Güncel Haberler Teknoloji

Motorola Moto G9 Power Telefon İncelemesi

, Motorola Moto G9 Power Telefon İncelemesi

Motorola Moto G9 Power Telefon İncelemesi Fiyatları 2021 Nasıl Motorola Moto G9 Power Alınır Mı Kullanıcı Yorumları Güncel Detaylı.. Motorola Moto G9 Power  cihaz Android 10 işletim sistemi ile çalışıyor ve lcd teknolojisi ile gelen 6.80 inç ekran taşıyor. Bu telefonda qualcomm Snapdragon 662 model işlemci çalışıyor ve 4 GB RAM ile beraber örnek çıkan bir özellik olan 6.000 mili amperlik batarya bu sistemde yerini almaktadır. Kasım ayında raflardaki yerini alacak olan bu yeni telefon 236 dolar fiyatla satışa çıkıyor.

Motorola Moto G9 Power Telefon Özellikleri

221 gram ağırlığı olan cihazın kalınlığı 9. 70 milimetre ve yeşil mor kasa renklerine sahip plastik kasa kullanan bir cihazdır 6.80 inç boyuttaki ekran 722 x 1640 piksel çözünürlük desteklemektedir. Sistemde kullanılan 11 nanometre mimari ile inşa edilen qualcomm Snapdragon 662 model işlemci 8 çekirdekli olup 4 çekirdeği 2 Gigahertz frekansa çıkarken, kalan 4 çekirdek ise 1.80 frekansta çalışabiliyor. Sisteme yardımcı olması açısından Motorola Adreno 610 model grafik işlemciyi seçti. Bu telefona dışarıdan ek hafıza katmak mümkün değil o yüzden şirket 128 GB Rom alanı ile yetinmiş.

 Arkada 3 adet kamera barındıran Motorola Moto G9 Power  cihazda ana kamera 64 megapiksel çözünürlükte 2 kamerası ikişer megapiksel çözünürlükte geliyor. Bu kameralarla profesyonel anlamda çok kaliteli video çekimi pek mümkün olmayabilir, ama yine de şirket 4K çözünürlükte görüntü alabileceğinizi ifade ediyor. Motorola Moto G9 Power  cihazın önünde  16 megapiksel çözünürlükte bir selfie kamera yer alıyor. Motorola Moto G9 Power  cihaz  donanımını beslenmek için 6000 milyarlık li-polimer batarya tercih edilmiş bu sistem 20 watt’lık hızlı şarj adaptörü ile hızlıca dolabilir. 3.5 milimetre bağlantı soketi yine bu telefonda yerini alıyor ekran arkasında daha Parmak izi sensörü rotasyon sensörü yakınlık ve hızlanma çalışıyoruz gibi sensörler var.  Orta seviye telefon arayanlar için Motorola Moto G9 Power  cihaz  236 dolar fiyatı ile tercih edilebilir

Bir Yorum Yap