TikTok Videolarınıza Nasıl Metin Eklenir?

TikTok Video Düzenleme Nasıl Yapılır?, TikTok Video Alt Yazı Nasıl Yapılır?,TikTok Videolarınıza Nasıl Metin Eklenir?, Detaylar yazımızda…

Video paylaşım platformu olan Tiktok’ ta hazırladığınız içeriklere metin ekleyebilirsiniz. Videolarınızın altında yer alan metinler videonuzun konusu ve amacıyla alakalı kullanıcılara bilgi verir. Paylaşacağınız videolara metin eklemek takipçilerinizin yorum, paylaşım gibi etkileşimlerini artırabilir. Videolarınıza metin eklemek için yapılması gerekenler:

  • Paylaşım yapacağınız videoyu oluşturun
  • Ekranın altında yer alan “Aa metin” butonuna basın
  • Eklemek istediğiniz metini buraya yazın
  • Yazı tipini istediğiniz şekilde değiştirin ve düzenleyin
  • Emoji ekleyin ve renk kartelasından yazınızın rengini değiştirin
  • Bitti butonuna basarak işleminizi tamamlayın

Eklediğiniz yazının boyutunu isterseniz büyütüp küçültebilirsiniz. Eğer videonuza metin ekleyecekseniz ekleme ve kırpma işlemlerini yazıyı eklemeden önce videonuzda düzenlemeniz gerekir. Paylaşımların etkileşimini artırmak için Poigram.com’ da Tiktok beğeni satın al ucuz paketleriyle 4,99 TL’den başlayan fiyatlar ile kullanıcılara sunulmaktadır.

TikTok Video Düzenleme Nasıl Yapılır?

Anasayfada bulunan + simgesine basarak vidonuzu çekmeye başlayabilir, çekiminizi tamamladıktan sonra videonuzun ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Efekt ekleyebilir, beğenmediğiniz kısımları kesebilir veya metin ekleyebilirisiniz. 

Videonuzun yüksek izlenme oranına sahip olması için özgün ve dikkat çeken konuları tercih etmelisiniz. Paylaşımlarınızın daha fazla beğeni alması için Tiktok Türk beğeni satın al paketlerini Popigram.com adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

TikTok Video Alt Yazı Nasıl Yapılır?

Videonuzu eklerken otomatik altyazı ekleme seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz. Bu özelliği açmak için videonuzun altyazısı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Kontrol etmek için paylaş butonuna basarak alt kısımda çıkan “altyazı” seçeneğine basmalısınız. Böylece videonuzda otomatik alt yazı özelliği aktif hale gelecektir. 

Videolarınızın altyazılı olması, izlemek için açılmasa bile ön gösterim şeklinde altyazı geçmeye başlayarak videonun içeriği hakkında kullanıcılara bilgi vermektedir. Kullanıcıların dikkatini çeken alt yazı sayesinde videonuzun izlenme oranı artacaktır. Diğer etkileşimlerini artırmak için Tiktok beğeni satın al paketlerimi Popigram.com adresinden satın alabilir hesabınızın popülerliğini artırabilirsiniz.

Tiktokta Tanıtım Nasıl Yapılır?

Profil ayarlarınızdan “içerik üreticisi araçları” sekmesine tıklayarak ortaya çıkan “tanıt” butonuna basınız. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra tanıtım videonuzu oluşturup paylaşım yapabilirsiniz. Tanıtım yaptığınız videolar üzerinden yüksek tutarlarda para kazanmanız da mümkündür.

Bir Yorum Yap