Sosyal Medya

Trendyol Giriş

trendyol giris 169

Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinden Trendyol 9-10-11 Kasım indirim günlerine start verdi ancak Trendyol’a şuan kullanıcılar giriş yapamıyorlar. Sebebi ise beklemedikleri yoğunluk nedeni ile sunucularının anlık trafiği kaldıramaması. Trendyol giriş işlemleri şuan çalışmıyor ve Trendyol açılmıyor. Trendyol neden açılmıyor? Trendyol çöktü mü? 9 Kasım indirim kampanyası başladı mı? Trendyol Mağaza Girişi nasıl yapılabilir ? Trendyol Satıcı Girişi Nasıl Yapılabilir ?

Trendyol Çöktü mü ?

Normalde çok fazla çökme sorunu yaşamasa da trendyol 9 10 11 kasım indirimleri süresinde aşırı kullanımdan dolayı çökme riskleri taşıyor. Nitekim 2023 yılında 9 10 11 kasım indirimlerinde çöken sitenin, Trendyol 9 10 11 Kasım 2023 indirimlerinde de çökme ihtimali var. Şuan için sitenin durumu aşağıdaki gibidir:

Trendyol neden açılmıyor Trendyol çöktü mü 9 Kasım indirim kampanyası başladı mı
Trendyol Çöktü Mü ?

Trendyol Mağaza Girişi

Trendyol Mağaza girişi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://partner.trendyol.com/account/logout

Trendyol Satıcı Girişi

Trendyol Satıcı girişi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://partner.trendyol.com/account/logout

İlgili yazılar :

Trendyol Çöktü mü ?

Trendyol çöktü mü dediğinizi duyar gibiyim, evet Trendyol bir bakıma çöktü ve Trendyol giriş sorunu kampanyanın ilk dakikalarında devam ediyor. Trendyol sitesi çöktü.

Trendyol Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Trendyol sitesi şuan cpu nedeni ile çalışmadığı için giriş yapamamanız gayet doğal ancak ara ara sayfayı yenilediğinizde girebileceğinizi göreceksiniz. Anlık yoğunluk dağılımına bağlı olarak.

Trendyol Üye Girişi

Sitenin anlık sorunları sona erdiğinde üye girişi yapmaya devam edebileceksiniz.

Bir Yorum Yap