Pubg Oyun Haberleri

Pubg Güncelleme Sorunu , Pubg Güncelleme Yapmıyor, Pubg Mobile Güncelleme Yapmıyor

pubg guncelleme sorunu pubg guncelleme yapmiyor pubg mobile guncelleme yapmiyor 8564

Pubg Güncelleme Sorunu [ÇÖZÜLDÜ] Pubg Güncelleme Yapmıyor, Pubg Mobile Güncelleme Yapmıyor araştırmaları yapıyorsanız sizler için mükemmel bir kaynak hazırladık. Bu haberi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak herkesin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni gelen PUBG güncellemesini android veya ios cihazlarınızda bulamıyor ve güncelleme yapamıyor musunuz ? Evetse endişenenecek bir durum yok, PUBG mobil güncellemesinin hiçbir yerde görünmediği bu sorunla karşı karşıya olan yalnız değilsiniz.

İlgili Diğer Yazılar

PUBG Güncelleme Sorunu Nedeni

En son PUBG Mobile , artık tüm dünyada oyunculara sunulan Tencent oyunları tarafından piyasaya sürüldü. En son güncelleme toplam 1.97 GB boyutunda ve Mad Miramar, Safety Scramble gibi birçok özelliğe ve birkaç hata düzeltmesinin yanı sıra yeni bir silah özelleştirme modu ve çok daha fazla içeriğe sah

Güncelleme yayında olmasına rağmen, bazı oyuncular PUBG mobil güncellemesinin oyunu güncelleyemedikleri için Google Play Store’da veya Apple App Store’da görünmediğinden şikayet ediyor.

Bunun nedeni, güncellemenin aşamalı bir şekilde sunulması ve kademeli olarak kullanıcılara sunulması olabilir. Ayrıca, güncelleme, ağır sunucu yükü nedeniyle farklı bölgelere daha yavaş bir hızda teslim edilecektir. Oyuncular, kendi bölgelerinde kullanıma sunulduğunda güncellemeyi yükleyebilecekler ve oyunu güncellemek için, Android telefonlar için 1,97 GB ve 2,2 GB boyutunda olduğu için cep telefonunuzda çok fazla alana ihtiyacınız olacak. iOS cihazlar.

Pubg Güncelleme Yapmıyor Çözümü

Güncelleme bölgenizde sunulduğunda, telefonunuza yüklemek için izlemeniz gereken adımlar aşağıdadır.

  • Güncelleme Adımları
  • Sahip olduğunuz cihaza bağlı olarak Google Play Store veya App Store’a gidin.
  • PUBG mobile için mağazanın arama çubuğunda.
  • Arama sonucu cihazınızda gösterildiğinde, PUBG mobile’a dokunun.
  • Ekranınızda Güncelle seçeneğini görebilir, üzerine dokunabilirsiniz ve en son PUBG cihazınıza yüklenecektir.

Bonus İpucu: PUBG’nin boyutu her yeni güncellemede yükselirken, oyunu bazı mobil cihazlarda geciktirir. Bu tür ağır oyunları PC’nizde oynamak daha iyidir, işte PC’niz için PUBG veya başka bir oyunu gecikmeden oynamak için kullanabileceğiniz en iyi Android işletim sistemi.

Umarım yukarıdaki makale, PUBG mobil güncellemesinin en son güncelleme PUBG mobile 0.18.0 sürümü yetkililer tarafından Google Play mağazasında ve Apple Uygulamalarında başlatıldıktan sonra bile bazı kullanıcı cihazlarında görünmemesinin nedenini merakınızı giderebilir.

PUBG’yi en son sürüme nasıl güncellerim?

PUBG Mobile’ı güncellemek için Google Play Store’u açın, ardından ekranın sol üst köşesindeki üç satıra dokunun, ardından Uygulamalarım ve oyunlarım’a ve PUBG Mobile’a ve Güncelle’ye dokunun.

En son PUBG güncellemesinin boyutu nedir?

En son güncellemenin boyutu yaklaşık 610 MB’dir.

Dünyanın 1 numaralı PUBG oyuncusu kim?

X-Quest F’de oynayan Çinli oyuncu Paraboy, Dünyanın 1 Numaralı oyuncusu.

Bir Yorum Yap