Oyun Haberleri Pubg

PUBG Mobile Emulator Ayarları

pubg mobile emulator ayarlari 7653

PUBG Mobile, küresel olarak oyuncuları buluşturan ve ilgiyle takip edilen oyunlardan biri olmayı başarmıştır. Rekabetin üst düzey olduğu bu oyunda başarı sağlamak için de bir hayli yüksek mücadele söz konusudur. Özellikle telefon ve tablet gibi cihazlarda oynayan oyuncular performans sorunlarından şikayet etmektedir.

Otomatik olarak kopyala yapıştır pubg şekilli nickler üretmek için tıklayınız.

PUBG ESKİ SÜRÜMLERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu nedenle oyunu bilgisayarlarından oynayarak daha keyifli ve stabil bir oyun deneyimi yaşamak istemektedirler. PUG Mobile oyununu bilgisayarda oynayabilmeniz için öncelikle emülatör kurmanız gerekmektedir. Emülatör yardımı ile oyunu bilgisayarınızda oynayabileceksiniz. O halde PUBG Mobile emulator ayarları başarının ilk adımı olabilecektir.

İlginizi çekebilir: PUBG Mobile Arabadan İnmiyor

PUBG Mobile oynarken emülatör yardımıyla birçok ayarı kontrol edebilmektesiniz. Ayrıca klavye tuşlarını özelleştirebilir ve size en uygun ayarları oluşturabilirsiniz. PUBG Mobile oyunu oynayanlar donma, kasma ve lag gibi sorunları çokça yaşamışlardır. Aynı zamanda bu sorunlar nedeniyle oyun keyfinin düştüğünü de iyi bilmektedirler. Özellikle FPS sorunları ve lag oyuncuları oldukça zorlamamaktadır. Emülatör ayarları üzerinde yapacağınız birkaç değişiklik ile bu sorunları azaltmanız mümkün olabilecektir. Siz de PUBG Mobile emülatör ile oynarken ayarlarınızı özelleştirerek oyun keyfinizi yükseltebilirsiniz. Özellikle motor bölümü, grafik ayarları, oyun bölümü ayarlarını kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.

PUBG Mobile Emulator Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile içerisinde barındırdığı oyuncu kitlesi ile oyun severlere eğlenceli anlar yaşatmaktadır. Özellikle oyuncu sayısının oldukça fazla olması mücadeleyi kızıştırmaktadır. Başarı sağlamak isteyen oyuncular oyun ayarlarına ve optimizasyona daha fazla önem vermektedir. Oyun içerisinde karşılıklı sıcak temaslar ve ateş kabiliyeti yüksek önem taşımaktadır. Bu sebeple nişangah kontrolü için hassasiyet ayarlarının yapılabilmesi bu konuda sizlere yardımcı olabilecektir. Diğer taraftan grafik ayarları ile parmak hassasiyet ayarları ile başarı şansınızı artırabileceksiniz. Söz konusu düzenlemeleri PUBG Mobile emulator ayarları vasıtasıyla gerçekleştirebileceksiniz.

Oyununuzu geliştirmek ve eğlencenizi artırmak için hassasiyet ayarlarını kullanmalısınız. Bu ayarlar sayesinde nişan yeteneğinizi ve oyun hızınızı artırabileceksiniz. Hassasiyet ayarları telefon ve emülator için ayrı ayrı düzenlenmelidir. İlgili hassasiyet ayarlarını size uygun şekilde ayarlamak nişan alma kabiliyetinizi de önemli ölçüde artıracaktır. Nişangahınızı düşmana hızlı bir şekilde çevirerek ateşlemek kazanmanız için en önemli faktörlerden biridir. Emulator için ateş etme animasyon hassasiyetleri için uygun olabilecek bazı ayarları sizinle paylaşmak istedik. Bu ayarlar;

  • Lazer-Holografik Nişangah:%20
  • 3. Şahıs dürbünsüz:%20
  • 6xDürbün:%5
  • 3xDürbün:%10
  • 2xDürbün:%14
  • 4xDürbün, VSS:%8
  • 8xDürbün:%3
  • 1.Şahıs Dürbünsüz:%20

PUBG Mobile Tencent Emulator Klavye Ayarları

Battle Royale türünün en iddialı oyunlarından biri olan PUBG Mobile severler Tencent emülatörü yakından bilmektedir. Oyna yeni başlayacak olanlara ise emlatör nedir kısaca açıklayalım. Bu uygulama, mobil cihaz için geliştirilmiş bir oyunu bilgisayarınızda oynamanızı sağlamaktadır. Bu nedenle telefon ve tabletlerinizden oynadığınız PUBG Mobile oyununu bir emülatör yardımıyla bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. PUBG oyununun dağıtıcısı Tencent oyun ile yüzde yüz uyumlu bir emülatör sunmaktadır. Siz de PUBG Mobile oyununu bilgisayarınız üzerinden oynamak istiyorsanız öncelikle klavye ayarlarına göz atmalısınız.

Özellikle turnuvalara avantajlı bir konum elde etmek isteyenler, tüm kontrolleri ve ayarlara hakim olmak istemektedir. PUBG Mobile emulator ayarları sayesinde bilgisayar klavyenizdeki tuşlara hükmedebilirsiniz. Çünkü telefon veya tablet yerine bilgisayarda bu oyunu oynamak kontrol tuşlarında farklılık yaşamanıza neden olacaktır.  Ancak kontrol ayarlarını isteğinize göre düzenleyerek oyunda başarı sağlayabilirsiniz. Eğer varsayılan tuş atamalarını değiştirmek isterseniz kendi tuş atamalarınızı yapabilirsiniz. Emülatör ile oyuna girdikten sonra ayarlar, kontroller ve özelleştir kısmını açmanız gerekmektedir. Daha sonra emülatörün sağ kısmında yer alan klavye ikonuna tıklayarak açılan sayfada istediğiniz tuşları ayarlayabilirsiniz.  Son olarak çıkış yapmadan önce ayarlarınızı kaydetmeyi unutmamalısınız.

İlginizi çekebilir: PUBG Experimental Server Nedir

Bir Yorum Yap