Güncel Haberler

Ptt den mesaj geldi 1100 TL , Ptt den Gelen Sosyal Yardım Ödemesi Mesajı

, Ptt den mesaj geldi 1100 TL , Ptt den Gelen Sosyal Yardım Ödemesi Mesajı

Ptt den mesaj geldi 1100 TL , Ptt den Gelen Sosyal Yardım Ödemesi Mesajı hakkında önemli bir gelişme olduğu zaman içeriğimizi düzenleyeceğiz. Lütfen size gelen mesajları yorum kısmında paylaşınız.

Ptt den mesaj geldi 1100 TL

Arama motorlarında “1.100 TL tutarındaki tam kapanma sosyal yardımı ödemeniz en yakın zamanda konutunuzda teslim edilecektir.” mesajı araştırılıyor. Gelen son bilgilere göre, hem banka hesap bilgisi bulunmayan, hem de PTT kart kullanmayan kişilerin ise destek ödemeleri, Ramazan Bayramı’na kadar konutlarına teslim edilecek.

Ptt den Gelen Sosyal Yardım Ödemesi Mesajı

Pek çok vatandaş “Ödemeniz hazırdır” bilgilendirmesiyle karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle ödemelerin nasıl alınacağını merak ediyor. Banka hesap bilgisi olmayan ve PTT kart kullanmayan kişilerin ise destek ödemeleri, Ramazan Bayramı’na kadar konutlarına teslim edilecek.

1100 TL E-DEVLET YARDIM BAŞVURUSU NASIL YAPILIR, KİMLER ALACAK?

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, yaptığı yazılı açıklamada, tam kapanma sürecinde ihtiyaç sahibi hanelere destek olmak amacıyla “Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı” adı altında yeni bir yardım programını başlattıklarını belirtti.

Söz konusu yardım programının Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca (SYDV) salgın nedeniyle dönemsel ihtiyaç sahibi olduğu değerlendirilen hanelere yönelik, başvuruya gerek olmaksızın yapılacağını aktaran Yanık, şunları kaydetti:

“Bir önceki Sosyal Destek Programımızın başvurularını e-Devlet üzerinden almıştık. Daha önce e-Devlet üzerinden başvurmuş ve ihtiyaç sahibi olduğu SYDV’lerimiz tarafından tespit edilmiş 2 milyonu aşkın haneye, hane başı 1100 lira tutarında ‘Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı’ ödemesi gerçekleştireceğiz.”

6 Yorum

Bir Yorum Yap