorasyonda “daha az daha fazladır”.

Aydınlatma ipuçları

Tavana yüksek lambalar veya dikroik lambalarla aydınlatma yerleştirmeyi seçebilirsiniz. Boşluk içeren büyük pencerelere sahip modern bir dekora sahipseniz size yardımcı olacaktır. Eğer öyleyse, panjur veya basit dokuma plastik seçin ve geleneksel perdeleri önler.

Evin sarı iç dekorasyon fikirlerini de beğenebilirsiniz.

Bir Yorum Yap