Dekorasyon

Sevgililer Gününe Özel İngilizce Mesajlar

En güzel sevgililer günü mesajları

İngilizce sevgililer günü mesajları. Sevgililer günü birbirine değer veren çiftler için değerli ve özel bir gündür. Sevgililer gününe özel ingilizce mesajlar ile sevdiğinize, sevginizi ingilizce olarak aktarabilirsiniz. Standart sevgililer günü mesajlarının dışına çıkmak isteyenler için, ingilizce sevgililer günü mesajları imdada yetişmektedir. Sevdiğinize, sevginizi anlatabilmek için bir çok dilden faydalanabilirsiniz fakat en popüler ve kolay anlaşılabilen, ingilizce mesajlar daha kullanışlı olmaktadır. Bu tür özel günlerde çiftlerin birbirlerine yaptıkları ufak jestler bile hayatlarının geri kalanında önemli yer tutabilmektedir. Duygularınıza tercüme olacak ingilizce sevgililer günü mesajları hayatınızın geri kalanına yön verebilir.

Sevgililer günü yılda bir kez kutlanan çiftlerin birbirlerine, hediyeler verdiği, iyi dilek ve duygularını paylaştığı bir gündür. Sevgililer gününde kesinlikle hediye alınması gerekir düşüncesi doğru değildir. Bazen bir gülümseme duyguların karşınızdaki kişiye yansıtılması için yeterli olabilir. Sevgililer günü özel bir gündür, bu özel günü daha özel bir hale getirebilmek sizin elinizde. Sevdiğinize duygularınızı yansıtan ingilizce mesajlar ile rahatlıkla ulaşıp sevgililer gününü daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Bazen sevgiler gününe özel ingilizce mesajlar bir çok hediyenin yerini tutabilir.

İngilizce sevgililer günü mesajları

Love can be expressed in many ways. One way I know is to send it across the distance to the person who is reading this. ♥ ♥ ♥ Happy Valentine’s Day ♥ ♥ ♥

Aşkı ifade etmenin pek çok yolu. Onlardan birisi ise sevgini uzaklara bunu okuyan kişiye göndermek. ♥ ♥ ♥ Sevgililer Günün kutlu olsun ♥ ♥ ♥

  • You are the reason why I can look at myself in the mirror and smile. You brought sunshine back into my life and for that I love you.
  • Aynaya bakıp gülümseyebiliyorsam sensin sebebi hayatıma getirdiğin günışığından dolayı seviyorum seni.
  • Love is missing someone whenever you’re apart, but somehow feeling warm inside because you’re close in heart. As we are, happy Valentine’s Day sweetheart.
  • Aşk, uzaktayken özlesen de kalpler yakın olduğu için bir şekilde onun sıcaklığını hissetmektir. Bizimkilerin olduğu gibi, Sevgililer Günün kutlu olsun canım.
  • No poems no fancy words I just want the world to know that I love you my princess with all my heart. Happy Valentine’s Day.
  • Ne şiirler ne de afili sözler tek istediğim dünyanın seni bütün kalbimle sevdiğimi bilmesidir. Sevgililer Günün kutlu olsun prensesim.
  • Love puts the fun in together, the sad in apart, and the joy in a heart. Happy Valentine’s Day my love.
  • Eğlenceyi bir araya, hüznü uzağa ve neşeyi de bir kalbe toplar aşk. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım.
MUTLAKA OKUMALISIN:   Günümüzde Ses Yalıtım Süngerlerinin Katkısı Nelerdir

Yukarıda örnekleri bulunan sevgililer gününe özel ingilizce mesajlar, sevginizi anlatabilmeniz için sadece bir yoldur. Duygularınıza en uygun kelimeleri seçip, hislerinizi sevgiliniz ile paylaşabilirsiniz. Bu tür jestler çok küçük görünse de insanların hayatında çok önemli yer tutabilir. Sevgilinize sevginizi göstermek için bir çok yol vardır ingilizce mesajları ve anlamları bu yollardan sadece bir tanedir. İngilizce sevgililer günü mesajları Sevgililer gününe özel ingilizce mesajlar etkisini anında görebileceğiniz mesajlardır.

Sevgililer günü her yıl şubat aynın 14. günüde kutlanır. Bu tarihten bir hafta öncesinde sevgililer günü için çiftler düşünmeye başlar. Sevgililer günü için hazırlıklar yapan çiftler birbirlerine verdikleri değeri en iyi şekilde gösterebilmek için yoğun düşüncelere dalabilirler. Bir çok firma sevgililer gününe özel indirimler düzenleyebilir. Düzenlenen indirimlerden sevgilinize hediyeler alabilirsiniz. Fakat hediye alma kısmı sizin için sorun teşkil ediyorsa, duygularınızı direk sevgilinize iletebilirsiniz. Sevgililer günü için ingilizce mesajlar sayesinde bu isteğinizi hem farklı hemde tam anlamıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kelimelerin büyüsü herkes tarafından çok iyi bilinen bir gerçektir. Duyguların tercümesi için kullanılan kelimeler, insanların birbirleri arasındaki duvarları bir anda kaldırabilir. Sevgililer gününe özel ingilizce mesajlar duygularınızın tercümesi olmakla beraber ayrıca sevginizin büyüklüğünü de göstermenize yardımcı olacaktır. Doğru kullanılan her kelime insanların birbirini anlayabilmesi için kolaylık sağlar. İngilizce sevgililer günü mesajları ile sevginizi en doğru şekilde anlatabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı