Advertorial

Arkadaşlarını Ne Kadar İyi Tanıyorsun ? Online Arkadaşlık Testi

Online Arkadaşlık Testi 2022 - Kankalık Testi

Arkadaşlarını ne kadar iyi tanıyorsun? Tabii, onları tanıyorsunuz ama bu ne kadar derine giriyor? İşte bir arkadaşınıza sormanız gereken 20 önemli soruluk arkadaşlık testi.

Hepimiz arkadaşlarımızı tanıdığımızı düşünüyoruz, ancak birçoğumuz bir şişe şarapla oturduk ve bazı düşündürücü sorular sorduk? Çok değil. Daha iyi arkadaş olmak istiyorsan, bunu yapmanın en iyi yolu onları tanımaktır..

Arkadaşlık sadece alışverişe çıkacak birisinin ya da yeni aşkınız hakkında konuşacak birisinin olmasına bağlı değildir. Yani, bunların hepsi bir parçası, ama bu sadece yüzey. Bu nedenle, derin sulara girmek istiyorsanız, ilginç sorular sorarak sohbete devam edin.

Bir arkadaşınıza sormak ve onları daha iyi tanımak için 20 soru

Arkadaşınız hakkında ne kadar şey öğreneceğinize şaşıracaksınız. Bir çoğumuzun bu soruları sormayı asla düşünmemesi şaşırtıcı.. Aşağıdaki arkadaşlık testi soruları sizin için mükemmel.

# 1 İlk sıkıldığın kişi kimdi?? Kim bu soruların ciddi olması gerektiğini söyledi? Ayrıca, herkes ilk aşkını hatırlar. Herkes. Telefon numaranızı bilmek gibi – unutmak imkansız. Bu soru sizi ve arkadaşınızı hafıza şeridinden aşağı indirmenin eğlenceli bir yoludur. İlk aşkım Trevor Samson’du – şimdi yılan fetişi olan metal bir kafa. Oh, işler nasıl değişiyor.

# 2 Yaptığın ya da yapmadığın için pişman olduğun bir şey var mı?? Bu, bir arkadaşa sorulacak en güçlü sorulardan biri. Gerçekten sevdiğin kıza hiç sormadın mı? Yoksa korktuğun için paraşütle atlama gezisinden mi kurtardın? Belki de bu soru yüzünden, siz ve arkadaşınız daha önce yapmaktan korktuğunuz şeyleri yapmaya çalışacaksınız..

# 3 En utanç verici anınız nedir? Bu sorunun cevabını duymak her zaman eğlencelidir – kendiniz cevaplamak zorunda kalana kadar. Kalabalık bir metroda osurdun mu? Yoksa arkadaşın yanlışlıkla bir grup insanı mı vurdu? Hepimizin utanç verici anları var. Olağandışı bir meblağım var, ama iyi olan, daha sonraları eğlenceli bir hikaye için yaptıkları. Ve bir topak. Güçlü bir cringe.

# 4 Hayalinizdeki iş nedir? Bu, bir arkadaşınıza sormanız gereken standart sorulardan biridir. Doktor? Aktris? Öğretmen? Arkadaşının rüya işi ne? Hayalindeki iş ne? Ve neden siz ikiniz şu an hayallerinizdeki işlerde çalışmıyorsunuz? Belki birbirimizin yardımıyla, hayalinizdeki işleri başarabilirsiniz. Astronot olmadıkça, demek istediğim, hala mümkün – ama sağlam bir meydan okuma.

# 5 Dünyanın herhangi bir yerine seyahat edebilseydin, nereye giderdin?? Fırsatın olsaydı arkadaşın dünyanın neresine giderdi? Belki o yere birlikte gidebilirsiniz. Hindistan mı? Avustralya? Meksika? Belki bu soru çılgın bir yolculuk macerasına ilham verir.

# 6 neden korkuyorsun? Korkular çok büyük ve herkesin elinde. İnsanların dışarı çıkıp merak ettikleri şeyleri denememelerini sağlayan şey budur. Arkadaşının korkuları neler? Geceleri uyumaktan alıkoyan nedir? Umarım, yılanlardan veya örümceklerden korkmak kadar küçüktür. Ama bazıları için, bundan daha büyük ve bir arkadaş olarak, öğrenmelisin. 

# 7 En sevdiğin anılardan biri? Bu soru gözlere biraz gözyaşı bile getirebilir. Belki de baban sana nasıl bisiklet süreceğini öğrettiğinde ya da büyükannenle kurabiye pişirirken. Bu hatıralar bizi sıcak ve sağlıklı hissettirendir. Bir arkadaşa sormak harika bir soru.

# 8 Hangi aile üyesine yakınsın? Ebeveynlerimin ikisine de en yakınım, ama bazıları için bu onların halası ya da amcaları. Bu kişiyi güvendiğin kişi yapan şey nedir? Sakın söyleme çünkü doğum günün için sana para veriyorlar..

# 9 En büyük güvensizliğin nedir? Tanrım – hepimizin güvensizliği var! Belki arkadaşın gülüşünden ya da kolundaki yaradan bisikletinden düşmekten emin değildir. İnsanların sahip olduğu güvensizliklerin listesi bir parşömene dönüşebilir. Arkadaşlarınızın güvensizliklerini bilmek önemlidir, çünkü onları keşfetmek isteyeceksiniz – bu süre boyunca onlarla takas etmek durumundasınız * ve sonra durun *.

# 10 Kendin hakkında en çok neyi seviyorsun? Ahh, birisinin size kendileri hakkında neyi sevdiklerini gösterdiğini görmek güzel bir şey çünkü muhtemelen onlar hakkında da neyi seversin. Gazımda tutamamamı seviyorum. Şaka yapıyorum. Bu yaşayan bir kabus.

# 11 Ne hep denemek istedin? Bu soru, siz ikinizi kanepeden çıkarmak ve kova listenizden bir şeyi geçmek için mükemmeldir. Nehir raftingi? Ayağına ip bağlayıp atlamak? Her neyse, ikiniz birlikte denemek zorundasınız..

# 12 Zamanda geriye gidebilseydin, hangi yıla yolculuk ederdin?? Bu soruyu sorduğunuzda, daha önce görmediğiniz bir kısmını açarsınız. Belki Viktorya dönemi seçerler. Niye ya? Ya da 80’li yıllarda bir zaman seçecekler. Ama neden?! Bu soru saçma görünse de size çok şey gösterebilir misiniz.

# 13 Bugün harcamak için 10.000 dolarınız olsaydı, nasıl harcardınız?? Ahh, evet. İşte yine gidiyoruz. Bir arkadaşına sormak için başka bir güzel soru. Herhangi birimiz 10.000 $ ile ne yapardı? Kıyafetlere harcamak? Ayakkabılar? Video oyun donanımları? Bu kadar parayla ne yapardın??

# 14 Akşam yemeğine, yaşamaya ya da ölüme birini davet edebilirseniz, kim olacak? Seçimleri olsa, yemek masasında kime sahip olacaklarına bir göz atın. Belki bir ünlü veya politikacı olurdu, ya da vefat eden sevilen biri olurdu. Bu konuda insanların seçimlerini görmek her zaman ilginçtir. Benimki büyükbabam ve Ryan Reynolds olurdu. Ryan’ı sadece tatlı olduğu için seçtim. Evet, yüzeysel olduğunu biliyorum. Ama belki, sadece belki, bir şansım var.

# 15 Bir yıl boyunca dünyanın herhangi bir yerinde yaşayabilseydin, nerede olurdu?? Ooooh, bence bu bir arkadaşa sormak için en sevdiğim sorulardan biri. Çünkü her zaman ben ve arkadaşım Googling destinasyonları ve kiralık mülkleriyle sona eriyor.

# 16 Seni en çok kim etkiledi? Şimdi, bu derin bir soru. Arkadaşının hayatını kim değiştirdi? Onlara bugün oldukları gibi olmaları için kim ilham verdi? Belki şahsen tanıdığın biri, belki de değil. Ancak, arkadaşınızın yaptıklarını neden yaptığını görmek her zaman ilginçtir..

# 17 Kendinizi tanımlamak için hangi üç kelimeyi kullanırsınız? Ah! Ah! Ah! Bu soruyu çok seviyorum çünkü arkadaşlarım bana oldukları şeyin tam tersi olan açıklamalar yapıyorlar. Genelde, “pek de o kadar komik değilsin” diye düşünmeye başlıyorum. Bu soru, arkadaşınızın kendisini nasıl gördüğünü ve kendinizi nasıl gördüğünüzü görmek için iyi bir soru.

# 18 Son yemeğin için ne yerdin?? Pizza mı? Benimki tamamen pizza olurdu. Veya kalamar. Veya makarna. Veya bifteği. Bekle, sadece çok fazla seçenek var. Ya da belki meyve salatası olur. Bilmiyorum.

# 19 Mükemmel günün ne olurdu? Kumsalda sırt üstü güneş kremi süren sevimli bir adamla mı? Annen sana bağırmadan en iyi arkadaşlarınla ​​video oyunları oynamak?

# 20 Öldüğünde ne olur?? Bir arkadaşınıza sorulacak tüm sorular arasında, bu muhtemelen olabildiğince derin ve kişiseldir. Ve bu sorulacak en hafif soru olmadığından, bunu bir soru veya başında sorabilirsiniz. Muhtemelen düşündüğünüzü biliyorum, “Bu neden iyi bir soru?” Fakat sağlıklı bir tartışmaya neden olabilir. Reenkarnasyon mu? Cennet? Hiçbir şey değil?

Arkadaşını daha yakından tanımak istiyorsan, arkadaşına sorman gereken 20 soru eğlenceli bir oyuna dönüştürülebilir. Başka bir şey olmazsa, konuşmayı başlatacaklar. Ve kim ne bulacağını bilir?

https://tr.best-friend.me/ sitesi ile 2022 arkadaşlık testi oluşturup sosyal medyada paylaşabilirsinizç.

Bir Yorum Yap