Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

2022 yılında tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarının öğrenilebilmesi için sigorta şirketinin iletişim kanalları kullanılarak teklif alınmalıdır. Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; sigortanın teminatlarına ve ek teminat talep edilip edilmemesine göre belirlenmektedir. Her sigorta şirketi, tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamını kendi şartları dahilinde belirlemektedir.


Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadardır?


Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ücretleri için net bir fiyat verilebilmesi ancak https://www.axasigorta.com.tr adresine giriş yaparak, 0850 250 99 99 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak veya Axa Sigorta acentelerine giderek teklif alınması gerekmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında sağlanan hizmetler ise aşağıdaki gibidir:
Yatarak uygulanacak olan tedavilerin %100’ü karşılanmaktadır.
Ayakta tedavilerin %100’ü karşılanmaktadır ancak sayı sınırı konulmuştur. Yılda 10 vakaya kadar tedavi karşılanmaktadır.
Laboratuvar, görüntüleme, fizik tedavi ve ileri tanı yöntemleri tamamlayıcı sağlık sigortasına dahil edilmiştir.
Anlaşmalı hastanelerde görülen tedavilerden SGK farkı istenmemektedir.
Yatarak görülen tedavilerde standart tek oda verilmektedir. Yemek ve bir refakatçi ücretsizdir.


Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ücretleri Ne Kadardır?


Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için teklif almak isteyenler; https://www.allianz.com.tr adresinden, 0850 399 99 99 numaralı çağrı merkezinden ve sigorta şirketinin acentesinden teklif isteyebilmektedirler. Dönem dönem Allianz ürünlerinde kampanyalar olabilmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarında da geçici süreliğine %25 indirim kampanyası yapılmıştır. Ayakta tedavi, tahlil, röntgen, tomografi, sintigrafi, ameliyat ve ilaç tedavisi gibi maliyetli tedavilerin karşılanması tamamlayıcı sağlık sigortası ile mümkün olmaktadır. Yatarak tedavi, ayakta tedavi ve doğum teminatı verilmektedir. SGK anlaşmalı hastaneler ve özel sağlık kurumları ile Allianz tamamlayıcı sağlık sigortasının özelliklerinden yararlanılabilmektedir.


Groupama Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Nasıldır?

Groupama tamamlayıcı sağlık sigortası ücretlerini öğrenmek için https://www.groupama.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra tamamlayıcı sağlık sigortası sayfasına girerek teklif iste butonuna tıklanmalıdır. Müşteri hizmetleri numarası olan 0850 250 50 50 aranarak da tamamlayıcı sağlık sigortası için teklif alabilmek mümkündür. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile beraber sunulan ana teminatlar ise aşağıda verilmiştir:

  • Yatarak tedavi sırasında ameliyat olması gerekenlerin ameliyat masraflarının tamamı tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamındadır.
  • Ameliyat sonrasında görülecek olan fizik tedavi masrafları teminat altına alınmaktadır.
  • Hastanede yatılan süre içerisinde oda, yemek ve refakatçi masrafları karşılanmaktadır.
  • Yoğun bakım ünitesinde gerçekleşen tedavinin giderleri sigorta kapsamındadır.
  • Anjiografi ve anjioplasti masrafları sigortaya dahildir.
  • Küçük müdahalelerin giderleri tamamlayıcı sağlık sigortası tarafından karşılanmaktadır.
  • Kemoterapi, radyoloji ve diyaliz masrafları karşılanmaktadır.
  • Modern teşhis masrafları sigorta kapsamına alınmıştır.

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ücretleri Nasıldır?


HDI tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için öncesinde teklif alınması gerekmektedir. https://www.hdisigorta.com.tr adresinden, 0850 222 8 434 numarasından veya HDI acentelerinden HDI tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için teklif alınabilmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında sigortası bulunan ve sağlık hizmeti alabilecek durumda olan herkes, tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilmektedir. 0-59 yaş arasındaki bireylerin yararlanabileceği bir hizmettir. Eğer HDI Sigorta aracılığı ile 59 yaşına kadar tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırılmış ise; 70 yaşına kadar sigorta poliçesinin yenilenebilmesi mümkün olmaktadır. Yılda en fazla 10 adet ayakta tedavi masrafı sigorta kapsamında karşılanmaktadır. Sigorta poliçesine ek hizmet dahil ettirmek isteyenler; sigorta poliçesi ilk defa yapılırken veya yenileme dönemlerinde istedikleri ek hizmetleri dahil ettirebilmektedirler. Yatarak tedavi, yatarak+ayakta tedavi, A plus yatarak tedavi ve A plus yatarak+ayakta tedavi olmak üzere 4 farklı tamamlayıcı sağlık sigortası planı bulunmaktadır.

Bir Yorum Yap