Nasıl Yapılır

Ptt para sorgulama 2023 – Ptt Bakiye sorgulama – Ptt Hesap Sorgulama

ptt para sorgulama 2023 ptt bakiye sorgulama ptt hesap sorgulama 1542

Son Dakika: İhtiyaç sahiplerine 1100 TL’lik yardım ödemeleri başladı ! Ptt para sorgulama ile ptt adıma yatan para varmı nasıl öğrenebilirim sorusunun cevabını bulacaksınız.

Ptt Pandemi Para Sorgulama 2023 – Ptt Adıma Yatan Para Sorgulama – Yardım Parası Sorgulama Bu yazımız son günlerde çok araştırılan tc ile para sorgulama ptt hakkında olacaktır. Ptt adıma yatan para sorgulama işlemleri bu aralar çok araştırılan ve bilinmesi gereken konulardandır. Ptt adıma yatan para var mı diyorsanız içeriğimizin devamını okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca bu yazıyı da sonuna kadar okuyunuz ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak herkesin faydalanması için yardımcı olunuz.

Ptt Hesap Sorgulama – Ptt Bakiye Sorgulama

Eskiden bankacılık hizmetleri vermeyen ve son yıllarda bankacılık hizmetleri veren PTT ile ilgili olarak bu yazımızda ptt para sorgulama ve öğrenme işlemleri nasıl yapılır anlatacağız. PTT’den adınıza yatan veya gelen paralarınızı sorgulamak için birkaç yol var. Peki bu yollar neler ? Bu içeriğimizde detaylı anlatmış olacağız.

Ptt Pandemi Parası Sorgulama 2023

Adınıza ptt üzerinden para yatacak olabilir ancak ptt müşterisi olmayabilirsiniz. Bu durum gayet olası bir durum bu şekilde para çekebiliyorsunuz. Ancak bu para adınıza yatmış mı yatmamış mı merak ediyorsanız haliyle sorgulamanız gerekiyor. Bu sorgulama işlemlerini tc numaranız ile yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey en yakınınızdaki ptt şubesine giderek ptt gişe görevlisine adınıza para yatıp yatmadığınızı sormanız ve tc kimlik numaranızı görevli ile paylaşmanız.

Tc ile para sorgulama ptt

 Eğer PTT müşterisi iseniz durum biraz daha değişiyor, daha avantajlısınız. PTTmatik ve PTT mobil uygulamaları telefonunuzda yoksa indirerek telefonunuz ile öğrenebilirsiniz. Bunun için ALO PTT numarası olan 444 1 788 hattını aramanız yeterlidir. Zaten menüden hangi seçeneği seçmeniz gerektiği size telefon ile anons ediliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=CwaxWKF3MPg

Ayrıca PTT’nin web sitesindeki online işlemler kısmını kullanarak da PTT kart hesap bakiyesi öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Bunun yanında PTT Bonus Kart hesap bakiyesi ve işlemlerini de yapabilirsiniz. Bunu da hem internet üzerinden hem de telefon bankacılığı ile yapmanız mümkündür.

Ptt adıma yatan para sorgulama

Ayrıca olarak PTT kart hesap numarası nerede yazıyor bilmeyen arkadaşlar için söyleyelim, kartın üzerinden hesap bilgisi bulunmuyor. Bunu telefon ile veya şubeden öğrenebilirsiniz. Telefon ile işlem yapmak istiyorsanız ilk olarak PTT telefon şifresi almanız gerekecek. Bunu da telefon ile bir kaç güvenlik adımını geçerek yapma imkanınız bulunuyor.

E-devlet ptt para sorma

İlgili sayfaya edevlet şifreniz ve tc kimlik bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra arama kutusuna ptt yazınız.

e devlet ptt 1
Ptt para sorgulama 2023 - Ptt Bakiye sorgulama - Ptt Hesap Sorgulama 6

Ptt bank internet bankacılığı hesabından isme havale sorgu ve iptal işlemlerinin gerçekleştirilmesi yazısına tıklayınız

Ptt para sorgulama 2023 - TC ile Ptt Adıma Yatan Para Sorgulama - ptt kart para sorgula , ptt gelen para sorgula , ptt hesapta para sorgula
Ptt para sorgulama 2023 - Ptt Bakiye sorgulama - Ptt Hesap Sorgulama 7

Mavi renkli Uygulamaya git butonuna tıklayınız

ptt adima yatan para 1
Ptt para sorgulama 2023 - Ptt Bakiye sorgulama - Ptt Hesap Sorgulama 8

Uygulamaya gittikten sonra adınıza para yatmış mı yatmamış mı öğrenebilirsiniz. Eğer pttbank şifreniz yoksa aşağıdaki ekrana düşeceksiniz, şifrenizi almak için yeni şifre al butonuna tıklayarak şifre alabilirsiniz

ptt internet bankaciligi sifre alma 1
Ptt para sorgulama 2023 - Ptt Bakiye sorgulama - Ptt Hesap Sorgulama 9

Ptt tc ile sorgulama işlemleri yukarıdaki gibidir. Eğer ptt adıma yatan para sorgulama e-devlet araştırması yapıyorsanız onları da yukarıda açıkladık. İşlemleri sırasıyla doğru bir şekilde yaptıysanız ptt gelen para sorgulama işlemlerini başarıyla tamamladınız demektir.

İlginizi Çekebilir:

Ptt Para Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Ptt para sorgulama işlemi birkaç adımdan oluşur. Edevlet üzerinden ptt bölümüne gidip pttye geçiş yaparak sorgulama yapabilirsiniz.

Ptt hesap sorgulama nasıl yapılır?

Ptt hesap sorgulama işlemi de para sorgulama gibi birkaç adımdan oluşan ve edevlet – ptt entegrasyonu ile yapılan işlemdir.

26 Yorum

Bir Yorum Yap