Teknoloji

Samsung Galaxy Note 20 Sürpriz güncellemeyle iPad Pro’ya Kafa Tutabilir

, Samsung Galaxy Note 20 Sürpriz güncellemeyle iPad Pro’ya Kafa Tutabilir

Samsung Galaxy S20 serisi ve Samsung Galaxy Z Flip, San Francisco’daki muazzam bir küresel etkinlikte dünyaya tanıtıldı. Bu kadar yüksek profilli sürümlerin henüz sona ermesiyle, Samsung Galaxy Note 20 serisi hakkında bir süredir fazla şey duymayacağımızı düşünmüştünüz. Aslında, yakın zamana kadar, daha önce makul bir zaman dilimi gibi görünen, yılın sonuna ulaştığı söylentileri vardı.


Ancak, Samsung’un mantıklı zaman çerçeveleri yapmadığı anlaşılıyor. Samsung’dan haberler sızdıran Max Weinbach’a göre, Note 20 akıllı telefonun için Temmuz’da çıkacağı söylentileri var.

18 yaşındaki harika insan, Samsung Galaxy Fold 2’nin ya da Samsung’un en son katlanabilirliğinin ne olursa olsun aynı zamanda piyasaya sürüleceğine inanıyor. Weinbach, Fold 2’nin “Z Fold 2” adı altında serbest bırakılacağına inanıyor, ancak bunun değişebileceğini kabul ediyor. Aşağıdaki sızıntıları kontrol edin:

Gördüğünüz gibi, Weinbach, Samsung’un bir sonraki cep telefonları için Temmuz ayı çıkış tarihine çıkacağı düşünüyor. Eşlik eden S Pen kalemi ile muazzam “phablet” akıllı telefonlar, muazzam işlem gücü ve 5G ağlarını kullanabilen üst düzey modeller ile büyük bir hit oldu.

Bir Yorum Yap