Güncel Fiyatlar

Sigara Makaron Fiyatları

sigara makaron fiyatlari 4021

2022 yılında sigara makaron ücretleri; markalara, paketteki adet sayısına, filtrenin tipine ve kalınlığına göre farklılık göstermektedir. Sigara makaron fiyatları; 200lük bir paket için ortalama 20 TL ile 40 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Makaronun içerisinde tütün bulunmamaktadır. Sigara filtresidir. Daha uygun fiyatlı olması amacı ile makaron alınıp ardından içerisi tütün ile doldurulmaktadır. Bunu iş haline getirip evde sigara makarona tütün dolduran ve karşılığında para alan kişiler de bulunmaktadır. Makaronların içerisine tütün doldurmak için ise; özel aparatlar da bulunmaktadır. Makaronlar; asgari maktu ÖTV tutarı üzerinden vergilendirmektedirler.


Watson Sigara Makaron Fiyatları Nasıldır?

Watson ücretlerine bakıldığında; tiplerine göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Bir pakette 200 adet sigara filtresi vardır. Türlerine göre fiyatları ise aşağıda verilmiştir:

 • Watson Kırmızı Makaron; kırmızı uç, regular tipindeki makarondur. Bir paketi 30 TL’ye satılmaktadır.
 • Watson Red Slender Makaron; slim ve kırmızı uç olarak sınıflandırılan makarondur. Çapı 7 mm olmaktadır. 1 paketi 35 TL’ye alabilmek mümkündür.
 • Watson Blue Makaron; beyaz filtreli slender tipinde makarondur. Bir paketinde 200 adet bulunmaktadır. 29 TL’ye satılmaktadır.
 • Watson Blue Slim Makaron; bir paketinde 200 makaron bulundurmaktadır. Beyaz uç, slender tipine sahiptir. Fiyatı 30 TL’dir.
 • Watson Gray Parlement Uçlu Makaron; 200lü paketler halinde satılmaktadır. Fiyatı 30-35 TL aralığındadır.


Movies Sigara Makaron Ücretleri Nasıldır?

Movies fiyatları; içerisinde 200 tane sigara filtresi olan bir kutu için yaklaşık 20-40 TL aralığındadır. Movies sigara makaron çeşitleri ise aşağıda belirtilmiştir:

 • Movies Blue; sarı filtrelidir. Kırmızı uç, regular olarak sınıflandırılmaktadır. 200lü bir paketi 20 TL’ye satılmaktadır. Sigara makaron fiyatlarına göre değerlendirildiğinde; oldukça uygun fiyatlıdır.
 • Movies White; 200lü paketlerde 28 TL ile 40 TL aralığında fiyatlara satılmaktadır.


Calbor Sigara Makaron Satış Fiyatları Ne Kadardır?


Calbor ücretleri; ürünün tipine göre farklılık göstermektedir ve aşağıdaki gibidir:

 • Calbor Green Makaron; bir paketin içerisinde 200 adet olacak şekilde satılmaktadır. Beyaz filrelidir. Beyaz uç, regular olarak geçmektedir. Satış fiyatı ise 30 TL’dir.
 • Calbor Red Makaron; bir kutusunda 200 adet sigara filtresi bulundurmaktadır. Kırmızı uç, regular tipi sigara makarondur. Fiyatı 30 TL’dir.
 • Calbor Touch Blue Slim Makaron; sarım tipi ince olan sigara makaron çeşitlerinden biridir. Kalınlığı ise 6.7 mm olmaktadır. 1 paketinde 200 tane sigara filtresi olan ürünün satış fiyatı 40 TL’dir. Calbor sigara filtreleri içerisinde sık tercih edilen ve memnun kalınan bir ürün olduğu için fiyatları diğerlerine göre daha pahalıdır.
 • Calbor Touch Blue Marlboro Touch Slim Makaron; ince sarımdır. Kalınlığı 6 mm’dir. Bir paketinde 200 adet sigara makaron vardır. 50 kutusunu 1.600 TL civarında bir tutara alabilmek mümkündür.

President Sigara Makaron Satış Ücretleri Nasıldır?

President satış fiyatları ürünlerin çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Bir pakette 200 adet sigara filtresi bulunmaktadır. Ancak çoklu paketler alınarak sigara makaron fiyatlarının daha uygun hale getirilebilmesi mümkün olmaktadır. President sigara makaron çeşitleri şu şekildedir:

 • President Blue Makaron; bir paketinde 200 adet makaron olan ve sarım tipi kalın olan bir sigara filtresidir. Kalınlığı 8.4 mm olmaktadır. Beyaz uç, regular olarak sınıflandırılmıştır. Fiyatı ise 25 TL ile 30 TL aralığında değişmektedir.
 • President Line Makaron; bir kutuda 200 adet makaron bulunduran beyaz uç, regular tipindeki sigara filtresidir. Sigara makaron fiyatlarına göre ortalama bir fiyat olan 35 TL’ye bir paketi satılmaktadır.

Bir Yorum Yap