Kripto Para Haberleri

Moonpad Coin Nedir , Nereden Nasıl Alınır , Yorumlar

moonpad coin nedir nereden nasil alinir yorumlar 9195

MoonPad coin, Binance Akıllı Zincir Ağı için en iyi merkezi olmayan IDO platformudur. Moonpad coin, kripto projelerini token dağıtma ve likiditeyi artırma yeteneği ile güçlendirme amacı taşımaktadır.

Moonpad Coin Nedir

Moonpad coin, tüm token sahiplerini kapsayıcı ve düşük giriş engeliyle teşvik etmek ve ödüllendirmek için bir çözüm buldu. Mevcut fırlatma rampalarının temel kusurları, ekosisteme katılmak için yeterli token elde etmenin engelleyici olması ve tokenleri elinizde tutsanız bile, bir tahsis noktasının garanti edilmemesidir. Otomatik botların beyaz listedeki noktaları saniyeler içinde doldurabildiği ilk gelen ilk hizmet esasına dayanırlar. Moonpad oldukça merkezi olmayan lansmanlar yaratıyor.

Moonpad’in alamet-i farikası, her kademe seviyesinin bir tahsisi garanti altına aldığı iki aşamalı bir sistemdir. Şans yok, piyango yok, bot yok; tüm katılımcılar için sadece adil dağıtılmış ödüller.

Moonpad Coin Nereden Alınır ?

Dünya’nın en büyük ve en güvenli kripto para borsası Binance üzerinden coin almak için buraya tıklayınız. Bu bağlantı ile üyelikler size her işlemde %20 komisyon indirimi sağlayacaktır.

Moonpad Coin Yorumlar

Moonpad Coin Yorumlar yatırım tavsiyesi taşımamaktadır bilgilendirme amaçlıdır. Resmi sitesi: https://moonpad.app/pool

Bir Yorum Yap