Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

2020 yılında özel sağlık sigortası ücretleri; sigortaların teminat kapsamlarına göre değişiklik göstermektedir. Özel sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler; seçecekleri sigorta firmalarının web sitelerinden veya müşteri hizmetleri numaralarından teklif alabilmektedirler. Yaş, cinsiyet, mevcut sağlık durumu, hastalık geçmişi, kalıtsal hastalığın olup olmaması, yaşanılan yer ve sigara kullanımı gibi kriterlere göre özel sağlık sigortası yaptırmak isteyen adaylara teklif sunulmaktadır. Sigorta şirketleri ise; poliçedeki kişi sayısına, anlaşmalı kurumların kapsamına, teminat ve limitlere, sigortalının sağlık durumuna, ek teminatlara göre ortalama fiyatlarını belirlemektedirler.

Axa Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları Nasıldır?

Axa özel sağlık sigortası ücretleri için teklif almak isteyenler; https://www.axasigorta.com.tr adresinden, 0850 250 99 99 müşteri iletişim merkezinden veya Axa Sigorta şubelerinden teklif alabilmektedirler. Sağlığım Tamam Sigortası adı altında özel sağlık sigortası yapılabilmektedir. 0-65 yaş arası SGKlı olan herkes bu sigortadan yararlanabilmektedir. 40 yaş ve üzeri olanlara özel %10 indirim uygulanmaktadır. Sağlık harcamalarına ve tedavi giderlerine bağlı olarak bir sonraki poliçe yenileme döneminde, %50’ye varan yaşam indirimi uygulanabilmektedir. Yatarak görülecek tedaviler için belirlenmiş bir limit olmamakla beraber, ayakta tedavilerde 10 vakaya kadar sigorta kapsamında olmaktadır. Ayrıca Covid-19 gibi salgın hastalıklar için tedavi görecek olanlar; ekstra ücret ödemeden tedavilerini olabilmektedirler. Ek teminat olarak 18 ile 50 yaş arasında olan kadınlar ve eşleri bu şartı sağlayanlar; doğum paketi alabilmektedirler. Doğum paketi aldıktan sonra 1 sene geçmesi ile beraber doğumu sigorta karşılamaktadır. Bu imkanlardan yararlanmak için anlaşmalı hastanelere gidilmesi gerekmektedir.

Anadolu Sigorta Özel Sağlık Sigortası Ücretleri Nasıldır?

Anadolu özel sağlık sigortası fiyatları için https://www.anadolusigorta.com.tr adresinden, İş Bankası’ndan veya Anadolu Sigorta şubelerinden teklif istenebilmektedir. Özel sağlık sigortası fiyatları; alınacak ek teminatlara göre değişmektedir. Hem yurt içi hem de yurt dışı tedavi teminatları sunulmaktadır. Sigorta paketi eğer ekonomik olanlar içerisinden seçilir ise; yurt dışı teminatları bunlara dahil değildir. Yatışlı tedavilerde; ameliyat, oda, yemek, refakatçi, 90 güne kadar yoğun bakım, doktor takibi, ilaç, tanı, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz masrafları limitsiz şekilde karşılanmaktadır. Ayakta tedavilerde; kolonoskopi, psa, kontrol mamografisi, doğum mutad kontrolleri, trafik kazası sonrası diş masrafları, menopoz, fizik tedavi, ayakta ilaç ve tanı, doktor muayenesi masrafları karşılanmaktadır. Diğer tedavi teminatları ise aşağıdaki gibidir:

  • Küçük müdahaleler
  • Evde bakım
  • Rehabilitasyon
  • Ameliyattan sonraki fizik tedavi
  • Suni uzuv
  • Ambulans hizmetine ek olarak yurt içi veya yurt dışı hava ambulansı
  • Doğum
  • Yardımcı tıbbi malzemeler
  • Yenidoğan kuvöz teminatı
  • Check-up hizmeti

Groupama Özel Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadardır?

Groupama sağlık sigortası ücretleri için https://www.groupama.com.tr adresinden teklif istenebilmektedir. Acil veya acil olmayan her türlü sağlık hizmetinde bu sigorta kullanılabilmektedir. Herhangi bir ücret ödemeden check-up yaptırabilme imkanı sunulmaktadır. Anlaşmalı olduğu kurumlar oldukça fazladır ve bu kurumlardan alınabilecek hizmetlere göre farklı sağlık paketleri bulunmaktadır. Ayakta ve yatarak tedavinin yanı sıra 25.000 TL teminatlı ücretsiz ferdi kaza sigortası da yapılmaktadır.

Allianz Özel Sağlık Sigortası Ücretleri Ne Kadardır?

Allianz sağlık sigortasının fiyatları seçilen sağlık sigorta paketine göre değişmektedir. Özel sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi almak için https://www.allianz.com.tr adresinin ziyaret edilmesi gerekmektedir. Paketlerin teminat kapsamları oldukça geniştir. Kişilerin bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun teminatları kapsayan paketleri seçebilmelerine imkan tanınmaktadır. Ayrıca paketlerin limitleri, ödeme yüzdeleri ve katılım payları da kişiye özel şekillendirilebilmektedir.

Bir Yorum Yap