PUBG Mobile UC Nedir, Neler Yapılır?

Pubg mobile uc nedir ? Tencent tarafından Android ve IOS platformları için ücretsiz olarak geliştirilen “Battle Royale” oyunu PUBG Mobile, PC versiyonundan daha fazla ilgi görmesiyle beraber E-Spor alanında da kitlesinin yoğunluğunu kanıtlıyor. 

PUBG Mobile’da, oyuncular oyuna eşit bir şekilde başlıyor ve topladıkları (loot) itemlerle oyun sonuna kadar yaşam mücadelesi veriyor. Kimisi pusarak, kimisi de kıyasıya mücadele ile oyunun galibi gelebiliyor. 

PUBG ESKİ SÜRÜMLERİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

PUBG Mobile UC Nedir?

Oyun esnasında herkes eşit dedik ancak Pubg Mobile gümüş dışındaki bir diğer para birimi olan UC (Unknown Cash) ile oyuncular giysi, paraşüt ve silah gibi eşyalarına estetik kazandırmakla beraber yeni sezon başlangıçlarında, o sezona özel modlara, yeni rekabet seviyesine ve yeni eşya skinlerine erişebilmekte. Özellikle düşmanınıza korku vermek istiyorsanız, bu skinler tam size göre!

En ucuz UC’yi alabilmek için GameSatış Pubg Mobile UC satın alarak, oyun içi kozmetik ürünlerine hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile’da En Az Kaç UC Almalıyım?

PUBG Mobile’da UC satın almak istiyorsanız yeni sezonu beklemenizi tavsiye ediyoruz. Yeni sezon başlangıcında ise 600 – 700 UC arasında değişen Royle Pass biletini satın alarak anında ortalama 4.000 UC değerinde hediyeler kazanabiliyor, daha kolay ve yüksek ödül sağlayan görevlere erişebilmek mümkün. Bu nedenle ortalama fiyatı 50 – 60 TL arasında değişen UC’lerden almak giriş seviyesi oyuncular için gayet mantıklı.

Royale Pass dışında bulunan Elite Pass Plus’ta bulunmakta ve UC ile satılan eşyalarda indirim sağlamakla beraber daha hızlı rütbe atlama, daha korkutucu ve estetik eşyalara erişim gibi ayrıcalıklardan yararlanmak mümkün. 

PUBG Mobile Ucuz UC Nereden Alınır?

PUBG Mobile için güvenilir ve ucuz UC Satın almak 12 Yıldır aralıksız hizmet veren Türkiye’nin en büyük oyun kodları satış sitesi BursaGB ile çok kolay! üstelik indirimli fiyat avantajı, canlı destek hizmeti, üyeliksiz alışveriş ve şu ana kadar sattığı yüzbinlerce UC kodu ile kendini kanıtlamış durumda. Hemen sende BursaGB üzerinden PUBG Mobile UC Satın Al ve bu ve diğer tüm avantajlardan yararlan!

Pubg mobile uc nedir yazımızın sonuna geldiniz. Ethereum 2023 fiyatları yazımız da ilginizi çekebilir.

Bir Yorum Yap