Güncel Fiyatlar

Travazol Krem Fiyat 2021 Travazol Deri Mantar Kremi Fiyatı

travazol krem fiyat, Travazol Krem Fiyat 2021 Travazol Deri Mantar Kremi Fiyatı

Travazol Krem fiyat 2021 araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Travazol Krem fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve eczanelerden bilgi aldık..

Ülkemizde çok tüketilen ilaçlardan olan Travazol Krem de zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Travazol Krem Fiyatları 2021 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel Travazol Krem fiyat yer almaktadır. Travazol Krem fiyatı 2021 yılında güncel olarak eczanelerden bilgi ile alınmıştır.

İlginizi Çekebilir: Majezik Fiyat

Travazol Krem Fiyat 2021 Travazol Deri Mantar Kremi Fiyatı

1
Şubat
Pazartesi 24.70TL
22
Ocak
Cuma 24.70TL
18
Ocak
Pazartesi 24.70TL
11
Ocak
Pazartesi 24.70TL
4
Ocak
Pazartesi 24.70TL
Travazol krem fiyatı tabloda da göreceğiniz gibi şuan 27.70 TL’dir.

Travazol Krem Nedir ?

Travazol krem, çoğunlukla eczanelerde satılan ve daha çok cilt tarafından emilerek mantar hastalıklarının tedavisinde kullanılan ilaçtır. Ayrıca ciltteki bazı bakteriyel enfeksiyonlar, alerjik durumlar, egzama ve iltihap türlerinde iyileştirici etkisi vardır.

Vücudunuzun kaşıntı, ağrı, yanık hissi gibi problemlerini tam olarak çözer. Bebeklerde ve yetişkinlerde kızarıklık türlerinin giderilmesinde kullanılan en etkili kremdir. Uygulandıktan 1 saat sonra cilt tarafından tamamen emilir ve tedaviye başlar. Doktorunuzun önerisine göre günlük olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bunu düzenli olarak 2 haftada kullanırsanız sonuç almanız kesinlikle mümkündür.

İlginizi Çekebilir: Dolorex Fiyat

Travazol krem fiyat, Travazol fiyat, Travazol krem fiyatı, Travazol fiyatı, Travazol mantar kremi fiyatı, Travazol deri kremi fiyat

Bir Yorum Yap