Olivetti Yazar Kasa Fiyatları

2022 yılında Olivetti yazar kasa fiyatları; ürünlerin özelliklerine ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Olivetti yazar kasa fiyatları ortalama 800 TL ile 2.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Olivetti; hız ve kalite konusunda kullanıcıların takdirini kazanmış olan bir yazar kasa markasıdır. Sipariş yazısı, adisyon hesap yazısı ve yemek sepeti için yazar kasalar kullanılabilmektedir. 2 yıl garanti ile satılan ürünlerdir. Yeni nesil ürünler oldukları için birçoğunda yazar kasa ve POS özellikleri bir aradadır ve temassız özellikleri de bulunmaktadır.


Verifone VX 680 ECR Plus Mobil Yeni Nesil Olivetti Yazar Kasa Fiyatları Ne Kadardır?


Olivetti Verifone VX 680 ECR Plus mobil yazar kasa ücreti; 1.899 TL’dir. Geniş dokunmatik ekranı bulunmaktadır. Fiş boyutu daha kısadır. Taşınabilir özelliği mevcuttur. Kullanımı oldukça kolaydır. Kontör yükleme, elektrik ve su gibi fatura ödemeleri alma, kupon sadakat programı ve kampanyaların desteklenmesi özellikleri bulunmaktadır. Bankacılık uygulamalarına, restoran otomasyonuna uygun olan ürünün istenen her yere taşınabilmesi mümkündür.


Olivetti Verifone Temassız MX915 Yeni Nesil Yazar Kasa Fiyatları Ne Kadardır?


Olivetti Verifone temassız MX915 yazar kasa fiyatı; 1.294 TL’dir. Temassız özelliği bulunan yazar kasa PinPad ve kablosu ile beraber satılmaktadır. Yenilikçi tasarımı ile beraber tercih edilen yazar kasalardandır. 4.3 inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik bir ekrana sahiptir. EFT POS özelliği bulunmaktadır. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanmış olan bir yazar kasa modelidir. Saniyede 30 satır yazabilen entegre bir yazıcısı vardır. Güçlü mali hafızaya sahiptir. Manyetik ve akıllı kart okuma özelliği bulunmaktadır. Temassız kart okuyabilmektedir. Dahili tuş takımı olan bir cihazdır. Multimedya desteği vardır. Ortak bankacılık uygulamaları, barkod okuyucu gibi özelliklerinin yanı sıra yazar kasa çekmece bağlantısı yapılabilmesi de mümkündür.


Verifone MX915 Sabit İnternetli Temassız Özellikli Olivetti Yazar Kasa Satış Fiyatı Nedir?


Olivetti Verifone MX915 sabit internetli yazar kasa ücreti; 940 TL’dir. Renkli ve dokunmatik, 4.3 inç boyutunda ekranı bulunmaktadır. Yazar kasa ve POS özelliğini bir arada bulundurmaktadır. 18 banka uygulaması ile uyumludur. Temassız ödeme özelliği bulunmaktadır. Her iki taraftan da 180 derece döner standı bulunmaktadır. PinPad, temassız/manyetik/çip okuyucu özellikleri opsiyonel olarak bulunmaktadır. Çevirmeli ağ/Ethernet özelliği bulunmaktadır. Sektörel yazılım çözümlerine uyumlu bir platforma sahip olan cihazın ortak bankacılık uygulamalarına uygun bir altyapısı vardır. Olivetti yazar kasa fiyatları, özellikleri bakımından kıyaslandığında; oldukça uygun fiyatlı bir üründür.


PBT900 Sabit Masaüstü Yeni Nesil Olivetti Yazar Kasa Fiyatları Nasıldır?


Olivetti PBT900 yazar kasa ücreti; 849 TL’dir. İleri teknoloji ile geliştirilmiş olan ürünün kullanımı oldukça kolaydır. İlk kez yazar kasa kullanacak olanlar da dahil olmak üzere kurulumda ve kullanımda kimsenin zorluk çekmeyeceği şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik bir tasarıma sahiptir. Mevcut sistemlere entegre edilebilecek uyumlu bir yapısı bulunmaktadır. Akıllı bir sisteme sahip olmasının yanı sıra, çevre dostudur.


Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Yazar Kasa POS Ücreti Nasıldır?

Olivetti Verifone MX 915 ECR yazar kasa fiyatı; 839 TL’dir. Masaüstü elektronik yazar kasa ve POS işlevi olan bir cihazdır. Girişi yapılan verilerin Gelir İdaresi Başkanlığı’na ve bankalara hem hızlı hem de güvenli şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Entegre yazıcısı ile beraber fişler hızlı şekilde yazdırılmaktadır. Üzerinde mali mühür olması sebebi ile cihaz üzerinde yetkisiz müdahaleler engellenmiş olmaktadır. Linux tabanlı bir işletim sistemine sahiptir. Temassız işlem özelliği bulunmaktadır. Olivetti yazar kasa fiyatları kıyaslandığında; uygun fiyatlı bir üründür.

Bir Yorum Yap