Sosyal Medya

Oğuzhan Uğur Sevgilisi 2022 , Oğuzhan Uğur Eski Sevgilisi Kimdir ?

Oğuzhan Uğur Sevgilisi

Oğuzhan uğur babası kimdir , Oğuzhan uğur sevgilisi kimdir , Oğuzhan uğur eski sevgilisi kimdir , Oğuzhan uğur boy , Oğuzhan uğur boyu kaçtır , Oğuzhan uğur Tuğrul uğur , Oğuzhan uğur kimdir ? Oğuzhan Uğur kaç yaşında ? Oğuzhan Uğur kaç kardeş ?

Ankara’da dünyaya geldi. Üniversite öğrenciliği sırasında Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav’ın yardımcılığını yaptı. 2011 yılında vizyona giren “Ağır Abi” isimli filmin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptı. 2012 yılında “Çok Şükür” isimli ilk albümü piyasaya çıktı . Ardından çeşitli single albümler ve şarkılarına çektiği video klipler ile geniş bir kitleye ulaşmayı başaran Oğuzhan Uğur, Murat Dalkılıç’ın “Leyla” isimli şarkısına çekilen video klibin yönetmenliğini üstlendi. İkili daha sonra birlikte “Mağlubiyet” isimli bir düet şarkı da çıkardı. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi fotoğraf bölümünden mezun olan Oğuzhan Uğur, 2017 ortalarından beri “Budabi”, “BaBaLa Tv” ve “Onedio” isimli YouTube kanallarında içerikler hazırlamaktadır. Kaynak

Oğuzhan Uğur Sevgilisi

Oguzhan Ugur Sevgilisi
Oğuzhan Uğur Sevgilisi 2022 , Oğuzhan Uğur Eski Sevgilisi Kimdir ? 3

Oğuzhan Uğur sevgilisi kimdir ? Oğuzhan Uğur sevgilisi yoktur. 2022 yılında Oğuzhan Uğur sevgilisiz olarak yoluna devam etmektedir. Tabi hepimizden gözü gibi sakındığı bir sevgilisi yoksa.

Oğuzhan Uğur Eski Sevgilisi

Oğuzhan Uğur eski sevgilisi Tuğçe Karabacak’tır. Bilinen bir başka Oğuzhan Uğur Eski Sevgilisi ise Esma Soysal’dır. 2020 yılında birlikte oldular ve birlikteliklerini sonlandırdılar.

Oğuzhan Uğur Kimdir ?

Oğuzhan Uğur Ankara’da dünyaya geldi. Üniversite öğrenciliği sırasında Mustafa Şevki Doğan ve Osman Sınav’ın yardımcılığını yaptı.

Oğuzhan Uğur Eski Sevgilisi ?

Oğuzhan Uğur sevgilisi 2020 yılında oyuncu Esma Soysal idi.

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*