Advertorial

Striort ile Çatlaklardan Kurtulma Zamanı!

Vücudumuz birçok farklı etkenden dolayı deformasyonlara uğrayabilir ve bu deformasyonlar için çözüm aramaya başvurabiliriz. Bu deformasyonların da birçok çeşit vardır ancak bunların en can sıkıcı olanı ve birçok kişinin başına gelebilen çatlak problemleridir. Hızlı kilo alıp verme durumları çatlak oluşumunda hep başroldedir. Bunlara ek olarak doğum kontrol hapı kullanımı, ani büyümeler de çatlak oluşumuna neden olan etkenlerdir.

Striort ile Çatlaklardan Kurtulma Zamanı!

Striort Çatlak Onarım

Striort, en yeni nesil tedavilerden birisidir. Brezilya’da üretilen bu yöntem sayesinde sadece tek seans ile ciltte oluşan tüm çatlakların %80 kadarında azalma meydana gelmektedir. Kadınların en büyük sorunlarından birisidir çatlaklar ve deri yırtığı olarak da bilinmektedir. Deride bulunan kollajenler yeniden canlandırılır ve bu sayede de çatlaklar giderilir. Striort, ne iğne ne de lazer gibi uygulamalar içermemektedir. İnvazivde de cerrahi yöntem olmayan bu çatlak tedavisi yani striort, özel bir vakum sistemi ile çalışmaktadır. Striort yöntemi Amerika sınırlarında ortalama 250 bin kişiye uygulanmış ve her birinden de başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Çatlak onarım metodları arasında en etkili olan striorttur. Hem yeni nesil hem de güvenilir.

Striort uygulamalarında çatlaklar sıkıştırılır ve hem daha düz hem de daha pürüzsüz hale getirilir. Bu uygulama bağ dokuya etki eden bir yöntemdir ve bu yöntem hiçbir cerrahi yan içermez. Cerrahi olmayan çatlak tedavileri arasında adı geçen striort, özel bir vakum cihazı ile yapılan uygulamalardandır. Estetik yöntemler arasında adından söz ettiren bir çatlak giderme yöntemidir. Çatlak tedavisi Bakırköy uygulayıcısı olan Beautyderm bu konular hakkında daha detaylı bilgiler verdi ve çatlaklardan kolaylıkla kurtulabileceğinizi söyledi! Striort yöntemi genel olarak kalça, bel, kollar ve göğüs bölgelerinde çok kalıcı etkilere sahiptir ve özellikle de doğum lekesi giderilmede çatlak tedavisi Bakırköy merkezimiz ilgi görmektedir.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Şarjlı pil nedir, nasıl çalışır, nasıl anlaşılır?

Striort Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Striort uygulamasında kullanılmakta olan özel vakumlu cihazlar, vücudun kan akışını hızlandırabilecek özel solüsyonlara sahiptir ve bunlarla birlikte tasarlanmıştır. Yeni dönemde çatlak onarımı için kesin bir uygulama olarak görülen striort, çatlak tedavisi Bakırköy merkezimiz olan Beautyderm’de uygulanmakta ve size uygulama öncesinde de detaylı bilgiler verilmektedir. Çatlak olan bölgelere özel solüsyon ile vakum uygulaması yapılır ve 25 dakika kadar beklenir. Bekleme sonunda da vakumlu cihaz deri üzerinde hareket ettirilir. Bu uyarılar ile de deri altındaki hem elastin hem de kollajen proteinler uyarılır. Estetiksel açıdan, dış görünüm için bu uygulamaya devam edilir ve çok etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Striort uygulamaları sonrasında da uygulama yapılmış olanda doğal kızarıklık ve morluklar görülebilir. Ancak bu kızarıklıklar da morluklar da geçicilerdir. Striort genel olarak hem güvenilir hem de gerçekten problemin çözümüne faydası olan bir yöntemdir. Bu yöntem ayrıca uygulama sonrasında herhangi bir lekelenmeye ya da kabuklanmaya neden olmaz. Bu uygulamalar kimi zaman seanslar olarak da uygulanmaktadır. En fazla 3 seanstan oluşabilen striort uygulaması isteklere göre de tekrar edilebilir. Bu aradan geçen süre de kimi zaman 15 gün kimi zaman ise 1 ay olabilmektedir. Ayrıca bu uygulamanın çok tercih edilme sebeplerinden birisi de uygulama sonrası kişinin günlük yaşantısına direkt olarak dönmesidir, yani konforlu oluşudur.

Striort Uygulaması Seansları

Striort tedavisi için kullanılan özel vakumlu cihazlar çatlak tedavisi Bakırköyuygulayıcısı olan Beautyderm tarafından kullanılmakta ve uygulama da kalıcı bir şekilde uygulanmaktadır. Uygulama sırasında vakumlama nedeniyle hissedilebilecek ağrıların önüne geçilmesi için de cilt tipine göre anestezik krem kullanılır ve seanslarda ağrı hissedilmesini en aza indirir. Bu uygulama ile dolaşım artar ve üst deri gelişimi de hızlanır. Günümüzün en iyi çatlak tedavisidir. Seans sayıları çatlakların miktarına, yoğunluğuna ve derinliğine göre değişmektedir.

MUTLAKA OKUMALISIN:   Drupal sitesi nasıl kurulur?

Eğer sizler de çatlaklardan kurtulmak istiyorsanız ve bunu hem kısa sürede hem de hayatınıza engel olmayacak şekilde yaptırmak istiyorsanız, çatlak tedavisi Bakırköy merkezi olan Beautyderm ile iletişime geçebilir ve hem detaylı bilgiler alabilir hem de muayene olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı