1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Ptt Bank Biz Bize Yeteriz 1000 Tl

Ptt Bank Biz Bize Yeteriz 1000 Tl

Biz-bize-Yeteriz-1000TL-Hesaplara-Yatırılıyor

Biz bize yeteriz türkiyem 1000 tl yardım, biz bize yeteriz sorgulama. Biz Bize yeteriz Türkiyem kampanyası kapsamında, daha önce başvuruda bulunana kişi ve hanelerin hesaplarına nakit bin TL destek paraları bugün itibariyle yatırılmaya devam ediyor. 30 Temmuz 2020 ‘de bilgi sms i alanlara ikinci dalga yardımlar yapıldı. Hesabına para yatırılacak olan kişilere öncelikle aşağıdaki gibi bir sms bilgilendirilmesi yapılmaktadır.

Gelen SMS İçeriği:

‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ Kampanyasi ile Aile Çalisma ve Sosyal Hizmetler Bakanliginca hanenize tahsis edilen 1.000 TLyi en yakin PTT isyerinden alabilirsiniz B001

Eğer siz de bu minvalde bilgilendirme mesajı aldıysanız banka hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Bin tl nakit yardımın hangi kişilere ve şartlarla yapıldığı ise açıklanmadı. Eğer hala yardım başvurusunda bulunmadıysanız aşağıdaki adresten siz de nakdi destek talebinde bulunabilirsiniz:

https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/BizBizeYeteriz.aspx

https://www.turkiye.gov.tr/acshb-pandemi-sosyal-destek-on-basvurusu

Koronavirüs salgını nedeniyle Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ihtiyaç sahibi vatandaşlara 1000 TL yardım parası veriyor. Pandemi başvuru sonucu e-devlet üzerinden sorgulanabiliyor. Sosyal yardım alacak kişilerin evlerine PTT görevlileri tarafından 1000 TL zarfta teslim ediliyor.

PANDEMİ BAŞVURU SONUCU SORGULAMA 2020

“Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama” Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı bir hizmettir. Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Yakınları İstihdam Başvuru Sorgulama, Şehit Yakınları, Gazi ve Gazi Yakınları Ücretsiz Seyahat Kartı Başvuru Sorgulama Sosyal Hizmetler Kanunu Kapsamında İşe Yerleştirme Tercih İşlemleri, Gelir Testi Sonucu Sorgulama gibi Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama işlemi e Devlet üzerinden yapılabiliyor.

1000 TL SOSYAL YARDIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

E-Devlet’te Pandemi Sosyal Destek Program modülü üzerinden 3. Faz başvuruları başladı.

TC Kimlik Numaranızın son hanesine göre;

0- Pazartesi

2-Salı

4-Çarşamba

6-Perşembe

8- Cuma günlerinde başvurularınızı yapabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri ise herhangi bir sınırlama olmasızın herkes başvuru yapabilir.

E-DEVLET SOSYAL YARDIM BAŞVURU FORMU

SOSYAL YARDIMLAŞMA BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

AÇSHB Pandemi Sosyal Destek Faz-3 Başvuruları, e-Devlet üzerinden “T.C. Kimlik Numarasının” son hanesine göre alınmaya başlanmıştır.

Başvuru süreçleri e-devlet üzerinden takip edilebilecektir.

Değerlendirmeler, kişi bazlı değil, hane bazlı yapılacaktır.

Aynı haneden birden çok başvuru yapılması halinde, tek başvuru olarak değerlendirilecektir.

biz bize yeteriz türkiyem 1000 tl yardım biz bize yeteriz sorgulama ptt bank biz bize yeteriz 1000 tl bizbize yeteriz 1000 tl yardım sorgulama bizbize yeteriz 1000 tl yardım ‘biz bize yeteriz türkiyem’ kampanyasi ile aile çalisma ve sosyal hizmetler bakanliginca hanenize tahsis edilen 1.000 tlyi en yakin ptt isyerinden alabilirsiniz b001 ptt biz bize yeteriz sorgulama biz bize yeteriz sorgulama ptt biz bize yeteriz türkiyem 1000 tl yardım sorgulama biz bize yeteriz ptt bizbize yeteriz 1000 tl yardım mesajı ptt bank biz bize yeteriz 1000 tl mesaji biz bize yeteriz türkiyem ptt bank ptt biz bize yeteriz biz bize yeteriz türkiyem 1000 tl yardım ptt biz bize yeteriz kampanyası 1000 tl ptt bank biz bize yeteriz

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. _avatar

    Msj geldi ptt yattı diye kaç günlerdir gidiyorum para felan yok bizimle resmen dalga geçiyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir