Bedava İnternet Paketleri

Pepsi Kutu İle Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Pepsi Kutu İle Bedava 2 GB İnternet Kampanyası, Pepsi Kutu İle Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Pepsi Kutu İle Bedava 2 GB İnternet Kampanyası ; Pepsi Kutu İle Bedava 2 GB İnternet Kampanyası kapsamında Pepsi içen kazanmaya devam ediyor. Pepsi Kutu 330ml ile açma halkalarında bulunan şifre ile Bedava İnternet kazanıyor hem de 2 GB’a kadar, kazandığı GB’larıda dilediği gibi harcayabiliyor. Kampanya kapsamında Pepsi, Yedigün, Fruko markalı tüm kutu 330ml gazlı içeceklerdeki açma halkalarında bulunan Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkına sahip olabilmektedirler. Belirtilen kutu içeceklerdeki açma halkalarından çıkan Bedava İnternet kullanım hakkı 24 saat geçerli olmaktadır. Açma halkalarında bulunan şifreleri pepsi.com.tr adresine girişini yaparak kazandığınız bedava interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinin tamamı katılım sağlayarak Bedava İnternet kullanımından faydalanabilirler.

Pepsi Kutu ile Bedava 2 GB İnternet Kampanyası 05.02.2020 (saat 00.01)-30.04.2020 (saat 23.59) tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti (“T.C.”) sınırları içinde kampanyalı Pepsi , Yedigün , Fruko markalı açma halkasının ortası dolu olan şifreli kutu 330 ml ürünlerden birini satın alıp ürün açma halkası içindeki 8 veya 10 haneli şifreyi www.pepsi.com.tr web sitesine giren herkes her bir başarılı katılımı için kampanyaya katıldıkları cep telefonuna yüklenecek günlük 250 MB , 1 GB  veya 2 GB internet paketlerinden birini kazanacaktır.

Pepsi Kutu Kampanyasına Katılım Şartları Nedir?

Pepsi Kutu Kampanyasına Katılım Şartları Nedir? Pepsi 330ml kutu gazlı içecek kampanyası doğrultusunda Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanabilmek için katılım şartları aşağıdaki gibi olmaktadır.

05.02.2020 (saat 00.01)-30.04.2020 (saat 23.59) tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti (“T.C.”) sınırları içinde kampanyalı Pepsi , Yedigün , Fruko markalı açma halkasının ortası dolu olan şifreli kutu 330 ml ürünlerden birini satın alıp ürün açma halkası içindeki 8 veya 10 haneli şifreyi www.pepsi.com.tr web sitesine giren herkes her bir başarılı katılımı için kampanyaya katıldıkları cep telefonuna yüklenecek günlük 250 MB , 1 GB  veya 2 GB internet paketlerinden birini kazanacaktır. Her katılımcı günde bir kere hediye kazanabilecek ve kazandığı hediyeyi, katılımdan itibaren 24 (yirmi dört) saat içinde kullanabilecektir. Kodun girilmesi ile hediyeye hak kazanıldıktan sonra, site üzerinden kazandığınızın bilgisi sizinle paylaşılacaktır. Ayrıca, operatörler hatlarında problem olmayan (operatöre ödeme borcu olanlar gibi) kişilere yükleme yapacaktır ve hatlarına operatörlerince internet paketi yüklenecek ve kendilerine ücretsiz kısa mesaj bildirimi yapılacaktır.

Kampanya Detayları

  • Kampanyaya katılmak için, www.pepsi.com.tr sitesinde yer alan ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan metin eksiksiz bir şekilde okunmalı, sonrasında açık rızanın verilebilmesi için ilgili kutucuk işaretlenmelidir.
  • Hediyeler promosyonlu ürün miktarıyla  sınırlıdır. Hediye internet paketlerinin tüm operatörler üzerinden yüklenmesi mümkündür.
  • Promosyon açma halkası altında yer alan kod yalnızca 1 (bir) kere kullanılabilir. Çekiliş hakkı kazanılan aynı kodun birden fazla gönderilmesi ile yapılacak katılımlarda ilk gönderilen katılımlar geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir. Katılımda sunulan bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
  • Promosyona katılan kullanıcıların günlük internet kazanım hakkı bir (1) ödül ile sınırlıdır.
  • Günlük kazanılan 250 MB , 1GB veya 2 GB  veri paketi  yüklemesi, katılımcılara  gelecek bilgilendirme mesajının ardından 1 gün boyunca geçerli olacaktır, kullanılmayan veriler 24 saat sonunda geçerliliğini yitirecektir. 2 GB internet paketi kazanan katılımcılara 2 GB internet 1’er GB olacak şekilde gönderilecek ve yükleme tamamlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Turkcell , Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Mevcutta veri paketi olan kullanıcılar öncelikle söz konusu promosyondan kazandıkları ücretsiz veri paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Kullanıcıların operatörleri ile anlaşmalarından doğan borçlar sebebiyle sorumluluğu saklıdır; operatörler bu tarz borç ve yükümlülüklerin yerine getirilmemesinden ötürü, promosyon kapsamında kazanılan hediye internet paketlerini yüklememe hakkını saklı tutmaktadır. Promosyon kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketi geçerliliğini yitirecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan günlük veri paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez. Katılımcılar bu promosyonu ve hediyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez.

1 Yorum

Bir Yorum Yap