Advertorial

SMM Panel Nedir ve 2022’de En İyisi Hangisi ?

smmturksss

SMM paneli, işletmelerin ve bireylerin içeriği tanıtmak için sosyal medyayı kullanmalarına olanak tanıyan bir internet pazarlama aracıdır. Bu tür paneller sayesinde sosyal ağlardaki ürün ve hizmetlerle ilgili abone, beğeni, yorum, incelemeleri kolay ve hızlı bir şekilde alabilir, site ziyaret sayısını artırabilirsiniz.

Bu yazıda en popüler SMM hizmetlerden, onlarla nasıl çalışılacağından ve sosyal ağlardan yasaklanmadığından bahsedeceğim.

En iyi SMM Paneli Hangisi?

Temel olarak, tüm SMM panelleri aynı şekilde çalışır, ancak bazı programların kendi hizmet ve fiyat özellikleri vardır. Örneğin, bir SMM Sağlayıcı Telegram üyeleri için en iyisi ve Instagram Takipçileri için bir diğeri daha iyi olabilir.

Tabloda listelenen genel hizmetlere ek olarak, hizmetlerin benzersiz teklifleri de vardır. Örneğin, LikeBoss aracılığıyla çeşitli kaynaklardan (Yandex, Google, sosyal ağlar, vb.) siteye trafik çekeceksiniz ve MrPopular, Yandex’de Teslimat’ta canlı incelemeler sipariş etmeyi mümkün kılıyor. haritalar, vb.

Yeni başlayanlar bile SMM panelindeki işi halledebilir. Kaydolmanız, gerekli hizmeti seçmeniz, sosyal ağdaki profilinize bir bağlantı eklemeniz ve ödeme yapmanız yeterlidir.

O zaman olayların gelişimi için iki senaryo var: sayfanıza ya botlar ya da gerçek hesapları olan gerçek insanlar gelecek. Her şey ne kadar ödemek istediğinize ve hangi sonucu almak istediğinize bağlıdır.

Örnek olarak MrPopular kullanarak açıklayacağım. Diyelim ki amaç Youtube kanalının kitlesini artırmak. Yalnızca abone sayısını önemsiyorsanız, en ucuz seçeneği seçin – abone başına 0,2 TL. O zaman günde 20 abone size 4 TL mal olacak. Ancak gerçek bir kullanıcıdan bir abonelik için 1 ila 2 TL arasında ödeme yapmanız gerekecek.

SMM PANELLERİYLE ÇALIŞMAK HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

İlk bakışta, SMM panelleri sıradan boost hizmetlerine benziyor: alıcılar sosyal medya kullanıcılarına beğeniler, yorumlar ve gönderiler için para ödüyor ve hızlı bir şekilde para kazanma fırsatı buluyorlar. Ancak anlamaya değer bazı nüanslar var.

Bir SMM panelinin diğer hizmetlerden farkı nedir?

Temel fark ölçektir. Bazı hizmetler genellikle bot kullanır ve tüm görüntüleme, beğeni, yorum satın alma işlemlerini tek seferde bir pakette yaparsınız.

Bu arada. Tüm SMM Panel hizmetlerinden TopSMM’yi öneriyoruz. Çok Ucuz SMM Panel bu.

SMM panelleri, botlara ek olarak, kullanıcılara gerçek kişilerden canlı eylemler sunar. Amaçları, işletmelerin ve bireylerin kitlelerini büyütmelerine ve marka bilinirliğini artırmalarına yardımcı olmaktır.

Bu hizmetlerden bazıları biraz serbest borsaları andırıyor. Platform kullanıcıları için bir görev (sipariş) yayınlar ve maliyetini bağımsız olarak belirlersiniz ve bunun sonucunda gerçek insanlardan abonelikler, trafik ve tepkiler alırsınız. Sosyal medyayı güçlendirmenin bu yöntemi doğal görünüyor ve sosyal ağlar arasında şüphe uyandırma olasılığı daha düşük. Bu arada freelance borsalarla ilgileniyorsanız Work-Zilla’yı denemenizi öneririz.

SMM panelinden nasıl para kazanabilirim?

Promosyon hizmetlerinizi sunun – ya hizmetin kendisine ya da müşterilerine. İlk durumda, hizmetin bağlı kuruluş veya yönlendirme programına bağlanırsınız. Kayıt olduktan sonra benzersiz bir bağlantı alırsınız, başkalarıyla paylaşırsınız ve reklamlardan %5 ila %10 arası gelir elde edersiniz.

Bir bağlı kuruluş programında bağlantı alma

Şirketlere ve bireylere işlerini tanıtmak için sosyal medya tanıtım uzmanı olarak hizmetlerinizi de sunabilirsiniz. Bu durumda, kazanç, hizmet sunan hizmetlerin yeniden satışına dayanacaktır.

önemli. Hesabınıza gerekli tüm bilgilerin yer aldığı bir çoklu bağlantı yerleştirerek sosyal ağlardaki gelirinizi artırabilirsiniz. TapTabus hizmetini kullanarak yapın (INSCALE365 promosyon kodunu kullanarak 1 yıllık premium hesap ücretsiz)

SMM panelleri – yasal mı?

Resmi olarak, sosyal ağlar bu tür programların kullanımını yasaklamaz, bu nedenle yasa açısından burada her şey temiz. Ama yine de dikkatli olmalısın.

Dediğim gibi, hizmetler abonelerin, beğenilerin, gönderilerin ve diğer şeylerin sayısını yapay olarak artırmanıza izin verir.

SMM Panelleri ile ilgili son sözler

SMM panelleri hızla zirveye çıkmak, yeni müşteriler kazanmak, marka bilinirliğini artırmak ve satışları artırmak isteyen herkes için uygun bir çözüm olabilir. Ancak yapay olarak şişirilmiş göstergelerin ürün veya hizmetinizin kalitesi hakkında çok az şey söylediğini unutmayın. Ayrıca, bir hesabın bloke edilmesinin bir işletmenin itibarı üzerinde olumlu bir etkisi olması pek olası değildir.

Ancak, size kalmış. Yine de SMM panellerinin hizmetlerini kullanmaya karar verirseniz, ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti seçin. Örneğin en kısa sürede TOP’a ulaşmak istiyorsanız TopSMM hizmetini kullanabilirsiniz. Platform en ucuz hizmetleri sunuyor: abone başına 0.001$ ve beğeni başına 0.0001$.

TopSMM’nin yardımıyla, gönderilere ucuza görüntüleme alacaksınız – görüntüleme başına 0.001$’dan. En Ucuz SMM sağlayıcısıdır. LikeBoss, otomatik video görüntüleme hizmetiyle Youtube kanalınızı tanıtmanıza yardımcı olacaktır. MrPopular aracılığıyla dağıtım hizmetlerinde, haritalarda ve mobil uygulamalarda canlı incelemeler ve SocBox’taki Kinopoisk ve diğer akış hizmetlerinde film derecelendirmeleri satın alın.

Şimdi yüzden fazla aktif SMM panel var. Bence sadece en karlı hizmetlerden bahsettim. Ama hiçbir şey seçiminizi sınırlamaz. Farklı araçları deneyin, karşılaştırın ve size en uygun olanı seçin.

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*