Dizi Haberleri

Parasite Filmi

, Parasite Filmi

Corona Benzer Salgın Filmi Parasite Konusu Nedir – Parasite İzle Parasite Nereden İzlenir ? Salgın Filmi Parazit Full Hd Nereden ve Nasıl İzlenir ?

Mutlaka okuyun: En iyi Netflix dizileri

Corona virüs’ün dünyayı sarması ile benzer konular işleyen virüs filmleri, salgın filmleri, hayatta kalma filmleri vs oldukça revaçta. Özellikle de insanların evlerinden çıkmayıp evde bol bol zaman geçirdiği bu günlerde.

Bu sıralar en çok konuşulan filmlerden birisi de salgın filmi parasite . Parasite konusu nedir nereden izlenir birlikte bakalım.

Parasite Konusu ( Parazif Filmi Konusu ) Nedir

Park Ailesi’yle tanışın: soyla gelen servetin klasik bir tablosu. Diğer yanda ise Kim Ailesi, sokak zekası bakımından zengin ama başka hiçbir zenginliğe sahip değil. Şans veya kader olsun, bu iki ev halkı bir şekilde bir araya gelir ve Kim ailesi altın bir fırsatın varlığını hemen sezer. Kolej çağındaki Ki-woo tarafından manipülasyon konusunda yetiştirilen Kim çocukları, öğretmen ve sanat terapisti görevleriyle kendilerini Park ailesinin arasına çabucak yerleştirir. Kim’ler “vazgeçilmez” lüks hizmetler sunarken, Parklar ise habersizce evlerindeki her şeyi Kim ailesine kaybetmektedir. Ancak kısa sürede bu düzen bir tehditle karşılaşır. Asalak bir misafir Kim ailesinin yeni keşfettikleri konforu tehdit eder hale geldiğinde, vahşi ve zorlayıcı bir üstünlük mücadelesi patlak verir. Bu mücadele Kim ve Park aileleri arasındaki kırılgan ekosistemi yıkmakla tehdit etmektedir… Kaynak: Beyazperde http://www.beyazperde.com/filmler/film-255238/

Parasite Fragman Full İzle

Parasite fragman full
https://www.youtube.com/watch?v=EQfySFqogv4
İngilizce altyazılı

Bir Yorum Yap