Oyun Haberleri Pubg

PUBG Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir ?

pubg mobile bilgisayara nasil indirilir 7637

Oyun dünyası, oyun severler için her geçen heyecan veren birbirinden yeni oyunlar ile buluşuyor. Özellikle hayatın yoğun temposundan bunalanların başvurduğu en sık yöntemlerden biridir oyun oynayarak stres atmak. Bu nedenle bir çok kişi, trend olan ve güzel zamanlar geçirmesini sağlayacak oyunlar aramaktadır. Son zamanlara damga vurmuş oyunlardan biri de PUBG kısa adıyla bildiğimiz bir battle royale oyunudur. Asıl ismi Playerunknown’s Battlegrounds olan oyun Tencent Games bünyesinde yer alan Quantum Studios tarafından oluşturulmuştur. Dünya genelinde 2018 yılının Mart ayında piyasa sürülmüştür. Oyun severler ile buluştuğu ilk günden bu yana da popülaritesi artarak devam etmiştir. Özellikle mobil versiyonuyla, cep telefonu ve tablet gibi cihazlardan oynayan oyuncuların sayısı bir hayli fazladır. Ancak mobil versiyon olan PUBG Mobile bilgisayarlarda da oynanabilmektedir. Peki PUBG Mobile bilgisayara nasıl indirilir ?

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile Lite Nasıl İndirilir

PUBG ESKİ SÜRÜMLERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Günümüz çevrimiçi ve çok oyunculu oyunların başını çeken PUBG Mobile milyonlarca oyuncuyu bir araya getiriyor. Üstelik oyun, en sevilen yapımlar arasında kendine çoktan yer edinmiş durumda. Bu denli sevilen bir oyunu bilgisayarlarında oynamak isteyen oyuncuların sayısı da azımsanmayacak kadar çok. O halde PUBG Mobile oyununu bilgisayarda oynamak için izleyebileceğiniz yollara bir göz atalım. Bilgisayarınızda bu oyunu oynayabilmeniz için mutlaka bir emülatör kullanmanız gerekmektedir.  Bilgisayarınıza bir emülatör yüklemediğiniz taktirde PUBG Mobile için oynama şansınız olmayacaktır. Hemen emülatör hakkında da kısa bir bilgi verelim. Emülatörler, herhangi bir bilgisayarda başka bir ortamı taklit eden bir yazılım türüdür. Başka bir deyişle cep telefonu gibi mobil cihazlar için oluşturulmuş bir oyunu bilgisayarınızdan oynamanıza yarayacaktır.

Bilgisayara PUBG Mobile Nasıl İndirilir ?

Daha önce bahsettiğimiz emülatörler konusuna daha yakından bakarak PUBG Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir ? Konusu hakkında daha detaylı bilgiler edinelim. Bilgisayarınızdan PUBG Mobile oynamak için yapmanız gereken ilk adımın emülatör yüklemesi olduğunu aktarmıştık. Tabii ki oyunu oynamak için birden fazla seçeneğinizin olduğunu söyleyebiliriz. Ancak burada en çok tercih edilen seçenekleri sunmaya çalışacağız. İlk olarak oyun ile uyumlu bir emülatör bulmanız gerekmektedir. Nox Player oyun severler tarafından sıkça kullanılan bir emülatördür. Eğer dilerseniz sitesini ziyaret ederek bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bir diğer emülatör ise oyunun dağıtıcısı Tencent tarafından sunulan android pc emülatörüdür. Birçok oyuncu tarafından tercih edilen bu emülatör oyun ile de yüzde yoz uyumlu olarak çalışmaktadır. Söz konusu emülatör kullanılarak oyunu bilgisayarınızdan oynamak istediğinizde küçük birkaç adım izlemeniz gerekmektedir. Öncelikle bilgisayarınıza PUBG Mobile apk dosyasını indirmelisiniz.  Daha sonra emülatöre girerek sağ üst köşede yer alan + ikonuna tıklamanız ve ardından PUBG Mobile apk dosyasını seçerek oyuna devam edebilirsiniz. 

PUBG Mobile İndir

Piyasaya çıktığı 2018 yılından bu yana büyük beğeni toplayan PUBG Mobile Unreal Engine 4 kullanmaktadır. Bu oyun motoru ile oyuncular için görsel kalite ve gerçekçi bir oyun deneyimi hazırlanmak istenmiştir. Özellikle farklı haritalar ile oyunculara atış deneyimi konusunda kapsamlı bir alan oluşturulmuştur. Oyunda yüz adet oyuncu savaş alanına iniş yaparak eğlenceli bir dünyaya adım atıyor. Her oyuncu, savaş arenasında kalan son takım olmak adına kıyasıya bir mücadele vermektedir. Oyuncular haritada mücadele ederken hayatta kalmak için malzemeler toplamaktadır. Harita özeliklerinden en üst seviyede yarar sağlamak ve çeşitli araçları kullanmak başarının anahtarları arasında gösterilmektedir. O halde çok sevilen PUBG Mobile bilgisayara nasıl indirilir ? Konusunda gerekli bilgileri öğrendiğinize göre oyunun tadını çıkarmak için daha fazla beklememelisiniz.

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile Kaç GB

Bir Yorum Yap