Ramo 13. Bölüm Fragmanı İzle

01.04.2020
Ramo 13. Bölüm Fragmanı İzle

Ramo Dizisi yeni bölümüyle 7 Nisan Salı günü Show TV’de! Ramo 13. Bölüm Fragmanı Full İzle :

Mutlaka göz atın : Netflix’deki En iyi diziler

13. bölüm fragmanı çıktıktan sonra buraya eklenecektir, aşağıdaki fragmanlar 11. bölüm fragmanlarıdır.

Dikkat : Sitemizde kesinlikle ramo 13. bölüm full olarak yayınlanmamaktadır. Sadece dizinin resmi kanalından embed edilen fragmanlar paylaşılmaktadır. Sitemizde Ramo 13. bölüm full hd izle imkanı yoktur, dizinin resmi kanalı bölümü full olarak yayınlamaktadır oradan izleyebilirsiniz.

Ramo Genel Konusu

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu BKM’nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo’ seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.

Ramo 13. Bölüm Full İzle

Ramo Dizisi 13. Bölüm Full olarak Show TV websitesinden izleyebilirsiniz.

https://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/ramo/2665

Ramo 13 Bölüm Full İzle Show TV den izlenebilir. Show TVnin efsane dizi fragmanı tek parça izlemek istiyorsanız dizini resmi sitesinden izleyiniz, sahte ve fake sitelere itibar etmeyiniz. En doğru adres Show TV kendi sitesi ve youtube adresidir.

Ramo Resmi hesapları:

https://instagram.com/ramo_dizisi
https://www.facebook.com/ramodizisi/


MUTLAKA OKUMALISIN:   2020 Mart Yeni Netflix Dizileri
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.