Dizi Haberleri

Ramo 12. Bölüm Fragmanı İzle

, Ramo 12. Bölüm Fragmanı İzle

Ramo Dizisi yeni bölümüyle 31 Mart Salı günü Show TV’de! Ramo 12. Bölüm Fragmanı Full İzle :

12. bölüm fragmanı çıktıktan sonra buraya eklenecektir, aşağıdaki fragmanlar 10. bölüm fragmanlarıdır.

Dikkat : Sitemizde kesinlikle ramo 12. bölüm full olarak yayınlanmamaktadır. Sadece dizinin resmi kanalından embed edilen fragmanlar paylaşılmaktadır. Sitemizde Ramo 12. bölüm full hd izle imkanı yoktur, dizinin resmi kanalı bölümü full olarak yayınlamaktadır oradan izleyebilirsiniz.

Ramo Genel Konusu

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu BKM’nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo’ seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.

Ramo 12. Bölüm Full İzle

Ramo Dizisi 12. Bölüm Full olarak Show TV websitesinden izleyebilirsiniz. https://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/ramo/2665

Ramo Resmi hesapları:

https://instagram.com/ramo_dizisi
https://www.facebook.com/ramodizisi/


Bir Yorum Yap