Tam Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

2022 yılında tam yoğuşmalı kombi fiyatları; kombinin markasına ve özelliklerine göre değişmektedir. Tam yoğuşmalı kombi fiyatları, kombi kapasitesi ile doğru orantılıdır.


Demirdöküm Tam Yoğuşmalı Kombi Fiyatları Ne Kadardır?

Demirdöküm tam yoğuşmalı kombi ücretleri, modellerine göre aşağıda örneklendirilmiştir:

 • Nitromix: Duvar tipi kombidir. %109 verim ile 4 yıldız verim sınıfında yer almaktadır. 24-28-35 kW kapasite seçenekleri vardır. Sessiz çalışmaktadır. 4.913 TL’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.
 • Atromix: 20-24-28 kW kapasite seçeneği bulunan kombi, kullanıcı dostu bir kontrol paneline sahiptir. Yüksek sıcak su konforu sağlamaktadır. 3.638 TL civarında fiyatları bulunmaktadır.
 • Atron Condense: Düşük emisyon teknolojisi ile kompakt bir boyuta sahip olan kombinin 20 ve 24 kW kapasite seçenekleri vardır. 3.699 TL’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.


Baymak Tam Yoğuşmalı Kombi Ücretleri Nasıldır?


Baymak kombi fiyatları, kombilerin özellikleri ve fiyatları ile beraber aşağıda verilmiştir:

 • Idee Tam Yoğuşmalı Kombi: 24-28-35-39 kW kapasite seçenekleri bulunmaktadır. A sınıfı enerji verimliliği vardır. Yeni nesi pompası sayesinde elektrik harcamalarından tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Estetik bir tasarımı bulunan kombi, oldukça sessiz çalışmaktadır. Yüksek sıcak su debisi ile kullanımı oldukça konforludur. 5.300 TL civarında fiyatı vardır.
 • Duotec Compact Tam Yoğuşmalı Kombi: 24 ve 30 kW kapasite seçenekleri ile satılmaktadır. Yerden tasarruf edilmesini sağlayacak boyutlara sahiptir. Elektrik ve yakıt sarfiyatı sağlanmaktadır. Duotec Compact tam yoğuşmalı kombi fiyatları; 5.100 TL civarındadır.
 • Duotec Tam Yoğuşmalı Kombi: Cold burner door teknolojisi sayesinde yakıt tasarrufu yapılması sağlanmaktadır. Kapasite seçenekleri 24-28-33-42-45 kW olmaktadır. A sınıfıdır. 4.400 TL civarında fiyata sahiptir.


E.C.A. Tam Yoğuşmalı Kombi Fiyatları Nasıldır?


E.C.A. tam yoğuşmalı kombi ücretleri, ürün özellikleri ve ücretleri ile beraber aşağıda açıklanmıştır:

 • Confeo Premix: 24-30-35 kW kapasite seçenekleri ile satılan bir modeldir. Baca tipi hermetiktir. LCD ekrana sahiptir. %107.5 verim ile sessiz çalışmaktadır. A enerji sınıfında bulunan kombinin cam ön paneli özel olarak tasarlanmıştır. Tesisatın ve kombinin koruma altına alınabilmesi için otomatik By-Pass sistemi bulunmaktadır. 5.350 TL’den başlayan fiyatlara sahiptir.
 • Proteus Premix: 24-28-30-35 kW kapasite seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Oda termostatları ile kontrol edilebilmektedir ve kalorifer devresi için eko ve konfor modları bulunmaktadır. Sessiz çalışan, A enerji sınıfında bir kombidir. 16 farklı emniyet sistemi bulunan kombinin fiyatları; 4.799 TL’den başlamaktadır.
 • Calora Premix: Çift eşanjörlü kombinin kapasitesi 24 kW olmaktadır. Boyutu küçük olduğu için kullanım alanından tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Sessiz çalışma özelliğinin yanı sıra, %25-100 arası güç modülasyonu bulunan bir kombidir. 4.299 TL’dir.


Daikin Tam Yoğuşmalı Kombi Ücretleri Ne Kadardır?


Daikin tam yoğuşmalı kombi fiyatları ürün özelliklerine göre aşağıda değerlendirilmiştir:

 • Premix VZ 30 kW: Tam yoğuşmalı kombidir. 30 kW ve 25.800 kcal kapasiteye sahiptir. A sınıfıdır. %92 mahal ısıtma verimliliğine sahiptir. Sıcak su yük profili XL olmaktadır. Fiyatı ise; 6.173 TL’dir.
 • Premix NDJ-T 24 kW: Tam yoğuşmalı boyler model kombidir. 24 kW ve 20.640 kcal kapasiteye sahiptir. Mahal ısıtma sınıfı A’dır ve mahal ısıtma verimliliği %93’tür. Sıcak su yük profili XL olarak geçmektedir. 6.848 TL ücrete sahiptir.
 • Premix NDJ-T 35 kW: Kombi tipi; tam yoğuşmalı boyler modelidir. 35 kW ve 30.100 kcal kapasiteye sahip olan bir kombidir. Mahal ısıtma verimliliği %93 olan kombinin sıcak su yük profili XL olmaktadır. A sınıfı olan bu model tam yoğuşmalı kombi fiyatları ise; 8.456 TL’dir.

Bir Yorum Yap