Advertorial

ServerKurma.COM Oyun Server Sağlayıcısı

serverkurma

ServerKurma olarak sadece bir bilişim firması olarak değil, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve müşterinin projelerinin kalitesini arttırmak için yönlendirmeler yapan bir bilişim firmasıyız.  Müşterilere yönelik hazırladığımız eklentiler ve yazılımlar ile projelerinde daha kısa sürede başarılı olmalarını sağlamaktayız. Sorun yaşamaları durumunda çözüm odaklı yönlendirmeler ve sunucularının kalitesini arttırma odaklı çalışmalar, ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden bir taneside csgo server kiralama hizmetimizdir. Sizlerde pro ve maç serverları kiralayabilirsiniz.

ServerKurma.COM Sunduğumuz Hizmetler


ServerKurma ile birçok oyunda kendinizi bir adım ileriye taşıyacak hizmetler bulunmaktadır. Kısaca bilgi için aşağıyı okuyabilirsiniz. CS:GO Server Kirala, Minecraft Server Kirala, GTA 5 Fivem Server Kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fivem Server kiralama  için en güvenilir adres ServerKurma olduğunu iddia ediyoruz. Sitemizden GTA 5 Fivem Server Kiralayan müşterilerimiz için sunduğumuz özel destek hizmetlerimiz mevcuttur. Özel yazılımlar ve RolePlay script paketleri gibi. Sitemizde sunduğumuz hazır RolePlay Script paketleri sadece kurulumu firmamıza aittir.

Müşterilerimize kullanım kolaylığı sağlamak adına ServerKurma olarak OyunPaneli hizmeti sağlamaktayız.  Oyun Paneli, VDS ürünlerine kıyasla kullanımı daha kolay ve internet tarayıcısı üzerinden, oyun sunucusunu yönetmeye yaramaktadır. Sunucu açma-kapatma işlemler, dosya yöneticisine erişimi kolaylıkla bu panel üzerinden

sağlayabiliyorlar ve düzenleyebiliyorlar. Panel kaynaklı yaşanan hatalarda müşteri memnuniyeti adına en hızlı çözüm için destek sağlamak bizim görevimizdir. Oyun panelli olarak hemen minecraft server Kiralama hizmetimizi kullanabilirsiniz. Oyun panellerinde kurulumlar otomatik şekilde 7/24 olarak yapılmaktadır. Siparişinizden sonra kurulum işlemleri otomatik başlamaktadır. Ayrıca minecraft serverlar için istediğiniz spigot veya papper versiyonunu seçebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte oynamak için idealdir. Minecraft sürümünü ve versiyonunu belirleyin ve hemen oynayın. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*