Güncel Fiyatlar

Travazol Krem Fiyat 2022 Travazol Deri Mantar Kremi Fiyatı

Travazol krem fiyat, Travazol fiyat, Travazol krem fiyatı, Travazol fiyatı, Travazol mantar kremi fiyatı, Travazol deri kremi fiyat

Travazol Krem fiyat 2022 araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere Travazol Krem fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve eczanelerden bilgi aldık..

Ülkemizde çok tüketilen ilaçlardan olan Travazol Krem de zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Travazol Krem Fiyatları 2022 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel Travazol Krem fiyat yer almaktadır. Travazol Krem fiyatı 2022 yılında güncel olarak eczanelerden bilgi ile alınmıştır.

İlginizi Çekebilir: Majezik Fiyat

Travazol Krem Fiyat 2022 Fiyat Tablosu

10HaziranCuma42.02TL
3HaziranCuma42.02TL
27MayısCuma42.02TL
20MayısCuma42.02TL
13MayısCuma42.02TL
6MayısCuma42.02TL
Travazol Krem Fiyat 2022

Travazol Krem Nedir ?

Travazol krem, çoğunlukla eczanelerde satılan ve daha çok cilt tarafından emilerek mantar hastalıklarının tedavisinde kullanılan ilaçtır. Ayrıca ciltteki bazı bakteriyel enfeksiyonlar, alerjik durumlar, egzama ve iltihap türlerinde iyileştirici etkisi vardır.

Vücudunuzun kaşıntı, ağrı, yanık hissi gibi problemlerini tam olarak çözer. Bebeklerde ve yetişkinlerde kızarıklık türlerinin giderilmesinde kullanılan en etkili kremdir. Uygulandıktan 1 saat sonra cilt tarafından tamamen emilir ve tedaviye başlar. Doktorunuzun önerisine göre günlük olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bunu düzenli olarak 2 haftada kullanırsanız sonuç almanız kesinlikle mümkündür.

Travazol krem fiyat, Travazol fiyat, Travazol krem fiyatı, Travazol fiyatı, Travazol mantar kremi fiyatı, Travazol deri kremi fiyat

Bir Yorum Yap

Değerlendirin*