Tek Kişilik Yatak Fiyatları

2022 yılında tek kişilik yatak fiyatları; yatakların özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Tek kişilik yatak fiyatları ortalama 600 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.


Yataş Bedding Tek Kişilik Yatak Fiyatları Ne Kadardır?

Yataş Bedding tek kişilik yatak ücretleri aşağıda örneklendirilmiştir:

 • Star DHT Yaylı Yatak: Tek kişilik olan yatağın ölçüleri 80 cm’e 180 cm’dir. Orta sertliktedir. 1.296 TL’ye satılmaktadır. Yün ve pamuk etkisi ile yaz kış konfor sağlamaktadır. DHT yay teknolojisi ile kullanım ömrünün daha uzun olması sağlanmaktadır.
 • Multi Tam Ortopedik: 90×190 cm ölçülerindedir. 1.086 TL’ye satışa sunulmuştur. İç ve kenar destek süngerleri bulunduğu için omurgaya destek sağlayan, konforlu bir deneyim yaşanmasını sağlayan bir yataktır. Çift taraflı kullanılabilmektedir.
 • Natura Rest: 90×190 cm ölçülerindeki yatağın satış fiyatı; 2.598 TL’dir. Çıkarılabilen ve yıkanabilen bir kılıfı bulunmaktadır. İdeal omurga desteği ve DHT yay sistemi ile uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir yataktır.


İdaş Tek Kişilik Yatak Ücretleri Ne Kadardır?


İdaş tek kişilik yatak ücretleri aşağıda verilmiştir:

 • Multi Touch: 90×200 cm ölçülerinde üretilmiştir. Satış fiyatı 1.230 TL’dir. Sahip olduğu örme kumaşı sayesinde nem yönetimi ve ısı dengesi sağlanabilmektedir. Terleme ve üşüme gibi şikayetlerin yaşanmasının önüne geçilmiş olmaktadır.
 • Natural Comfort Pocket: 120×200 cm ölçülerinde tek kişilik bir yataktır. Bu serinin tek kişilik yatak fiyatları; 2.785 TL civarındadır. 5 ağırlık bölmeli pocket yayları sayesinde, vücudun ihtiyaç duyduğu desteği alması sağlanmaktadır. Lateks yay sistemi ve lateks desteği bulunmaktadır.
 • Sleep Care: Yazlık ve kışlık tarafları olan 90×190 cm ölçülerindeki bir tek kişilik yataktır. Yazlık tarafı bamboo ve kışlık tarafı kaşmir dolguludur. Yumuşak ipeksi bir dokusu bulunmaktadır.


İşbir Tek Kişilik Yatak Fiyatları Nasıldır?


İşbir tek kişilik yatak ücretleri şu şekildedir:

 • B-Mix Fresh: Ergonomik multi paket yaylı bir yataktır. 90×190 cm ölçüleri bulunmaktadır. Yatak yüksekliği yaklaşık 30 cm’dir. Ergonomik olduğu için vücudu oldukça iyi desteklemektedir. Satış fiyatı ise; 1.589 TL’dir.
 • B-Mix Springmix: 90×190 cm ölçülerindeki yatağın fiyatı 1.199 TL’dir. Viskoelastik paket yaylı bir yataktır. Tek yönlü kullanılmaktadır. 27 cm yatak yüksekliği vardır. Visco teknolojisi ile tam hava geçirgenliği sağlanmaktadır ve vücut ısısı ile basıncına duyarlı bir yataktır.
 • B-Mix Maya: 90×190 cm ölçülerindeki ergonomik paket yaylı pedli yataktır. 1.139 TL’ye satışa sunulmuştur. 29 cm yatak yüksekliği bulunmaktadır. Vücudu destekleyen, sünger katmanları bulunan, tek yönlü kullanıma uygun olan bir yataktır.

Mondi Tek Kişilik Yatak Satış Fiyatları Ne Kadardır?


Mondi tek kişilik yatak ücretleri aşağıda belirtilmiştir:

 • Zero Stress: Full ortopedik bir yataktır. 90×190 cm ölçülerindeki yatağın fiyatı 1.385 TL’dir. Yüksek yoğunlukta süngeri bulunmaktadır. 31 cm yatak yüksekliği vardır. 3 yıl dolgu ve 10 yıl yay garantisi verilmektedir. Örme kumaşa sahip olan yatak aynı zamanda anti statik apre ile uyku kalitesinde de fark yaratmaktadır. Deforme olmadan uzun yıllar kullanılabilmesi mümkün olmaktadır.
 • Magic 5 Zone: Ortopedik yatağın fiyatı 1.179 TL’dir. 90×190 cm ölçülerindeki yatağın 5 bölgeli torba yay sistemi bulunmaktadır. Vücudun hassas bölgelerine basıncın eşit şekilde yayılmasını sağlamaktadır. Hava geçirgenliği bulunmaktadır.
 • King Plus: 90×190 cm ölçüsündeki tek kişilik yatağın fiyatı 795 TL’dir. Tek kişilik yatak fiyatları ile kıyaslandığında, oldukça uygun bir fiyatı vardır. Bir tarafı sert, diğer tarafı da yumuşaktır. Destekleyici süngerleri ve özel dolgu katmanları ile vücut ağırlığının dengelenmesini sağlamaktadır.

Bir Yorum Yap